Paskelbti naujausi advokatų reitingai: aiški lyderė – „Sorainen“

Publikuota: 2020-08-06 12:37
„Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujantis  partneris Tomas Kontautas.
svg svg
„Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujantis  partneris Tomas Kontautas.

Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ šių metų reitinguose pirmoje pozicijoje įsitvirtino teisės firma „Sorainen“. Lietuvoje ji pelnė daugiausiai  aukščiausių įvertinimų skirtingose teisės srityse. 2020 m. reitingai išsiskyrė rinkos lyderių pokyčiais ne tik Lietuvoje, bet ir bendroje Baltijos šalių bei Baltarusijos reitingų lentelėje, kurios viršuje taip pat atsidūrė „Sorainen“. 

Pasak „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujančio partnerio Tomo Kontauto, šie įvertinimai rodo, jog „Sorainen“ komandai dažnai patikimi sudėtingi projektai ir sandoriai, o teikdama integruotas teisės ir mokesčių paslaugas, ji geba prisidėti prie klientų sėkmės.  

Aukšti įvertinimai – nuoseklaus darbo rezultatas 

Tarptautinis teisės žinynas „Chambers Europe“, kuris pripažįstamas vienu įtakingiausių Europos teisės paslaugų rinkoje, kasmet sudaro teisės firmų reitingus. Kontoros vertinamos įvairiose teisės bei mokesčių srityse, atsižvelgiant į praėjusių metų projektus ir sandorius bei klientų ir konkurentų atsiliepimus. Įmonės neretai pasitelkia šiuos reitingus ieškodamos patikimo teisės ar mokesčių patarėjo įvairiose šalyse, įskaitant mūsų regioną.  

[infogram id="4f9e977f-6f11-4978-b75b-1292e46acdb2" prefix="j7l" format="interactive" title="TR:Sorainen"]

Vienas įtakingiausių tarptautinių finansų teisės leidinių „International Financial Law Review“ (IFLR) taip pat skyrė „Sorainen“ pirmąją vietą savo 2020 m. reitinge bankininkystės ir finansų srityje bei septintą kartą įteikė jai Baltijos šalių metų teisės firmos apdovanojimą. Šį IFLR įvertinimą „Sorainen“ pelnė už indėlį įgyvendinant inovatyviausius tarptautinius sandorius Baltijos šalyse ir Baltarusijoje 2019 m. 

„Šis pripažinimas išties džiugina, tačiau nėra netikėtas – jį vertiname kaip mūsų kryptingos veiklos rezultatą. Praėjusiais metais mūsų komanda dirbo prie daugelio reikšmingiausių rinkos sandorių ir projektų, todėl esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą. Aukštas pozicijas reitinguose lėmė nuoseklus komandos darbas, gilinimasis į klientų poreikius bei teisininkų kompetencijų atskirose verslo industrijose nuolatinis vystymas. Verta paminėti, jog ypač svarbus vaidmuo atitenka ir investicijoms, kurias skyrėme mokymams, IT sistemų diegimui ir tobulinimui, žmogiškųjų išteklių ir žinių valdymui, verslo vystymui ir rinkodaros bei atitikties procesams“, – apie susitelkimą kalba T. Kontautas. 

Bręstant rinkai, reitinguojamos naujos teisės sritys 

Tarp praėjusiųjų metų „Sorainen“ klientų – tiek valstybinio, tiek privataus sektorių užsakovai, todėl, komentuodamas rezultatus, T. Kontautas pabrėžia teisės firmos gebėjimą lanksčiai taikytis prie skirtingų poreikių.

 „Prisidėjome prie Lietuvoje pradėto vykdyti tvariųjų investicijų skatinimo projekto, dėl kurio įgyvendinimo konsultuojame LR Finansų ministeriją, Europos Komisiją ir ERPB. Konsultavome bankus-platintojus Lietuvai pasiskolinant rekordinę 2 mlrd. eurų sumą, išleidžiant dvi euroobligacijų emisijas, o neseniai paskelbta ir apie dar vieną 1,75 mlrd. eurų emisiją su mažiausiomis istorijoje palūkanomis. Konsultuodami „RB Rail“ rengiant tarptautines ir infrastruktūros valdymo sutartis bei prižiūrint nacionalinius teisės aktus, tapome tarptautinės „Rail Baltica“ infrastruktūros valdymo dalimi. Mūsų teisininkai taip pat konsultavo „Deka Immobilien“ įsigyjant verslo centrą „Quadrum“ už 156 mln. eur (tai didžiausias biuro NT sandoris Baltijos šalyse iki šiol), dirbo prie „Bitės“ ir „Tele2“ susitarimo dėl bendro 5G tinklo vystymo Lietuvoje bei Latvijoje, konsultavo HBO ir „Sky Atlantic“ su mini serialo „Černobylis“ kūrimu susijusiais sutarčių bei mokesčių klausimais“, – vardija „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujantis partneris. 

Naujausiuose „Chambers and Partners“ reitinguose „Sorainen“ komandai Lietuvoje skirta ir pirmoji vieta Gerovės valdymo teisės (angl. Private Wealth Law) srityje, kuri mūsų šalyje reitinguota pirmą kartą. Nors turto planavimo ir perleidimo, verslo tęstinumo planavimo ir paveldėjimo bei kitas sferas apimantis teisės ir mokesčių konsultacijų segmentas yra naujas tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse, jo aktualumas ir paklausa nuolat auga.

[infogram id="392308f4-ccc8-473c-a32b-15b6ad2e2005" prefix="pBj" format="interactive" title="Copy: TR:Sorainen2"]

Sieks išlaikyti pirmaujančią poziciją ir ateityje

 Teisės firmų reitingus visose trijose Baltijos šalyse ir Baltarusijoje taip pat skelbia tarptautinis teisės žinynas „The Legal 500“. Susumavus „Chambers Europe“ ir „The Legal 500“ reitingų rezultatus, „Sorainen“ išsiskiria kaip užimanti daugiausiai pirmų vietų skirtingose teisės srityse visose trijose Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

[infogram id="041d61f8-5cff-4eb1-87db-0fb016c330c2" prefix="5A6" format="interactive" title="TR:Sorainen2"]

Pasak T. Kontauto, šie pasiekimai – stabilių ir aktyvių praėjusių metų rezultatas. Advokatas optimistiškai nusiteikęs ir dėl šių metų. Nepaisant pandemijos, „Sorainen“ komanda sėkmingai prisitaikė prie nuotolinio darbo, užtikrino sklandžią vidinę komunikaciją, o sandoriai ir projektai per pastarąjį laikotarpį nesustojo – priešingai jų skaičius tik augo. Tai atsispindi ir „Sorainen“ finansiniuose rezultatuose – per pirmąjį pusmetį „Sorainen“ pajamos Lietuvoje augo 12%, o visose keturiose šalyse 4%.

Paklaustas, kokius 2020 m. projektus galėtų išskirti, „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujantis partneris mini „Bitės“ įmonių grupės ir „Providence Equity Partners“ sėkmingai užbaigtą 700 mln. eurų vertės refinansavimo sandorį, įskaitant 650 mln. eurų obligacijų emisiją – tai didžiausia privataus verslo obligacijų emisija Baltijos šalyse iki šiol. Taip pat pasirašytą „Lietuvos geležinkelių“ elektrifikavimo pirkimo sutartį, „Technopolis“ ir „Western Union Processing Lithuania“ sudarytą didžiausią šiais metais biurų nuomos sandorį Vilniuje. Jis taip pat išskiria didelio visuomenės susidomėjimo sulaukusią bylą, kurioje „Sorainen“ komanda apgynė Lietuvos žurnalistų sąjungos interesus. Teismas patvirtino žurnalistų teisę į informaciją ir konstatavo, kad Vyriausybės kanceliarija nepagrįstai atsisakė suteikti informaciją bei sunaikino pasitarimo garso įrašą.

„Sėkmingai įgyvendinti projektai ir laimėtos bylos parodė mūsų komandos gebėjimą susitelkti ir pasiūlyti visapusišką pagalbą klientams net ir šiuo sudėtingu ir daug neapibrėžtumo atnešusiu laikotarpiu. Kai sekasi mūsų klientams, sekasi ir mums, todėl tikimės išlaikyti rinkos lyderio poziciją ir ateityje“, – reziumuoja T. Kontautas.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Startuolis „Discontract“ pasirašė draudimo sutartį su „Lloyd‘s“ 1 mln. Eur sumai

Lietuvių startuolis „Discontract“, siūlantis meistrų iškvietimo ir namų priežiūros paslaugas, pradėjo...

Paslaugos
18:48
„Tele2“ ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą 1

Bendrovė „Tele2“ skelbia savo klientams suteiksianti galimybę būsto ir gyventojų turto draudimą įsigyti...

Paslaugos
16:48
Paskelbti naujausi advokatų reitingai: aiški lyderė – „Sorainen“ Verslo tribūna 3

Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ šių metų reitinguose pirmoje pozicijoje įsitvirtino teisės firma...

Paslaugos
12:37
Viešinimo konkursų laimėtojai: nuo „vip communications“, „Fabulos“ iki „Carat“ Premium

2011–2018 m. labiausiai viešuosiuose pirkimuose sekėsi komunikacijos paslaugų agentūrai „vip communications“...

Rinkodara
12:28
Viešinimo paslaugų pirkimo lyderiai – Kaunas, oro uostai ir Lietuvos paštas 1

2011–2018 m. labiausiai viešuosiuose pirkimuose sekėsi komunikacijos paslaugų agentūrai „vip communications“...

Rinkodara
12:24
Notarai: Registrų centre stringa NT sandorių sistema 2

Registrų centre stringa Nekilnojamojo turto sandorių viešoji elektroninė paslauga, teigia notarai. Tuo metu...

Ankstyva diabeto komplikacijų diagnostika: lietuviai sukūrė unikalų medicininį prietaisą  Verslo tribūna 1

Lietuviai sukūrė inovatyvų prietaisą, kuris padeda sergantiesiems diabetu savarankiškai stebėti savo pėdų...

Pakuočių atliekų tvarkyme – inovacijos, leisiančios efektyvinti veiklą ir tausoti aplinką Verslo tribūna

Šiandien technologijos integruojamos į bene visas verslo sritis, siekiančias pažangos bei didesnio veiklos...

Paslaugos
10:31
Komercinio NT popandeminis paveikslas: kuo tiki investuotojai Premium 2

Akcijų ir obligacijų portfelius komerciniu nekilnojamuoju turtu (NT) diversifikavę investuotojai veik...

Prekių ženklų komunikacija: po chaoso – į nuosaikų atsigavimą Premium

Žiniasklaidos ir reklamos planavimo bendrovės po itin sėkmingo praėjusių metų visos rinkos augimo šiemetę...

Rinkodara
05:45
Išrinkti Lietuvai „World Summit Awards“ atstovausiantys sprendimai

Kasmetinio skaitmeninio turinio sprendimų konkurso „Naujasis knygnešys 2020“ finalininkai šiemet iš viso...

Technologijos
2020.08.05
Suvožtinių festivalio rengėjai: „bulka ir kotletu“ žmonių neprisiviliosi Premium 1

Rugpjūčio 6 d. Vilniuje rengiamas 6-asis gurmė burgerių festivalis „Vilnius Burger Fest“. Miestiečių...

Laisvalaikis
2020.08.05
 Premjeras: mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose

Mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose, sako premjeras Saulius Skvernelis. 

Technologijos
2020.08.05
ES pradėjo tyrimą dėl „Google“ planuojamo „Fitbit“ įsigijimo

Europos Komisija pradėjo „išsamų tyrimą“, siekdama išsiaiškinti, ar JAV technologijų milžinės „Google“...

Technologijos
2020.08.05
„Galaxy Note20“ pristatytas: „Samsung“ viliasi, kad flagmanus pirks ir smunkant ekonomikai Premium

Pietų Korėjos technologijų milžinė „Samsung“, praėjusią savaitę sužavėjusi investuotojus net per pandemiją...

Technologijos
2020.08.05
„Pixevia“ rankose – 1  mln. Eur investicijos

Pirmąją dirbtinio intelekto valdomą parduotuvę Europoje sukūrusi technologijų bendrovė pritraukė investicijų...

Rinkodara
2020.08.05
M. Eglinskas: pritrauktos lėšos leis pradėti drąsią plėtrą Europoje  Premium 2

Mindaugas Eglinskas, Lietuvos technologijų bendrovės „Magma Solutions“, sukūrusios pirmą dirbtinio intelekto...

Prekyba
2020.08.05
Pandemija užkariavo ir reklamą: nuo „Telios“ iki D. Katkaus Premium 1

Labiausiai įsiminusi 2020 m. pirmojo pusmečio reklama – „Telios“ klipas, trumpais ironiškais siužetais...

Rinkodara
2020.08.05
„Revolut“ tobulina investicines paslaugas

Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolis „Revolut“ tobulina investicinių paslaugų teikimą.

Rinkos
2020.08.04
„Telia Lietuva“ už 3,2 mln. Eur vėl parduoda pastatą Vilniaus Naujamiestyje 1

Integruotų telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ rugsėjį rengiamame aukcione vėl pardavinės...

Statyba ir NT
2020.08.04

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus