2020-12-07 17:24

„Tele2“ startuoja su eSIM, bet tik „Samsung“ laikrodžiuose

„Galaxy Watch 3“. Gavriil Grigorov („Scanpix“/TASS) nuotr.
„Galaxy Watch 3“. Gavriil Grigorov („Scanpix“/TASS) nuotr.
„Tele2“ skelbia pradedanti siūlyti virtualias arba elektronines SIM korteles (eSIM). Tai reiškia, kad kai kurių „Samsung“ išmaniųjų laikrodžių modelių savininkai, įdiegus juose eSIM, galės skambinti, atsiliepti į skambučius ir naudotis internetu įrenginyje ant riešo, net kai išmanusis telefonas bus toli.

„Bitė“ virtualias SIM korteles, veikiančias su kai kuriais „Samsung“ laikrodžiais, kaip VŽ rašė, pasiūlė dar 2019 m. spalį. „Telia“ kol kas tokių paslaugų nesiūlo.

„Tele2“ klientams ši naujovė veiks su „Vieno numerio“ paslauga, kuri susieja telefoną su išmaniuoju laikrodžiu vienu bendru telefono numeriu.

eSIM leidžia išmaniuoju laikrodžiu naudotis net nutolus nuo telefono, todėl pastarojo nebereikia neštis, pavyzdžiui, išėjus pasivaikščioti ar pabėgioti. Išmanusis laikrodis veikia kaip savarankiškas mobilusis įrenginys.

„Reaguojame į klientų poreikius ir siekiame jiems užtikrinti bendravimą su artimaisiais be jokių ribų. Ši naujiena mūsų klientams būtent tai ir suteiks“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Šiuo metu naująją paslaugą galima išbandyti su laikrodžiais „Samsung Galaxy Watch 2“ ir „Samsung Galaxy Watch 3“, palaikančiais eSIM technologiją.

52795
130817
52791