Mokslas ir menas eina išvien

Thermo Fisher Scientific Baltics darbuotojai įmonėje surengė parodą Tiltai. Joje eksponuojami Lietuvos modernaus meno atstovų tapybos ir grafikos darbai. Visi jie pasiskolinti iš Modernaus meno centro (MMC) kolekcijos.
Mūsų tikslas yra skatinti mokslo ir meno atstovų bendradarbiavimą ir supažindinti žmones su Lietuvos modernaus menos atstovais, jų darbais. Kol valstybė rūpinasi nafta ir geležinkelio bėgiais, mes kaišome kultūros skyles, sako Viktoras Butkus, biochemikas, parodos globėjas ir Modernaus meno centro (MMC) įkūrėjas.
Muziejus be sienų
MMC šiuo metu besikuriantis naujas meno muziejus, 2009 m. pradėtas kurti Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva. Jis įsikurs Vilniuje, buvusio Lietuvos kino teatro vietoje. Iki atidarymo, kuris numatytas 2018 m., MMC veikia kaip muziejus be sienų įgyvendina visuomenei ir miesto svečiams atvirus kultūrinius projektus (Literatų gatvė, Vilniaus kalbančios skulptūros), leidžia meno edukacijai skirtas knygas. Būsimo muziejaus pagrindą sudaro nuosekliai kaupiama Lietuvos meno nuo 1960-ųjų iki šių dienų kolekcija. Šiuo metu joje yra daugiau nei 4.000 tapybos, grafikos, fotografijos, skulptūros, videomeno ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pripažintų menininkų kūrinių.
Tikisi, kad kiti seks pėdomis
Algimantas Markauskas,Thermo Fisher Scientific Baltics generalinis direktorius, džiaugiasi, kad projektas Meno laboratorija ne tik papuošė bendrovės erdves pripažintų menininkų darbais, bet ir plečia darbuotojų interesų lauką, skatina kūrybiškumą.
Vertiname mūsų komandos atvirumą, įsitraukimą ir inovatyvų požiūrį. Būdami lyderiais savo srityje, turime nesustoti, plėsti žinias ir interesų ratą, Ypač svarbu į kasdienius procesus ir reiškinius išmokti žvelgti kūrybiškai, juos vertinti vis naujomis akimis ir taip kasdien atrasti naujas galimybes, pabrėžė A. Markauskas.
MMC atstovai tikisi, kad netradicinė Thermo Fisher Scientific Baltics patirtis, ieškant šiuolaikiškų verslo valdymo ir darbuotojų motyvavimo sprendimų taps užkrečiančiu pavyzdžiu ir kitoms įmonėms.
Didžiuojamės, kad buvome šio inovatyvaus projekto dalimi. Meno laboratorija tai kūrybiškų meno ir mokslo, meno ir verslo mainų bendradarbiavimo pavyzdys, demonstruojantis šiuolaikišką ir platų verslo kompanijos požiūrį. Tikimės, jog MMC kolekcijos kūriniai džiugins ir įkvėps šios įmonės darbuotojus kiekvieną dieną. o šiame projekte užsimezgusi draugystė tęsis ir ateityje, sako J. Marcišauskytė-Jurašienė.
Kas ir kaip
Paroda Tiltai 3 mėnesius trukusio Thermo Fisher Scientific Baltics ir Modernaus meno centro (MMC) projekto Meno laboratorija darbo vaisius. Parodos kuratoriais tapo 16 įmonės darbuotojų iš skirtingų sferų nuo mokslinių tyrimų, gamybos iki dirbančių administracijoje. Įmonės darbuotojai grožėsis paveikslais iki vasario mėnesio, vėliau jie bus pargabenti į Mdernaus meno centro saugyklas.
Thermo Fisher Scientific Baltics eksponuojami kūriniai: Andriaus Zakarausko (Apskriti potėpiai), Alono Štelmano (Ant bėgių), Gintauto Vaičio (Poliarizuota trauka), Algio Griškevičiaus (Prisminimai apie tylą), Eglės Ulčickaitės (Praėjus šalčiams), Ričardo Filistovičiaus (Kasdienis rūbas),Vyganto Paukštės (Berniuko šuolis), Rimvido Jankausko-Kampo (Bloga kompanija). Dalios Kasčiūnaitės (Kompozicija), Juzefos Čeičytės (Be pavadinimo). Stasio Eidrigevičiaus, Jaunas mokslininkas.
FOTOGALERIJA Paroda Tiltai (20 nuotr.)
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti