2023-11-29 14:06

„Barbora“ maistomatų atsisakė, bet pasirodė naujokų

VŽ koliažas.
VŽ koliažas.
Į mažesnius e. prekybos atstovus, ūkininkus, gaminančius temperatūrai jautrią produkciją, besiorientuojanti platforma „ShareFreeze“ Vilniuje prie prekybos centrų ir kitose vartotojams patogiose vietose įrengė 8 maistomatus. Alternatyvią galimybę Lietuvos ūkininkams siūlo siuntų pristatymo bendrovė „DPD Lietuva“. O „Barbora“ šitokio produktų pristatymo būdo atsisakė.

Iki šiol Lietuvoje matėme tik konkrečių prekybininkų, pavyzdžiui, „Barboros“, „Rimi“ maistomatų, kuriuose vartotojai galėjo atsiimti internetu užsakytas prekes. Vasarą populiarūs „Rimi“ maistomatai Nidoje, kur sezono metu itin padaugėja klientų, o fiziškai maisto įsigyti daugelį metų tebuvo galima vienoje „Maximos“ parduotuvėje. 

Tačiau pastaruoju metu padėtis keičiasi. „Barbora“ nusprendė nebeplėtoti maistomatų tinklo ir visą dėmesį koncentruoja į kitas užsakymų įvykdymo galimybes: prekių pristatymą į namus arba į prekių atsiėmimo punktus „Maximos“ parduotuvėse.

52795
130817
52791