2020-01-21 06:45

Teisme sprendžia ginčą dėl „Arimex“ prekių ženklo „Studentų maistas“

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Riešutais ir džiovintais vaisiais prekiaujanti UAB „Arimex“ kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą dėl išimtinių teisių į prekių ženklą, kurį bendrovė naudoja savo riešutų mišiniams žymėti, pažeidimo.

Ieškinys pateiktas dėl konkurento „Alvas ir Ko“ naudojamų žymenų „Studentiškas mišinys“ ir „Student Mix“, kurie, ieškinį pateikusios įmonės nuomone, yra klaidinamai panašūs į jos nuo 2001 m. naudojamą ir vartotojams gerai žinomą registruotą prekių ženklą „Studentų maistas“.

„Arimex“ šioje byloje atstovaujančios advokatų profesinės bendrijos „Žabolienė ir partneriai METIDA“ advokatas Erikas Saukalas pažymi, kad į teismą dėl galimai neteisėtų konkurento veiksmų nuspręsta kreiptis po keleto nesėkmingų bandymų konfliktą tarp įmonių išspręsti taikiai, nes „Alvas ir Ko“ nereagavo į daugkartines pretenzijas.

52795
130817
52791