„UCS Baltic“ rado alternatyvą jos siūlytai rusiškai restoranų programinei įrangai

Apskaitos ir valdymo sistemas svetingumo sektoriuje diegianti ir prižiūrinti UAB UCS Baltic praneša pasirašiusi sutartį su Nyderlandų bendrove UnTill Software Development Group dėl jos sukurtos programinės įrangos unTill atstovavimo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Ik šiol UCS Baltic svetingumo verslams siūlė Rusijos įmonės UCS apskaitos sistemą R-Keeper, dabar teigia su ja nutraukusi sutartį.
Restoranams ir kavinėms, kurie jau anksčiau buvo įsigiję R-Keeper programą, palaikymą teikiame. Aptarnavimo paslaugas teiksime tol, kol klientai pereis prie naujosios sistemos. Tikimės, kad tai įvyks per artimiausius metus, VŽ komentuoja Darius Simanavičius, UCS Baltic direktorius.
Anot jo, Lietuvoje R-Keeper programinę įrangą naudoja beveik 1.000 šalies kavinių, barų, restoranų ir kitų svetingumo verslų.
Nuo šiol bendrovė Lietuvos įmonėms siūlo Nyderlanduose sukurtą programinę įrangą unTill. Ją naudoja Vapiano, Maritime, Fletcher ir kiti restoranų ar maitinimo įstaigų tinklai, teigiama UCS Baltic pranešime.
VŽ rašė, kad dalis Lietuvos maitinimo įstaigų ir viešbučių naudoja Rusijoje sukurtas R-Keeper ir IIKO apskaitos sistemas. Lietuvos valstybės įstaigos ne kartą yra įspėjusios dėl kitos rusiškos programinės įrangos naudojimo rizikų. Ypatingas dėmesys į jas atkreiptas Rusijai pradėjus invaziją Ukrainoje.
Kai kurie vartotojai socialiniuose tinkluose prieš daugiau nei mėnesį UCS Baltic išsakė kritikos ne tik dėl rusiškos programinės įrangos tiekimo, bet ir dėl to, kad tarp akcininkų buvo rusų. Po 25% UCS Baltic akcijų valdė Jevgenijus Malakhovas ir Grigorijus Gurevičius, kitą pusę UAB Era Capital.
D. Simanavičius VŽ tuomet sakė, kad Rusijos pilietis J. Malakhovas parduos savo akcijas G. Gurevičiui. UCS Baltic vadovo teigimu, G. Gurevičius yra ES pilietis Bulgarijos rusas.
J. Malakhovas akcijas G. Gurevičiui perleido kovo 31 d., rodo Registrų centro duomenys.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti