Apie „Verslo žinias“

Atnaujinta 2015-10-27 08:53

UAB „Verslo žinios“ leidžia to paties pavadinimo nacionalinį verslo savaitraštį, elektroninius produktus „Darbo teisės vadovas“ ir „VŽ sutartys“, žurnalą „Verslo klasė“, rengia konferencijas ir mokymus, administruoja naujienų portalą vz.lt, darbo paieškos ir karjeros patarimų portalą cv.lt.

Misija

Būti skaidriausia žiniasklaida, pelningai skleidžiančia verslo informaciją ir žinias, kurios didina žmonių gebėjimus, pasitikėjimą savo jėgomis, stiprina konkurencingumą.

Vizija

Prioritetinis verslo informacijos šaltinis, prieinamas bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje ir bet kuria forma.

Mūsų vertybės ir principai

Mūsų veikla remiasi aukščiausios kokybės standartais, žodžio laisve, nepriklausoma pozicija ir objektyvumu, o vadovaujasi liberalizmo ir demokratijos vertybėmis.


Mūsų kelrodžiai – žodžio laisvė, atsakomybė ir kokybė.

  • mes ypač vertiname talentą, verslumą, profesionalumą, nuoseklumą ir padorumą;
  • esame pasirengę nuolatinėms permainoms;
  • siekiame pritraukti geriausių žmonių, ugdome jų profesinius įgūdžius ir sudarome geras sąlygas karjerai vienoje iš įdomiausių darboviečių šioje verslo srityje;
  • puoselėjame atvirumo, gerų idėjų ir pasiūlymų atmosferą;
  • turėdami visišką kūrybinę laisvę esame iniciatyvūs, bet viską darome jausdami atsakomybę;
  • visi darbuotojai supranta bendrovės viziją, vertybes ir principus;
  • visi žurnalistai, pradėdami darbą redakcijoje, pirmiausia pasirašo pasižadėjimą laikytis Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso ir juo vadovautis savo profesinėje veikloje.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Akcininkai

UAB „Verslo žinios“ 80% akcijų priklauso švedų bendrovei „Bonnier Business to Business“, 20% – leidinio vyriausiajam redaktoriui Rolandui Barysui.


„Bonnier Business to Business“  daugiau nei 40 metų leidžia dienraščius, savaitraščius, žurnalus, organizuoja konferencijas, valdo daugybę interneto portalų ir kt. 10-yje valstybių. „Bonnier Business to Business“ priklauso tarptautinei, turinčiai daugiau nei 200 metų istoriją „Bonnier Group“, kuri pradėjusi verslą nuo mažos knygų parduotuvės ir leidyklos, dabar vienija 175 įmones beveik 20-yje pasaulio šalių. Visa „Bonnier Group“ priklauso Bonnier šeimai.

Savininkų interesams atstovauja valdyba. Ji tvirtina biudžetą, investicijas ir verslo plėtros planus, finansinius rezultatus. Valdyba į kasdienį redakcijos darbą nesikiša.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku