Į prekybos centrą – sveikatintis: nauja „Rezus.lt“ klinika „Oze“

Reklama publikuota: 2022-08-18
UAB „Rezus.lt“ įkūrėja ir direktorė Daiva Kazlauskienė.
svg svg
UAB „Rezus.lt“ įkūrėja ir direktorė Daiva Kazlauskienė.

Medicinos klinika prekybos centre – užsienio šalyse ganėtinai įprastas, tačiau Lietuvoje dar naujas vaizdas. Neseniai Vilniuje, PC „Ozas“ duris atvėrusi „Rezus.lt“ klinika siūlo ne tik medicinos, bet ir sveikatinimo paslaugas. Tai – dar vienas šio medicinos tinklo žingsnis arčiau klientų ir paskata sąmoningai rūpintis savo sveikatos gerove.

„Rezus.lt“ – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Kiekviename mieste stebime, ko labiausiai trūksta vietos  gyventojams, ir vystome tas paslaugas, todėl ir mūsų veikla tokia įvairi. Pavyzdžiui, Mažeikiuose didžiajai daliai šeimos klinikų  teikiame ambulatorinės slaugos paslaugas namuose, Šiauliuose investavome į radiologijos paslaugas – mamografą, nes moterims, norinčioms pasinaudoti šia paslauga apmokama iš teritorinių ligonių kasų, tenka laukti ilgose eilėse. Taip pat išvystėme sveikatos patikrų paslaugas darbo bei vairuotojų pažymoms gauti, tuo tikslu įsigijome rentgeno aparatą. Vilnius – ypatingas miestas. Žmonės čia daug dirba, siekia išlikti gražiais, įdomiais tiek vidumi, tiek išoriniu įvaizdžiu. Todėl atidarydami naują kliniką nutarėme daugiau dėmesio skirti sveikai gyvensenai formuoti, ugdyti sveikatos raštingumą. Ieškojome partnerių kitose šalyse, domėjomės, kokia linkme šiandien vystosi ši sritis. Apsilankius NAD klinikoje Miunchene nebeliko abejonių, su kokiu partneriu norime dirbti. Jų suburta specialistų komanda įkvėpė mus ir Lietuvoje kurti tokią kliniką“, – kalba UAB „Rezus.lt“ įkūrėja ir direktorė Daiva Kazlauskienė. 

Būti arčiau žmonių 

Šiauliuose įkurta įmonė skaičiuoja jau 13 metų. Kaip sufleruoja pavadinimas, veiklą pradėjo nuo kraujo tyrimų, tačiau šiandien čia teikiamos ir kitos paslaugos, o veiklos geografija ženkliai išsiplėtė. Paslaugų portfelį „Rezus.lt“ augino stebėdama žmonių poreikius ir reaguodama į juos, nuolat investavo ir į komandos profesinius mokymus, tyrimų atlikimo kokybę. Klinikose dabar dirba šeimos gydytojai, kineziterapeutai ir kiti specialistai, ypatingas dėmesys skiriamas sveikai gyvensenai. 

„Norime padėti žmonėms palaikyti gerą sveikatos būklę ir ugdyti sveikus įpročius, tad žengiame į platesnę sveikatinimo sritį. Prie mūsų neseniai prisijungė gyvensenos medicinos specialistė, kuri konsultuos žmones, norinčius pakoreguoti mitybos įpročius, patiriančius stiprų stresą, su miego sunkumais susiduriančius, fiziškai pasyvius, pasiryžusius numesti svorio ar atsikratyti žalingų įpročių. Tokio specialisto konsultacija rekomenduojama ir tada, kai randama nukrypimų atlikus širdies, kraujagyslių, gliukozės, kepenų fermentų ar mikroelementų tyrimus. Gyvensenos medicinos specialistas gali padėti ir tiems, kurie tiesiog nori gyventi sveikiau, bet nežino, nuo ko pradėti – tai profesionalas, visokeriopai lydintis žmogų sveikos gyvensenos kelyje. Ateityje planuojame dar labiau plėsti komandą, papildyti ją dietologais, psichologais ir kitais specialistais“, – sako „Rezus.lt“  direktorės duktė, projektų vadovė Aurėja Kazlauskaitė. 

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Naujausia tinklo klinika šį mėnesį atidaryta sostinės prekybos centre „Ozas.“ Lietuviams medicinos paslaugų klinikas regėti centruose, tradiciškai siejamuose su apsipirkimu bei pramogomis, dar gana neįprasta, tačiau „Rezus.lt“ įkūrėjų teigimu, tai – organiškas jų plėtros žingsnis. „Rezus.lt“ visada siekė ne tik užmegzti su savo pacientais nuoširdų ryšį, bet ir būti lengvai pasiekiama tada, kai labiausiai reikia. Prekybos centras su ilgesnėmis darbo valandomis bei patogia lokacija – tam itin tinkama vieta. 

„Užsienyje nieko nestebina tokia praktika, kai prekybos centre galima gauti kuo daugiau paslaugų po vienu stogu ir efektyviai išnaudoti laiką. Norėjome tokią galimybę pasiūlyti ir mūsų žmonėms. Dabartinis greitas gyvenimo tempas  dažną verčia kasdien tvarkyti daug reikalų, ne paslaptis, kad dažnai nepavyksta suspėti atlikti visko, kas suplanuota, žmonės skuba, kyla stresas. Tikimės, kad klinika prekybos centre bent šiek tiek palengvins žmonėms kasdienybę, leis vienoje vietoje pasirūpinti ir  maistu, ir sveikata“, – tikina A. Kazlauskaitė.

Sveikos gyvensenos palydovas 

Naujausia tinklo klinika „Oze“ pasižymi išskirtiniu dėmesiu sveikatinimo paslaugoms. Čia galima išbandyti intraveninę vitaminų terapiją, laikomą ilgaamžiškumo bei energijos papildu. Ją „Rezus.lt“ siūlo bendradarbiaudama su tarptautine sveiką gyvenseną skatinančia įmone „NADclinic.“ Organizmą praturtinančiuose vitaminų kokteiliuose – antioksidantai bei kitos organizmui svarbios medžiagos, pavyzdžiui, NAD+ molekulė – itin svarbus kofermentas, nuo kurio priklauso ląstelių veikla ir organizmo aprūpinimas energija. Kuris vitaminų kokteilis tinkamiausias, sprendžia gydytojas, atidžiai įvertinęs žmogaus sveikatos istoriją.  „Rezus.lt“ vieninteliai Lietuvoje suteikia galimybę „pamaitinti“ savo organizmą intraveniniu kokteiliu su ypatinga NAD+ molekule. 

Klinika siūlo ir kūno formavimo procedūras, kineziterapeuto atliekamas „Vela Sculptor III“ aparatu. Jo išskirtinumas – penkios skirtingos procedūros viename: dermomasažas, infraraudonųjų spindulių, RF radijo dažnio, kavitacinis ir neigiamo slėgio masažas.  Kiekviena šių procedūrų turi savo paskirtį, bet visų jų tikslas – palaikyti sveiką kūną, tad jie puikiai tinka ne tik gražinti kūno linijas, bet ir intensyviai sportuojantiems žmonėms. Pavyzdžiui, neigiamas slėgis praplečia kraujagysles, gerina medžiagų apykaitą, padeda iš organizmo pasišalinti toksinams, o infraraudonųjų spindulių šiluma pagreitina organizmo regeneracinius procesus, stiprina imunitetą. 

Žinoma, klinikoje bus teikiamos ir įprastos „Rezus.lt“ paslaugos – skiepai, gydytojų konsultacijos, kraujo tyrimai. A. Kazlauskaitė tikina, kad žmonių požiūris į pastaruosius keičiasi: auga suvokimas, kad tyrimus pravartu atlikti ne tik tada, kai paskiria gydytojas ar jaučiamasi neįprastai, bet ir profilaktiškai. Žmonės ima suvokti, kad norint gyventi išties pilnavertišką gyvenimą, savimi reikia rūpintis nuolat, stebėti organizmą ir suteikti tai, ko jam tuo metu trūksta. 

„Stengiamės nuolat plėsti tyrimų spektrą, ieškodami partnerių kitose šalyse. Džiaugiamės, galėdami pristatyti naujausią paslaugą – telomerų ilgio matavimo tyrimą, atliekamą laboratorijoje Barselonoje. Telomeros parodo tikrąjį žmogaus biologinį amžių: kuo jos trumpesnės, tuo žmogus biologiškai vyresnis. Žinoma, visų mūsų pastangos turėtų būti nukreiptos tam, kad telomeros netrumpėtų ir kuo ilgiau gyventume kokybišką gyvenimą. Taip pat jau siūlome atlikti ir genetinį maisto toleravimo tyrimą. Jį užtenka pasidaryti vieną kartą gyvenime, kad žinotume, kokie maisto produktai mums tinka, kurie  tikrai nesukels uždegiminių procesų organizme. Šis molekulinis tyrimas taipogi atliekamas Barselonos laboratorijoje“, – klinikos naujoves pristato projektų vadovė. 

Kad pacientai jaustųsi saugūs 

D. Kazlauskienė pastebi, kad vis dažniau privačių klinikų duris praveria keturiasdešimtmečiai ir jaunesni žmonės, ieškantys savalaikių, greitų, kokybiškų bei detalių sveikatos tyrimų ar specialistų konsultacijų ir suprantantys jų naudą gyvenimo kokybei. Žinoma, galimybes visapusiškai rūpintis savo sveikata didina ir augantis ekonominis gerbūvis bei įmonėse populiarėjantis darbuotojų sveikatos draudimas. 

UAB „Rezus.lt“ bendradarbiauja su pagrindinėmis draudimo kompanijomis, tad turintiems sveikatos draudimus labai patogu atlikti tyrimus privačioje laboratorijoje, kur paciento duomenys saugiai kaupiami, o prisijungus prie duomenų registro galima bet kada sekti savo tyrimų rezultatų dinamiką. Pacientų sutikimus, ambulatorines korteles ir visus kitus įrašus įmonė saugo tik elektroninėje erdvėje, pacientai juos pasirašo saugiu kriptografiniu parašu. Klinikos personalas pasižymi ypatingai jautriu dėmesiu ir žmonėms, turintiems ne tik akivaizdžią fizinę, bet ir ne taip lengvai pastebimą psichinę negalią.   

„Mūsų siekis – auginti sveikatos raštingumą, kad žmogus pats norėtų sveikai gyventi, gerai jaustis. Jokie papildai ar terapija neišgelbės, jeigu nedėsime pastangų, nepaversime to gyvenimo būdu, įpročiu. Tačiau holistinis požiūris į žmogų, kūno priežiūra, masažai, vitaminų terapija, profilaktiniai tyrimai ar konsultacijos su sveikatos specialistais yra puikūs įrankiai šiame sveikatinimo kelyje. Džiaugiamės, galėdami šiuos įrankius pasiūlyti visiems, norintiems juo eiti“, – tikina „Rezus.lt“ direktorė.

 

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Verslo aplinka“
Rašyti komentarą 0
Konservatoriai patvirtino partijos kandidatus į merus

Valdančioji Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) šeštadienį Vilniuje tarybos posėdyje...

A. Anušauskas: Ukraina gali tikėtis Lietuvos besąlygiško palaikymo narystei NATO 1

Lietuvos krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas teigia, kad penktadalio Ukrainos teritorijos aneksija...

V. Juzikis. Įmonių tvarumas: kas paskatins imtis realių darbų?

Šiandien jau vis sunkiau rasti didelę įmonę, kuri kokiu nors būdu nekalbėtų apie tvarumą, dalindamasi savo...

Nuomonės
11:00
Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 990 naujų COVID-19 atvejų 1

Per praėjusią parą nustatyti 990 nauji COVID-19 atvejai, mirčių nuo šios ligos nefiksuota, rodo šeštadienį...

„Vilmorus“ apklausa: augo visuomenės nepasitikėjimas D. Kreiviu

Tęsiantis aukštų energijos išteklių kainų krizei, per pastaruosius du mėnesius išaugo visuomenės...

