„Gera dovana“ sukūrė kortelę ukrainiečiams - bus išdalinta per 200 000 Eur.

Reklama publikuota: 2022-04-08
svg svg

Įspūdžio dovanų platinimo lyderė „Gera dovana“, nevyriausybinė organizacija „Lietuvos Raudonasis Kryžius“ bei didžiausi Lietuvos prekybos centrai suvienijo jėgas ir startuoja su neeiliniu, nuo karo bėgantiems ukrainiečiams skirtu, dovanų kortelės projektu „LT myli UA“. Projekto sumanytojos „Gera dovana“ vadovas Ernestas Vasiliauskas teigia, kad šia iniciatyva planuojama reikšmingai prisidėti prie pagalbos į Lietuvą atvykusiems Ukrainos žmonėms.

„Didėjant ukrainiečių srautams Lietuvoje, pamatėme, kad pagalba reikalinga ne tik kariaujantiems Ukrainoje, bet ir čia atvykusiems. Šiuo metu jiems dideliu iššūkiu tampa finansai kasdieniams poreikiams patenkinti. Mąstant apie galimą šios problemos sprendimą, atėjo mintis pasinaudoti turima įmonės infrastruktūra, techniniais sprendimais, bendradarbiavimu su prekybos centrais bei „Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi“. Taip gimė dovanų kortelė „LT myli UA“. Jos tikslas – suteikti pasirinkimo laisvę nuo karo bėgantiems Ukrainos piliečiams ir palengvinti rūpinimąsi kasdiene buitimi. Didelę paramą skyrė prekybos centrai, tačiau matome, kad to negana. Tad skatiname prisidėti visus – tiek visuomenę, tiek verslus, skiriant norimą sumą www.ltlovesua.lt / www.geradovana.lt“, – pasakoja E. Vasiliauskas. 

Bendra surinkta paramos suma siekia daugiau nei 200 000 eurų. „Panorama“, „Ozas“ ir visi keturi šalies „Akropoliai“ skyrė 105 000 eurų sumą, „Lietuvos Raudonasis Kryžius“ – 100 000 eurų. Pastaroji organizacija kuruos paramos fondą ir kortelių dalijimo bei paskirstymo procesą, kuri išdalins „LT myli UA“ korteles ukrainiečiams. „Gera dovana“ rūpinasi surinktų lėšų perdavimu „Lietuvos Raudonam Kryžiui“ – netaiko jokių platformos mokesčių ir padengia visas pavedimų išlaidas. Taip visa sukaupta parama ukrainiečius pasieks cento tikslumu. Jei kortelės turėtojas nepasinaudos kortele per 12 mėn., kortelės suma grįš į „Lietuvos Raudonojo Kryžiaus“ fondą. 

nuotrauka::1

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Labai vertiname verslo įmonių paramą iš Ukrainos nuo karo į Lietuvą bėgantiems žmonėms. Pagalbos ir paramos šiems žmonėms reikės dar ilgai, todėl viliamės, kad verslo įmonių ir gyventojų bendromis pastangomis galėsime ir toliau padėti Ukrainos žmonėms. Esame labai dėkingi už parodytą vienybę ir tikimės, kad visi kartu ukrainiečius palaikysime ir pagelbėsime jiems tiek, kiek reikės“, – teigia „Lietuvos Raudonojo Kryžiaus“ vadovė Kristina Meidė. 

Iš viso bus išdalinta daugiau kaip 4,1 tūkst. 50 eurų vertės kortelių. Planuojamas kortelių gavėjas – šeimos su mažamečiais vaikais. Atsižvelgiant, kiek yra vaikų iki 3 metų šeimoje, tiek bus išduodama ir kortelių: jei tokių vaikų iki 3 metų šeimoje yra 2, išduodamos bus dvi kortelės, jei daugiau – tiek, kiek bus vaikų iki 3 metų. 

Šiomis kortelėmis šeimos galės patogiai apsipirkti bet kuriame prekybos centre – „Akropolis“ , „Panorama“ ir „Ozas“ – esančioje parduotuvėje, kol bus išnaudota visa kortelėje esanti suma. Tokių parduotuvių, kuriose galima atsiskaityti kortele, šiuo metu yra daugiau nei 1 000. Kortelės ukrainiečiams bus dalijamos, kol baigsis surinktos lėšos. Projekto sumanytojai  neabejoja, kad projektas prasitęs kadangi aukoti ir prisidėti gali visi Lietuvos žmonės. 

„Akropolis Goup“ rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas teigia, kad tokia pagalba nuo karo bėgantiems suaugusiems ir vaikams, padės pasirūpinti kasdiene buitimi (maistu, drabužiais, higienos priemonėmis, pradžiugins pozityviomis akimirkomis ir kt.). 

„Nedvejodami priėmėme sprendimą prisijungti prie šios iniciatyvos ir tokiu būdu suteikti galimybę nuo karo baisumų pabėgusiems žmonėms pasirinkti tai, ko jiems šiuo metu reikia labiausiai. Galimybė apsipirkti ir atsiskaityti su specialia kortele suteiks karo pabėgėliams daugiau pasirinkimo laisvės ir leis pasijausti bent kiek geriau, kiek tai yra įmanoma šioje situacijoje“, – komentuoja D. Mertinas. 

Šiam projektui sukurtame puslapyje www.ltlovesua.lt, be informacijos apie korteles, yra numatyta skiltis, kurioje būtų galima skelbti įvairiausius pasiūlymus (nuolaidas, nemokamas paslaugas ir pan.), kuriuos ukrainiečiams taiko prekybininkai. Pagrindinis tikslas – informuoti ukrainiečius apie paramos galimybes vienoje, prieinamoje vietoje.

„Nuo pat karo Ukrainoje pradžios ieškome būdų, kuriais galėtume prisidėti prie pagalbos ukrainiečiams. Nors aukoti pinigus ir siųsti pagalbą į karo frontą yra be galo svarbu, turime nepamiršti ir mūsų šalyje apsigyvenusių pabėgėlių. Tikime, kad iš atviro pokalbio bei noro padėti sukurta dovanų kortelė suteiks nuo karo bėgantiems ukrainiečiams galimybę pagal individualius poreikius įsigyti tai, ko šiandien jiems trūksta labiausiai“, – sako PLC „Panorama“ vadovė Birutė Kalanovaitė. 

Prekybos ir pramogų centrą „Ozas“ valdančios bendrovės „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas Antanas Kemėšis teigia, kad Ukraina šiuo metu kovoja ne tik už savo, bet ir visos Europos laisvę bei demokratines vertybes ir atkreipia dėmesį, kad dabar kiekvienas iš mūsų turime palaikyti Ukrainos žmones visais įmanomais būdais. 

nuotrauka::2

„Šiandien kiekvieno žmogaus, organizacijos ir verslo indėlis yra tiesiog gyvybiškai svarbus nuo karo nukentėjusiems ir bėgantiems ukrainiečiams, tad sulaukus „Geros dovanos“ pasiūlymo prisijungti prie šios akcijos, klausimų nekilo. Mums gera prisidėti prie  iniciatyvos ir tikimės, kad ši parama bus naudinga nuo karo bėgantiems ir Lietuvoje apsistojusiems ukrainiečiams“, – sako A. Kemėšis. 

Ukrainos piliečiai, užsiregistravę „Lietuvos Raudonojo Kryžiaus“ organizacijoje, galės gauti šias daugkartinio atsiskaitymo korteles. Daugiau informacijos galima rasti www.ltlovesua.lt ir www.redcross.lt.

Prisidėti gali kiekvienas – tiek verslai, tiek visuomenė. Padėti galite pirkdami elektroninį dovanų čekį „svetainėse www.ltlovesua.lt ir www.geradovana.lt, o visa nurodyta suma, pasieks ukrainiečius cento tikslumu. Dovanokime paramą Ukrainiečiams kartu!

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Prekyba“
Rašyti komentarą 0
„Aprangos“ grupės pardavimai internetu priartėjo prie 50 mln. Eur Premium

Trijose Baltijos šalyse 200 prekių ženklų gaminiais prekiaujanti „Aprangos“ grupė 2021 m. internetu pardavė...

Prekyba
05:45
Z raidės košmaras: keičia logotipus, skundžia Rusiją tarptautiniuose teismuose Premium

Rusijos karas prieš Ukrainą atnešė galvos skausmo ne tik verslams, turintiems prekybinių ar kitokių saitų su...

Rinkodara
05:45
„Achemos grupė“ turi naują komunikacijos vadovę

Koncerno „Achemos grupė“ komunikacijai vadovauja Jolita Macelytė, iki šiol dirbusi jos Komunikacijos skyriaus...

Rinkodara
2022.04.13
Neuromokslo ekspertė: 10 įsitikinimų ir veiksnių, darančių įtaką mūsų priimamiems sprendimams Premium

Dr. Dalia Bagdžiūnaitė, vartotojų neuromokslo ekspertė, kalbėdama „Verslo žinių“ konferencijoje „Pardavimų...

