2023-10-24 08:45

6 mln. Eur skiria logistikos terminalui, nes Lietuvoje nerado tokio, kokio reikia

HRX logistikos terminalo statybos Kuprioniškėse, Vilniuje. Bendrovės nuotr.
HRX logistikos terminalo statybos Kuprioniškėse, Vilniuje. Bendrovės nuotr.
Neradusi tinkamų patalpų Lietuvoje, suomiško kapitalo krovinių gabenimo UAB HRX nusprendė statytis nuosavą logistikos terminalą Vilniuje. Projektas pareikalaus daugiau nei 6 mln. Eur investicijų, o bendrovės vadovė neslepia – nors dabar stabilumo rinkoje trūksta, statytis pats metas, kad būtų pasiruošta šauti į priekį atėjus geresniems laikams.

Naujasis logistikos terminalas bus statomas greta Vilniaus, Kuprioniškėse. Įmonė planuoja, kad veiklą jame galės pradėti jau kitos vasaros pabaigoje. Pasak Rasmos Saulės, HRX vadovės, šią vasarą suorganizavusi pastato statybos konkursą, bendrovė su rangove UAB „Statmax“ sutarė fiksuotą projekto kainą. Krovinių gabenimo bendrovė neslepia, kad dėl ekonomikos svyravimų reikia iš naujo įvertinti būsimo projekto sąnaudas, tačiau iš esmės permainos rinkoje neturėtų keisti susitarimo.

„Lėtėjant investicijoms į nekilnojamąjį turtą, tikimės, kad didelių nuokrypių nuo pirminės sąmatos neturėtų būti. Priešingai, stebime, kad greitėja medžiagų pristatymo terminai, o tai teigiamai veikia statybos procesą“, – aiškina R. Saulė.

52795
130817
52791