Būsimieji „Magnum“ komplekso nuomininkai: rinkomės prestižinę vietą, kokybę ir paslaugų įvairovę

Reklama publikuota: 2019-12-05
A+ klasės „Magnum“ verslo centras statomas vaizdingoje, strategiškai patogioje Kauno vietoje.
svg svg
A+ klasės „Magnum“ verslo centras statomas vaizdingoje, strategiškai patogioje Kauno vietoje.

Nors naujasis „Magnum“ verslo centras duris Kauno centre atvers maždaug už pusmečio, sprendimą jame įsikurti jau priėmė ne viena įmonė. Būsimieji nuomininkai tvirtina: apsisprendimą lėmė ne vien strateginė šio biurų komplekso vieta, dideli plotai viename aukšte ar ergonomiškos patalpos. „Magnum“ veiks kaip savotiškas miestas mieste, kuriame žmonės gaus daugelį svarbiausių kasdienių paslaugų. 

Paslaugos – ir darbuotojams, ir pastato svečiams 

Pirmame A+ energinės klasės pastato aukšte siūloma daugiau kaip 3 tūkst. kv. m. komercinio ploto. Jau žinoma, kad čia veiks „Luminor“ bankas, grožio salonas, odontologijos klinika, kelionių biuras bei kitos įstaigos.

nuotrauka::1 left

Suprantama, jog dirbantieji moderniame verslo centre neturėtų kasdien sukti galvos, kur skaniai ir greitai pavalgyti. Norą įsikurti „Magnum“ jau pareiškė restoranas, salotų baras, kavinė. Kadangi pavalgyti tereikės nusileisti kelis aukštus, likusį pietų laiką bus galima išnaudoti smagiam pasivaikščiojimui prie Nemuno, ramiam poilsiui atviroje pastato terasoje su žaliuojančiais augalais ar susitvarkyti skubius reikalus Kauno centre veikiančiose įstaigose.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Maitinimo vietų įvairovė bus paranki ir kitu atveju: čia veikiančių įmonių vadovai neformalioje aplinkoje galės aptarti reikalus su partneriais ar praleisti laiką su svečiais. Antrame aukšte įrenginėjama įvairiausiems renginiams pritaikoma – pagal poreikį į keturis skirtingus dydžius transformuojama – konferencijų salė.

„Magnum“ projektą vystančios „Vičiūnų grupės“ vadovo Šarūno Matijošaičio teigimu, spartėjant gyvenimo tempui, didėjant spūstims labai svarbu reaguoti į besikeičiančias aplinkybes ir aktualiausių paslaugų paketą maksimaliai priartinti prie žmogaus jo darbo vietoje ar netoli jos.

Komplekse teiksimų paslaugų sąrašas nuolat auga – dėl patalpų nuomos derybos vyksta su viena iš telekomunikacijų bendrovių, interjero salonu bei kitomis įmonėmis. Planuojama, kad verslo centre veiks ir daiktų saugykla.

Lūkesčius atitiko tik „Magnum“

Susitarimą dėl patalpų nuomos „Magnum“ verslo centre jau yra pasirašiusios ir „Detra Solar“, teikianti technines saulės energijos projektų konsultacijas, taip pat kompiuterių programinę įrangą kurianti „PVcase“.

„Pirmiausia, plėtrai pasirinkome ne Vilnių, o Kauną, nes pamatėme, kad šiame mieste yra daugiau mums tinkančių talentų, kuriuos ruošia vietos universitetai. Mes noriai priimame jaunus specialistus ir padedame jiems augti saulės energetikos srityje. Be to, dirbame su didžiausiomis pasaulyje saulės energetikos įmonėmis, kurių atstovai dažnai pas mus apsilanko. Todėl norėjome atitinkamai reprezentuoti tiek savo kompaniją, tiek miestą ir šalį. Nemenkus mūsų lūkesčius biuro vietai ir patalpų lygiui atitiko tik „Magnum“, – tvirtino minėtų įmonių savininkas Deividas Trainavičius.

nuotrauka::2 right

Toma Dilė, „PVcase“ žmogiškųjų išteklių vadovė, pabrėžė: „Magnum“ yra prestižinėje vietoje, be to, čia labai patrauklios komercinės sąlygos mums, kaip augančiai kompanijai. Renkantis biurą buvo labai svarbu atsižvelgti į esamus ir potencialius darbuotojus, tad „Magnum“ pasirinktas ir dėl patogios logistikos. Matome strateginę naudą rinkdamiesi patalpas aukštos kokybės verslo centre“.

Šiuo metu „Detra Solar“ ir „PVcase“ dirba 38 žmonės, tačiau įmonės sparčiai auga ir kitais metais ketina padvigubėti. Todėl įmonių savininkas jau dabar orientuojasi į didesnes, 900–1000 kv. m patalpas.

Pasak D. Trainavičiaus, itin svarbu tai, kad „Magnum“ verslo centre po tuo pačiu stogu bus teikiamos įvairios paslaugos. „Verslo centrai, kuriuose dabar veikia „PVcase“ ir „Detra Solar“, to pasiūlyti negali, todėl darbuotojai gaišta laiką asmeninėms reikmėms patenkinti. Kuo arčiau pastato yra kavinės, restoranai, tuo geriau, o idealiausia, kai visa tai veikia tame pačiame pastate“, – įsitikinęs šių bendrovių savininkas.

Ergonomikos svarba

Be plačios skirtingų paslaugų puokštės po vienu stogu, būsimieji nuomininkai akcentuoja ir kitus jiems svarbius kriterijus. Dažnas pabrėžia technines verslo centro savybes: didelis plotas viename aukšte, erdvių efektyvumas, modernūs inžineriniai sprendimai.

„Magnum“ vystome ne tik kaip biurų bei kitų komercinių patalpų nuomos projektą. Čia veiks ir pagrindinė „Vičiūnų grupės“ būstinė. Todėl investavome į maksimalią ergonomiką mūsų ir kitų įmonių darbuotojams užtikrinančius šiuolaikinio biuro sprendimus“, – tvirtino Šarūnas Matijošaitis.

nuotrauka::4 left

„Dirbame su saulės energetika, tad natūraliai esame toje sferoje, kurioje naudojamos inovatyviausios technologijos. Dėl to mums svarbu, kad mūsų būsimuose namuose tokios technologijos taip pat nebūtų svetimos, būtų pasitelktos aukščiausios kokybės medžiagos, o darbuotojams suteikiamas didžiausias komfortas. Džiugu, jog „Magnum“ naudos atsinaujinančius geoterminius resursus ir bus A+ energinės klasės“, – pabrėžė D. Trainavičiaus.

Tikisi klientų antplūdžio

Trečios kartos kirpėjų giminės atstovas, plaukų stilistas Juozas Proškevičius, šiuo metu dirbantis „UNISON Lab1“, su žmona Šarūne „Magnum“ verslo centre atidarys savo grožio saloną. Šios srities meistras neslėpė, jog patalpų dairėsi ir kitur.

„Šiame versle svarbi ne tik pastato išorė, nors ji pirmiausia ir patraukia akį. Visgi svarbiausia, kaip patalpos įrengtos viduje, ypač, koks yra vėdinimas, kaip užtikrinamas šviežio, švaraus ir reikiamos temperatūros oro srautas. Mes norime užtikrinti ne tik salono klientų komfortą, bet ir darbuotojų, kurie pas mus praleidžia visą dieną. „Magnum“ verslo centre tai bus įrengta pagal aukščiausius reikalavimus. Kitose patalpose, kuriomis domėjomės, to nėra arba patalpos nepritaikytos grožio salono reikmėms“, – atviravo J. Proškevičius.

Jis nė kiek neabejoja savo pasirinkimu, mat modernus pastatas, kuriame 220 kv. m plote ketina kurti grožio saloną, yra strateginėje vietoje naujamiestyje. „Daug grožio salonų yra senamiestyje, kituose rajonuose. Tikimės gausaus klientų skaičiaus, kurį sudarys ne tik čia dirbantys žmonės. Vieta strategiškai patogi ir kitiems žmonėms, nes patogu atvažiuoti iš bet kurios Kauno vietos“, – įsitikinęs būsimo grožio salono steigėjas.

nuotrauka::3

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku