Kas tai? Eksperto įžvalgos

ISM Vadovų MBA magistrantai studijų metu įgytas žinias taiko organizacijose Keiptaune

Reklama publikuota: 2018-06-12
svg svg

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų MBA studijos vykdomos artimai bendradarbiaujant su strateginiais partneriais – vienas jų inovacijomis ir aukščiausiomis tarptautinėmis akreditacijomis pasaulyje garsėjanti Stelenbošo universiteto verslo mokykla (angl. University of Stellenbosch Business School, USB), įsikūrusi Pietų Afrikos Respublikoje.

MBA programoje studijuojantys 25 vadovai praėjusią savaitę išvyko į Keiptauną, kur turi unikalią galimybę rengti konsultacinį projektą Pietų Afrikoje įsikūrusiose organizacijose: „Adidas“, „Revlon“, „ASSITEJ“, „Digital HQ“, „OntheDot“ ir „Silulo Ulutho Technologies“. Studentai išvykos metu supažindinami su kultūriniais verslo plėtojimo besivystančios ekonomikos šalyje iššūkiais ir metodais, kuriais naudojantis reikės įvertinti ir suprasti išsivysčiusių ar besivystančių šalių inovacijų galimybes.

ISM Vadovų MBA programos vadovės Audronės Nakrošienės teigimu, pagrindinis šio išvažiuojamojo konsultacinio projekto tikslas – ugdyti vadovų konsultacinius gebėjimus, sudarant jiems galimybes praktiškai taikyti studijų metu įgytas teorines ir praktines žinias, nagrinėjant tikrų organizacijų problemas ir ieškant galimų jų sprendimo būdų nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

nuotrauka::1 left

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Sieksime išmokyti vadovus atpažinti problemas, su kuriomis susiduria organizacijos, diegdamos inovacijas bei įgyvendindamos pokyčius, rasti tinkamiausias priemones jas spręsti. Pasitelkdami kūrybišką mąstymą ir lyderystės gebėjimus, šio konsultacinio projekto metu dalyviai dirbs dinamiškoje komandoje, kurios tikslas bus parengti ir pristatyti paskirtos organizacijos vadovybei strategines rekomendacijas“, – dėstė Vadovų MBA studijų vadovė.

Spręs verslo problemas

ISM universiteto MBA programos Pokyčių ir inovacijų vadybos studijų modulio vadovės dr. Linetos Ramonienės teigimu, kultūriškai skirtingas kontekstas tokiems konsultaciniams projektams pasirinktas  neatsitiktinai. Ruošiant globalius lyderius, būtina ieškoti naujų tobulėjimo metodų, o tokios išvykos vadovams padeda atrasti kitokį požiūrį į verslo valdymą.

 „Norime magistrantus nuvežti ten, kur jie jaustųsi ne kaip namuose. Dėl šios priežasties azijiečiai renkasi Ameriką, amerikiečiai Aziją ar Japoniją. Mes, europiečiai, turime pakankamai didelį tokių vizitų pasirinkimą, nes galime judėti į daugelį geografinių pasaulio krypčių“, – teigė L. Ramonienė.

Vadovų MBA studijų magistrantai Pietų Afrikoje dvi savaites susitikinės su įmonių Pietų Afrikoje atstovais ir spręs globalias sektoriaus ir organizacijos verslo problemas, nagrinės tikrus organizacijų atvejus.

nuotrauka::2 right

„Šiandien vadovai, norėdami padėti organizacijoms prisitaikyti prie nežinojimo, privalo balansuoti tarp savirefleksijos ir veiksnumo. Visko žinoti neįmanoma, todėl dažnai versle sėkmė priklauso nuo to, kaip vadovas gali valdyti nežinojimą ir jį išnaudoti. Kad tai galėtų daryti efektyviai, vadovai turi gerai suprasti save ir daromą poveikį kitiems“, – įsitikinusi baigiamojo konsultacinio projekto vadovė dr. Lineta Ramonienė.

Konsultacinis projektas Keiptaune – tai baigiamasis Vadovų MBA studijų programos modulis, rengiamas vietoje baigiamojo magistro darbo. Jo metu vadovai taiko paskaitose išmoktas teorines žinias ir praktinius pavyzdžius. Vizito metu studentai dirba komandomis jų pasirinktose organizacijose. Šiai užduočiai atlikti reikia pasitelkti kūrybiškumą, gebėjimus nustatyti problemos esmę ir ją spręsti, bei gebėjimą priimti sprendimus, taikyti verslo, vadybos, pokyčių ir inovacijų valdymo žinias.

Priėmimas į ISM Vadovų MBA magistrantūros studijas vyksta iki 2018 m. liepos 13 d. Numatoma studijų pradžia – 2018 m. rugsėjo 13 d. 

Daugiau informacijos apie Vadovų MBA studijas rasite: https://www.ism.lt/en/executive-mba/  

Priėmimo dokumentus pateikti galite čia: https://my.ism.lt

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku