Dėl vairuotojų trūkumo retinami maršrutai
Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ keleivius informavo, kad dėl vairuotojų trūkumo laikinai keičiasi kai kurių autobusų ir troleibusų maršrutų tvarkaraščiai.
„Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) teigimu, bendrovėje yra 235,75 laisvi autobuso ir troleibuso vairuotojų etatai, o stabiliam darbui užtikrinti šiuo metu reikia mažiausiai 50 vairuotojų, praneša „Delfi“.
Anot VVT, darbuotojų pagrindinės išėjimo iš darbo priežastys – suėjęs pensinis amžius arba geriau apmokamas darbas.
Vairuotojų trūksta ir tolimojo susisiekimo bei užsakomųjų maršrutų bendrovėse. Arūnas Indrašius, bendrovės „Toks“ vadovas, sakė, kad įmonė dabar galėtų priimti apie 20 vairuotojų. Šis trūkumas dar nepaveikė reguliarių tarpmiestinių ir priemiesčio maršrutų tvarkaraščių.
„Kol kas ne visus tarptautinius maršrutus esame atsidarę. Pavyzdžiui, į Taliną neatidarėme maršrutų, kuriais anksčiau važiuodavome. Žinoma, į Ukrainą, Kyjivą, nebevažiuojame, kai turėdavome du važiavimus per dieną, Kaliningradas uždarytas“, – sakė A. Indrašius.
Taip pat skaitykite: