Belgai pamokė Lietuvos krepšininkus

Publikuota: 2015-09-07
15min.lt nuotr.
„Verslo žinios“

Nors lietuviai dominavo po krepšiais, belgai Lietuvos rinktinei šiandien įrodė, kad rungtynių favoritų statusas negarantuoja pergalės ir įveikė lietuvius 76:74.

Sėkmingai ūgio persvarą išnaudoję Lietuvos krepšininkai pirmą ketvirtį laimėjo 20:12, o vien Jonas Valančiūnas spėjo įmesti 10 taškų.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuviai netruko įgyti ir 13 taškų persvarą – 28:15. Tačiau belgai nenuleido rankų ir pavijo lietuvius – 35:35 po 20 žaidimo minučių, o trečiojo ketvirčio pradžioje jau ir pirmavo –37:35.

Perimti iniciatyvą lietuviams pavyko tik ketvirtame kėlinyje, pirmauta 73:68, tačiau iš toli sėkmingai metę belgai išlygino rezultatą 74:74, o paskutinę akimirką išplėšę pergalę.

Belgijai atstovaujantis Mattas Lojeski šiandien į lietuvių krepšį įmetė 20 tšk.

Lygiaverčio priešininko neturėjęs Jonas Valančiūnas įmetė 25 ir atkovojo 12 kamuolių. Nacionalinėje rinktinėje šiemet debiutuojantis Domantas Sabonis – 10 tšk.

Rytoj Lietuvos rinktinei poilsio diena, o trečiadienį 21 va. 30 min. laukia akistata su Estijos atstovais.