Infografika: ukrainiečiai perėmė ligšiol netyrinėtą rusišką tanką T-90M Premium

Aukščiausios klasės modelyje įdiegtos naujausios technologijos, iš kurių Vakarų kariuomenės gali ir...

Rusijos pradėtas karas Ukrainoje keičia Latvijos rinkėjų prioritetus Premium

Šeštadienį Latvijoje vyksta visuotiniai rinkimai. Remiantis naujausiomis apklausomis, centro dešinės partijos...

ES pristatė griežtesnius reikalavimus dėl vizų išdavimo rusams

Europos Sąjunga penktadienį pristatė griežtesnius reikalavimus dėl vizų išdavimo rusams. Išimtys numatytos...

Verslo aplinka
2022.09.30
Ukraina prašo paspartintos procedūros dėl narystės NATO, Aljanso vadovas sako, kad durys atviros, spręs visos narės

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį pasirašė prašymą priimti šalį į NATO taikant spartesnę...

Verslo aplinka
2022.09.30
JAV, JK skelbia naujas sankcijas Rusijai dėl Ukrainos teritorijų aneksijos

Jungtinės Valstijos penktadienį paskelbė naujas sankcijas Rusijos pareigūnams ir šalies gynybos pramonei,...

Verslo aplinka
2022.09.30
Paslaugų eksportas antrąjį ketvirtį ketvirtadaliu didesnis nei prieš metus

Lietuvos paslaugų eksportas antrąjį ketvirtį siekė 4,2 mlrd. Eur – 25,5% daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Verslo aplinka
2022.09.30
D. Kreivys: šalys, iš kurių Lietuva importuoja elektrą, turės pasidalinti nenumatytosiomis pajamomis 1

Europos Sąjungos (ES) energetikos ministrams penktadienį pritarus siūlymui perskirstyti pigiai elektrą...

Pramonė
2022.09.30
G. Nausėda: desperacijos apimtas V. Putino režimas peržengė dar vieną raudoną liniją

Aneksuodamas Ukrainos teritorijas Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas „peržengė dar vieną raudoną liniją“,...

Verslo aplinka
2022.09.30
ES ministrai susitarė dėl energetikos įmonių nenumatytųjų įplaukų apmokestinimo 3

Europos Sąjunga (ES) pritarė Europos Komisijos (EK) pasiūlymui perskirstyti pigiai elektrą gaminančių...

Verslo aplinka
2022.09.30
V. Putinas oficialiai paskelbė 4 Ukrainos regionų aneksiją, grasino juos ginti visomis priemonėmis 2

Vladimiras Putinas, Rusijos autoritarinis prezidentas, penktadienį pareiškė, kad keturi Rusijos laikinai...

Verslo aplinka
2022.09.30
Suderinta metų infliacija Vokietijoje rugsėjį siekė 10,9%

Vokietijos federalinė statistikos tarnyba (Destatis) ketvirtadienį paskelbė išankstinius rugsėjo infliacijos...

Verslo aplinka
2022.09.30
„Sodra“ prikaupė atsargų, bet socialinių mokesčių mažinti neplanuojama Premium

„Sodra“ šiuo metu turi juodai dienai sukaupusi 1,3 mlrd. Eur rezervą, kuris kitąmet, planuojama, dar labiau...

Verslo aplinka
2022.09.30
A. Armonaitė sako turinti paramos verslui planą, Prezidentūra piktinasi, jog Vyriausybė vėluoja jį pristatyti

Aušrinė Armonaitė, ekonomikos ir inovacijų ministrė, teigia šalies prezidentui penktadienį pristačiusi...

Verslo aplinka
2022.09.30
ES preliminariai susitarė dėl naujo sankcijų Rusijai paketo

Europos Sąjungos (ES) šalys pasiekė pirminį susitarimą dėl aštuntojo ES sankcijų agresorei Rusijai paketo,...

Verslo aplinka
2022.09.30
JK ekonomika antrąjį ketvirtį augo 0,2%

Jungtinės Karalystės (JK) ekonomika antrąjį ketvirtį ūgtelėjo, o ne traukėsi, kaip buvo manyta anksčiau,...

Rinkos
2022.09.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku