Vadyba Vadyba Vadyba Vadyba Vadyba
2022-05-23 12:00

„NanoAvionics“ vadovas: kitais metais planuojame išaugti iki 300 darbuotojų

Vytenis Buzas, UAB „NanoAvionics“ direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Vytenis Buzas, UAB „NanoAvionics“ direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Lietuvos mažųjų palydovų gamintoja „NanoAvionics“ šį birželį jau bus visiškai persikėlusi į naujas patalpas Visorių informacinių technologijų parke, kurios leis ne tik plėsti gamybą, bet ir priimti daugiau darbuotojų.

Ši įmonė praeitais metais tapo ir „Geidžiamiausio darbdavio“ rinkimuose pirmą kartą skelbto startuolių reitingo lydere. Gegužės 26 d. VŽ organizuojamoje Personalo konferencijoje bus apdovanoti TOP 3 darbdaviai ir antrus metus iš eilės – ir startuolių kategorijos laimėtojas.

„NanoAvionics“ yra viena iš 3–4 didžiausių mažuosius palydovus kuriančių įmonių pasaulyje – visa bendrovės produkcija eksportuojama į 40 šalių. Šiuo metu bendrovė pagamina per 20 mažųjų palydovų kasmet, o 2025 m. tikisi šį skaičių išauginti 5 kartus, iki 120. 

52795
130817
52791