Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-09-11 11:06
2025-09-10 18:55
2025-09-09 17:13
2025-09-09 13:00
2025-09-08 18:39
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Teisingai Trumpas sakė, amerikiečiams. Jūs pavargsite nuo pergalių, sakysit prezidente gal jau užteks pergalių, bet aš sakysiu, kad mes dar net nepradėjom. Pirmos pergalės įspūdingos.
Nebijok, bus ir tos pergalės. Pavyzdžių ilgai ieškoti nereikia.
Aš nebijau, bet Trumpas yra pokerio žaidėjas ir ne visada sekmingas. Ypač jei kiti pagauna blefuojant
Nu ka laikas pradeti atpirkineti.
cia dar ne dip'as :DDDD
pamatysim, nebesinori jau 100% cash sedeti, jau galima dalimis atpirkineti. sp500 virš 23% down jau šis tas.
Per didžiąją depresiją iš langų šoko ne tie kurie pigiai pardavė, o tie kas "pigiai" apsipirko.
Menka beda kai chaluavščikas iššoka bet juk žmogus vis tiek
Buk geras, kai rašai komentarus, išversk juos į lietuvių kalbą, kad žmonės suprastų, ką tu kliedi. Arba naudokis google translate, jei verti į lietuvių kalbą
Vata eik i liet kalbos mokykla
karšta savaitė nusimato. Manau iki savaitės galo daug tarifų bus atšaukta, arba ženkliai sumažinta.
Visi nesuprantantys kas vyksta, pastatot ausis ir susirandat YT paskutinį NeRedaguota epizotą su Sutkumi
Dar nenustebčiau, kad čia valdomas kritimas. Net tokiam kaip T smegenų užtektų. juolab, kad vskas nuo rankų nueina nebaudžiamam.