„Verslo žinių“ turinio prenumeratos sąlygos

Galioja nuo 2020.03.27

1. Prenumeratos užsakymas

1.1. Užsiprenumeruoti „Verslo žinių“ turinį (laikraštį, VŽ Premium ar pasirinktą vz.lt rubriką, toliau „Verslo žinių“ turinys) galima redakcijoje adresu: J. Jasinskio g. 16A, Vilnius, telefonu (8 5) 252 6330, el. paštu prenumerata@verslozinios.lt, tinklalapyje parduotuve.vz.lt.

1.2. Prenumeratorius pateikia duomenis, reikalingus „Verslo žinių“ turinio prenumeratai suteikti ir sąskaitai faktūrai išrašyti: vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas, įmonės adresas, laikraščio pristatymo adresas (jei užsakomas laikraštis), kontaktinis telefonas, el. pašto adresas.

1.3. „Verslo žinių“ turinio prenumerata užsakoma ne trumpesniam kaip vieno mėnesio laikotarpiui.

1.4. „VERSLO ŽINIŲ“ TURINIO PRENUMERATA YRA TĘSTINĖ, UŽSAKOMAS KONKRETUS „VERSLO ŽINIŲ“ TURINIO PRENUMERATOS PERIODAS. PRENUMERATA ATNAUJINAMA AUTOMATIŠKAI, TAM PAČIAM PERIODUI, JEIGU KLIENTAS PRIEŠ TAI NEINFORMUOJA KITAIP. Sąskaita faktūra už prenumeratos automatinį pratęsimą išrašoma likus 20 darbo dienų iki paskutinės prenumeratos dienos. Visos PVM sąskaitos faktūros siunčiamos prenumeratoriaus nurodytu el. paštu. Prenumeratoriai, pageidaujantys sąskaitas faktūras gauti paštu, turi informuoti apie tai UAB „Verslo žinios“ Prenumeratos skyrių telefonu, paštu ar el. paštu.

2. „Verslo žinių“ turinio prenumeratos objektas

2.1. Priklausomai nuo pasirinktos prenumeratos, „Verslo žinių“ turinys gali apimti:

- Laikraštis „Verslo žinios“ kartu su mėnesiniais ir metiniais priedais bei specialiaisiais leidiniais pagal redakcijos sudarytą kalendorių. Popieriniu formatu laikraštis leidžiamas ketvirtadieniais, išskyrus valstybines šventes. Kiekvieną darbo dieną turinys pateikiamas el. formatu tik prenumeratoriams skirtoje rubrikoje VŽ premium.
- VŽ premium turinys pateikiamas adresu vz.lt/Premium. Kaip ir laikraštyje, turinys pateikiamas su reklama ir yra pasiekiamas tik nenaudojant reklamos blokavimo programų. Straipsnių santraukos prenumeratoriams kiekvieną darbo dieną siunčiamos el. paštu. Informacija interneto tinklalapyje vz.lt/premium pasiekiama naudojantis unikaliu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, kuris pateikiamas prenumeratoriui el. paštu ir galioja visą užsakytos ir apmokėtos prenumeratos laikotarpį. Vartotojo vardas skirtas vienam skaitytojui, jis gali jungtis iš trijų skirtingų įrenginių ar naršyklių.

3. Prenumeratos kaina

Užsakymo metu prenumeratos kaina nustatoma pagal tuo metu galiojančius „Verslo žinių“ turinio prenumeratos įkainius ir negali būti keičiama, kol pasibaigs apmokėta užsakyta VŽ premium prenumerata. Prenumeratos kainos skelbiamos tinklalapyje parduotuve.vz.lt.

4. Apmokėjimas už prenumeratą

4.1. Už prenumeratą galima mokėti kortele arba per e. banką – užsakant prenumeratą parduotuve.vz.lt arba pavedimu pagal pateiktą PVM sąskaitą faktūrą joje nurodytais terminais, mokėjimo paskirtyje nurodant sąskaitos faktūros numerį.

4.2. Pasirinkus periodinį mokėjimą kortele arba pavedimu, prenumeratos suma nuskaitoma automatiškai kas mėnesį tol, kol prenumeratorius neinformuoja Prenumeratos sk. el. paštu prenumerata@verslozinios.lt arba telefonu (8 5) 252 6330, 252 6408 apie pageidavimą nutraukti prenumeratą arba pasirinkimą apmokėti kitu būdu.

5. „Verslo žinių“ laikraščio ir jo priedų pristatymas bei VŽ Premium kodų suteikimas

Jeigu prenumeratorius negauna laikraščio „Verslo žinios“, jo priedų ir / ar prenumeratoriaus kodų, kad galėtų skaityti vz.lt/Premium turinį, jis turi nedelsdamas kreiptis į „Verslo žinių“ Prenumeratos skyrių tel. (8 5) 252 6330, 252 6408 arba el. paštu prenumerata@verslozinios.lt ir informuoti apie laikraščio nepristatymą ar kodų negavimą. Negauti laikraščio numeriai bus pristatyti per 2 darbo dienas. Apie negautus privalomuosius priedus reikia informuoti po 3–4 dienų nuo jų išleidimo.

6. Prenumeratoriaus teisės

6.1. Prenumeratorius turi teisę bet kada atsisakyti prenumeratos apie tai prieš 10 dienų telefonu, paštu ar el. paštu informavęs „Verslo žinių“ Prenumeratos skyrių ir raštu nurodydamas banko sąskaitą. Už prenumeratą sumokėta įmoka bus grąžinta, išskaičiavus sumą už jau pristatytus leidinius.

6.2. Specialios rinkodaros akcijų kainos galioja tik užsisakius „Verslo žinių“ turinį visam nurodytam laikotarpiui. Nutraukus prenumeratą anksčiau, sumokėta įmoka bus grąžinta, išskaičiavus sumą pagal įprastą kainoraštį už jau panaudotą prenumeratos periodą.

6.3. „Verslo žinių“ laikraščio prenumeratorius gali užsisakyti nemokamą papildomą „Verslo žinių“ egzempliorių vasaros atostogų metu jo nurodytu adresu Lietuvos kurortuose, tik ne ilgiau kaip 4 savaitėms (jeigu tai nėra akcija).

6.4. „Verslo žinių“ laikraščio prenumeratos galiojimo laikotarpiu prenumeratorius gali pakeisti prenumeratos pristatymo adresą (Lietuvos Respublikos teritorijoje). „Verslo žinių“ Prenumeratos skyriui turi būti pranešta apie laikiną prenumeratos sustabdymą ir/arba pristatymo adreso pakeitimą prieš 5 darbo dienas telefonu arba el. paštu. Jeigu prenumerata yra užsakoma specialių rinkodaros akcijų metu ir skirta darbuotojui į namus, namų adreso negalima pakeisti įmonės adresu.

7. Prenumeratos nutraukimas

7.1. Prenumeratos nutraukimas 6.1 p. numatytomis sąlygomis įforminamas kreditine PVM sąskaita faktūra. Sumokėtų ir nepanaudotų pinigų likutis grąžinamas į prenumeratoriaus nurodytą sąskaitą banke.

7.2. UAB „Verslo žinios“ turi teisę nutraukti prenumeratą, jeigu už ją nėra apmokama per PVM sąskaitoje faktūroje nurodytą laikotarpį, išrašant kreditinę PVM sąskaitą faktūrą, ar dėl kitų priežasčių.

8. Tiesioginė rinkodara ir asmens duomenų tvarkymas

8.1. Jūsų suteiktas el. pašto adresas ar telefono nr. gali būti naudojamas tiesioginės rinkodaros tikslais pristatant tik „Verslo žinių“ paslaugas. Jūs galite bet kada išreikšti nesutikimą spustelėję mūsų atsiųsto el. laiško apačioje esančią nuorodą „Atsisakyti visų pasiūlymų“, el. paštu duomenubaze@verslozinios.lt arba telefonu +370 5 252 6330.

8.2. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.

8.3. Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) (OL 2016 L 119, p. 1) ir Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.

9. Turinio nuosavybė

Visas „Verslo žinių“ turinys priklauso UAB „Verslo žinios“ ir jokios „Verslo žinių“ turinio intelektinės nuosavybės teisės nėra perduodamos „Verslo žinių“ prenumeratoriui, todėl prenumeratorius negali kopijuoti ir platinti „Verslo žinių“ turinio kitaip, nei tai nurodyta „Verslo žinių“ citavimo taisyklėse.

10. Informacija

Prenumeratos skyrius suteiks visą reikalingą informaciją darbo dienomis 8.30–17.30 val. tel. (8 5) 252 6330, 252 6408, el. paštu prenumerata@verslozinios.lt arba adresu: J. Jasinskio g. 16A, Vilnius.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku