Sutelktinio investavimo į NT platforma pritraukė 180.000 Eur investiciją

Lietuvių įsteigta sutelktinio investavimo į NT platforma EvoEstate, kuri veikia kaip kitų NT platformų investavimui jau atrinktų projektų agregatorius, pritraukė 180.000 Eur dydžio investiciją.
Bendrovė VŽ pranešė, kad tiek lėšų pritraukė iš rizikos kapitalo fondų ir individualių investuotojų.
Užbaigėme 180.000 Eur vertės investicijų pritraukimo etapą, kuriame dalyvavo Startup Wise Guys, Verslo angelų fondas II, verslo angelas iš Prancūzijos bei žmonės iš Ispanijos NT sektoriaus: NT vystytojas ir brokeris, kuris pardavė 100 mln. Eur vertės NT per pastaruosius 5 metus, bei žmogus, kuris pardavė 500 mln. Eur vertės kompaniją Kinijoje, sako Gustas Germanavičius, vienas iš EvoEstate įkūrėjų.
Teigiama, kad po pritrauktos investicijos drastiškų pokyčių veikloje nebus, dėmesys bus telkiamas į produkto tobulinimą.
Investuosime į saugumą, platformos naudojimo patirties gerinimą ir tolimesnę plėtrą. Mūsų tikslas buvo tapti pelningais, tai mums pavyko dar spalio mėnesį, sako G. Germanavičius.
G. Germanavičiaus ir Audriaus Višniausko įkurta EvoEstate veikia kaip sutelktinio finansavimo agregatorius, leidžiantis pradėti investuoti į NT mažomis sumomis ir uždirbti iki 18% metinių palūkanų.
Platforma pati NT projektų finansavimui neatrinkinėja, investuotojams pateikia kitų platformų jau atrinktus projektus iš visos Europos.
Teigiama, kad į platformoje pateikiamus pasiūlymus investuoja ir patys EvoEstate kūrėjai.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti