Prašome palaukti

Tribūna verslo lyderiams

Kalbėkite tiems, kam jūsų idėjos įdomios.

861558772

Straipsniai

Jau 20 metų kuriame turinį verslo auditorijai, tad žinome, kas jai įdomu ir vertinga. Kokybišką turinį padėsime sukurti ir Jums. Patrauklų skaitytojams ir, svarbiausia, prisidėsiantį prie Jūsų tikslų įgyvendinimo.

Renginiai

Kuriame aplinką, kurioje diskusijos gali pagreitinti realius pokyčius. Kasmet rengdami daugiau nei 50 renginių, esame viena svarbiausių verslo lyderių susitikimo vietų. Ir jūs čia galite skaityti verslui reikšmingą pranešimą.

Projektai

Projektuose sujungė įvairias turinio formas bei kanalus, padedame prekės ženklams veiksmingai bendrauti su verslo auditorija. Ir žinoma, kūrybiškai su jais palaikyti nuolatinį ryšį.

Reklama

Siūlome reklamos sprendimus verslo leidiniuose bei portale, kurie pritraukia įtakingą bei vertingą auditoriją aktyviausiu darbo dienos metu.

860.000

verslo ir valstybės lyderių,
vadovų bei specialistų dėmesys

Straipsniai

Straipsnis
portale vz.lt

Plačiau

Straipsnis savaitraštyje
Verslo žinios

Plačiau

Straipsnis žurnale
Verslo Klasė

Plačiau

MINI rubrika
portale vz.lt

Plačiau
Turinio sprendimai

Straipsnių rubrika
portale

Plačiau

Verslo balsas
PODKASTAI

Plačiau

Renginiai

KONFERENCIJOS

Partnerystė Verslo žinių konferencijose

 • Pranešimas konferencijos metu;
 • Pranešimo video transliacija vz.lt portale;
 • Ženklo reklama renginio anonsuose;
 • Video transliacija ekranuose renginio dalyviams;
 • Kitos integracijos, galimos įvairios formos.
Konferencijų planas 2023 metams Žiūrėti
VERSLO DISKUSIJA

Jūsų renginys
Verslo žinių auditorijai

 • Parengsime renginio programą ir pakviesime pranešėjus;
 • Atliksime renginio viešinimą;
 • Registruosime ir administruosime renginio dalyvius;
 • Renginio dieną užtikrinsime sklandų jo įgyvendinimą;
 • Įgyvendinsime svarbiausią informacijos sklaidą po renginio;
 • Užtikrinsime jūsų renginio įgyvendinimą nuo A iki Z.
Įvykusių renginių pavyzdžiai Žiūrėti

Komunikacijos projektai

Just DO Bussiness

Kai iš visų pusių kylančių iššūkių bangos paverčia kasdienybę banguojančia jūra, kyla natūralus noras užsimerkti ir palaukti, kol audra praeis. Deja, sustoti ir sustingti verslui- ne išeitis, o nuosprendis. Tada, kai dėl tvyrančio neapibrėžtumo ir sudėtingų aplinkybių sprendimus priimti sunkiausia, juos priimti ne tik reikia, bet ir būtina. Ne visada šie sprendimai bus lengvi, tačiau judėti pirmyn neabejotinai geriau, nei likti audros epicentre. Šiame projekte kalbėsime apie įvairius sprendimus, kelius, išeitis, padedančias įmonėms įveikti sudėtingą sąstingį ir nubrėžti tinkamiausią verslo kursą naujoje realybėje.

 
E-valstybė

Projektas, kuriame bus kalbama apie galimybes automatizuoti įvairias valstybinių institucijų teikiamas paslaugas ir funkcijas, taip pagerinant jų prieinamumą visuomenei. Valstybė administruoja daugybę sričių ir turi didžiausią klientų portfelį – visus piliečius. Todėl čia veiklos laukas yra itin platus ir jame apstu galimybių pasitelkti dirbtinį intelektą. Rezultatas – efektyvesnis administravimas, aukštesni veiklos rodikliai ir pažangesnė valstybė. Projekte pristatysime geriausius pavyzdžius, sėkmės istorijas ir skatinsime valstybės įmones bei institucijas eiti šiuo keliu.

Regioninis verslas

Projektas skirtas regioniniam verslui. Šiame projekte norime analizuoti kokia patirtimi gali tarpusavyje apsikeisti didelės/tarptautinės įmonės su regioniniu verslu. Ko galime vieni iš kitų pasimokyti? Kokias geriausias praktikas pritaikyti? Ką vieni kitiems pasiūlyti ir kaip bendradarbiauti? Projektas apims ir keturis renginius verslui.

Plačiau
 
Verslo sektoriai‘ 2024

Pasaulis keičiasi itin sparčiai ir prognozuoti, kas bus – be galo sunku. Tačiau tie, kurie pasirenka teisingą kryptį, visada laimi. Projektas, skirtas kalbėti apie tendencijas, brėžiančias sektoriaus ateities gaires. Iššūkius, kurie stiprės. Galimybes, kurių nedera praleisti, ir sprendimus, padėsiančius išsiveržti pirmyn. Sektoriaus lyderių įžvalgos, ekspertų prognozės ir rekomendacijos, ateities vizijos – visa tai, kas padės rytdieną pasitikti jau šiandien. Pristatysime Prekybos, Logistikos, Agroverslo, Fintech ir Pramonės sektorius

Tvarus verslas

Projektas skirtas tvaraus verslo kūrėjams, savo darbais ir sumanymais siekiantiems ne trumpalaikės naudos, bet ilgalaikio efekto – visuomenei, darbuotojams, aplinkai. Paviešinti tvarumo projektai didins visuomenės pasitikėjimą verslu ir taps impulsu Lietuvos bendrovėms sekti tvarumo lyderių pavyzdžiu.

Plačiau
 
Išmani Lietuva

Projektas skirtas pristatyti Lietuvos visuomenėje vykstančius šiuolaikiškus pokyčius, papasakoti apie mokslo, technologijų, švietimo, verslo ir kitų sričių pažangą bei suteikti jai papildomą postūmį.

Plačiau

Reklama

Reklamos kainoraštis portale

Reklamos kainoraštis portale

Žiūrėti
Reklamos kainoraštis savaitraštyje

Reklamos kainoraštis savaitraštyje

Žiūrėti
Reklamos kainoraštis žurnale

Reklamos kainoraštis žurnale

Žiūrėti

Įgyvendinkite pokyčius kalbėdami su įtakingiausiais

Patikimai

Verslo žinios užsitarnavo verslo auditorijos pasitikėjimą dėl savo tvirtų skaidrumo bei profesionalumo principų. Todėl galite būti tikri, kad Jūsų komunikacija atsidurs aukščiausios reputacijos žiniasklaidos platformoje, kuri laikoma kokybės ir patikimumo ženklu.

Paprastai

Mes žinome, kad paruošti kokybišką turinį - darbas, reikalaujantis įgūdžių ir, žinoma, laiko. Esame pasiryžę atlikti didžiąją dalį užduočių už Jus. Profesionalūs turinio redaktoriai parengs ir su Jumis suderins publikacijas. Renginių komanda suorganizuos renginį ar jų ciklą. Fotografai pasirūpins kokybiškomis nuotraukomis. Ir be abejo, atliksime pagrindinį darbą: efektyviai paskleisime Jūsų žinią auditorijai.

Laiku ir vietoje

Verslo naujienos yra skaitomos aktyviausiu darbo dienos metu. Pasieksite lyderius tada, kai jie galvoja apie pokyčius, veiksmus ir priima sprendimus. Jūsų žinutė bus matoma pastebimiausioje vietoje, neužgožta reklaminiu triukšmu. Ir svarbiausia - puikioje verslo turinio draugijoje.

860.000

verslo ir valstybės lyderių, vadovų bei specialistų skaito Verslo žinias

Lietuvos verslo nuomonių lyderiai

Dažniausiai žiniasklaidoje 2022 m. kalbėjęs įmonių vadovų lyderių trejetukas

Dainius Dundulis Dainius Dundulis
Petras Masiulis Petras Masiulis
Pranas Kuisys Pranas Kuisys