„Bolt“ imasi automobilių dalijimosi paslaugos, kol kas – tik Estijoje

Artimiausiu metu šis bandomasis projektas bus pradėtas tik Estijoje, tačiau įmonė į šios paslaugos plėtrą Europoje šiemet numato investuoti 20 mln. Eur.
Kol kas neatskleidžiama, kada automobilių dalijimosi paslauga galėtų būti pradėta teikti ir kitose šalyse, taip pat ir Lietuvoje.
„Nuolat ieškome inovatyvių sprendimų, kuriuos galime pasiūlyti miestų gyventojams. Todėl automobilių dalijimosi paslauga – savalaikis sprendimas, siekiant užtikrinti plataus spektro tvaresnių kelionių pasiūlą. Tikiu, kad Estijos vartotojai greitai pamils „Bolt Drive“ ir jau netrukus šią paslaugą galės įvertinti klientai, gyvenantys Lietuvoje“, – pranešime sako Eimantas Balta, „Bolt“ dalijimosi paslaugų plėtros vadovas Baltijos šalyse.