Prekyba
2022.04.13
„Amazon“ dronas sudužo, sužeisdamas J. Bezoso svajonę oru pristatyti prekes Premium 1

Per dešimtmetį į alternatyvų prekių pristatymo būdą dronais JAV technologijų milžinė „Amazon“ investavo...

Prekyba
2022.04.13
Kūrybininkas Jonas Procesas Navickas: ko pasimokyti iš istorijos apie karvę antrame namo aukšte Premium 1

„Kaip pastebėjote, mano kelionė yra gana keista ir puikiai atspindi mano gyvenimo moto: geriau būk...

Laisvalaikis
2022.04.13
Prekybinius sandėlius „Galio Group“ Klaipėdoje statys „Baltijos pašvaistė“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pranešė pasirašiusi nenurodomos vertės sutartį su Vilniaus...

Statyba ir NT
2022.04.13
„Kakės Makės“ kelionė: nuostaba užsienio partnerių akyse ir orientacija į alfa kartą Premium 5

Per pastaruosius metus iš vaikiškų knygų gimęs ir išaugęs prekės ženklas „Kakė Makė“ išplėtė savo tikslinę...

Rinkodara
2022.04.13
Restoranų vaišės: per Velykas antrų Kalėdų nebus, bet reikia bandyti viską Premium

Šventėms artėjant, kai kurie gyventojai nutaria vaišes verčiau užsisakyti gatavas, negu gamintis jas patiems.

Gazelė
2022.04.13
Lietuvos pašto komunikacijai vadovauja D. Žebrauskaitė

Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovės pareigas pradėjo eiti Deimantė Žebrauskaitė. Iki šiol...

Rinkodara
2022.04.12
Estijos startuolis „Montonio Finance“ pritraukė 11 mln. Eur, plečia komandą Vilniuje

Baltijos šalyse veikiantis Estijos e. komercijos atsiskaitymų sprendimų startuolis „Montonio Finance“...

Gazelė
2022.04.12
„Akropolio“ e. platformą vysčiusi UAB „Trobos“ imasi „Ermitazas.lt“ plėtros Premium 3

UAB „Trobos“, vystančios prekybos centro „Akropolis“ e. platformą, akcininke nuo šių metų pradžios tapo...

Prekyba
2022.04.12
PPO: karas gali perpus sulėtinti pasaulinės prekybos augimą

Rusijos karas Ukrainoje gali beveik perpus sulėtinti pasaulio prekybos augimą, taip pat ir pasaulio bendrojo...

Prekyba
2022.04.12
Kada eksportuoti į Vakarus, o kada – į Europos Rytus Premium

Produkciją su savo prekės ženklu norinčios eksportuoti įmonės dažnu atveju turėtų rinktis Rytų Europą, o...

Pramonė
2022.04.12
LRT atnaujina savo prekės ženklus

Iki 2022 m. vasaros LRT žiūrovai išvys atnaujintus LRT kanalų prekės ženklus. Įvaizdžio atnaujinimas apima...

Rinkodara
2022.04.12
Deglobalizacija: Lietuva pretenduoja į naujas gamyklas, bet gali kliudyti žaliavų stoka Premium

Globalizacijos šalininkai tikėjo, kad tvirtais ekonominiais ryšiais susisaistęs pasaulis yra taikos garantas.

Prekyba
2022.04.12
COVID-19 paskoloms liko mėnuo ir 99,8 mln. Eur: mažas poreikis, dideli reikalavimai Premium

Po mėnesio – gegužės 16 d. – baigiasi paraiškų teikimas gauti lengvatines tiesiogines COVID-19 paskolas...

Gazelė
2022.04.12
Renginių platforma – „Airbnb“ pavyzdžiu atrasta nauja niša Premium 1

Nors COVID-19 suparalyžiavo pramogų ir renginių segmentą, verslai galimybių randa ir čia – sukūrė ir augina...

Rinkodara
2022.04.11
Prasideda geriausių NT projektų Baltijos šalyse konkursas 1

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje praėjusiais metais baigti nekilnojamojo turto (NT) projektai vėl varžosi dėl...

Statyba ir NT
2022.04.11
Buvęs „Aldi Nord“ vadovas: „Aldi“ formatas keičiasi ir dėl to „Lidl“ išsiveržė į priekį Premium

Dieteris Brandesas, Vokietijos žemų kainų tinklo „Aldi Nord“ buvęs generalinis direktorius, kritiškai vertina...

Prekyba
2022.04.11

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku