SEB bankas finansuoja „East Capital real Estate“ logistikos komplekso Vilniuje įsigijimą

Reklama publikuota: 2021-05-21
svg svg

„East Capital Real Estate“ naujausias fondas „East Capital Real Estate IV“ įsigyja „paskutinės mylios“ tipo logistikos, lengvosios pramonės ir distribucijos centrą „Jankiškių 52“, esantį Vilniuje. Tai pirmasis šio fondo pirkinys Lietuvoje. Sandorį finansuoja SEB bankas.

„East Capital Real Estate“ generalinis direktorius Madis Raidma teigia, kad šis naujausias įsigijimas puikiai atitinka IV-ojo fondo grąžos ir diversifikavimo tikslus geografiniu bei segmentiniu požiūriu. „Mums itin malonu perimti valdymui logistikos ir distribucijos centrą, išnuomotą puikios reputacijos nuomininkams, kurie atstovauja visame pasaulyje žinomus prekių ženklus ir nuosekliai deklaruoja įsipareigojimą laikytis aplinkosauginio tvarumo principų savo veikloje. Tai visiškai sutampa su mūsų naujojo fondo tikslu investuoti tik į aplinkosauginio tvarumo standartus atitinkančius nekilnojamojo turto objektus. Taipogi, mes vertiname atsparumą ir tvarų augimą, kurį demonstruoja Lietuvos logistikos ir pramonės segmentas“, – teigė Madis Raidma.  „Logistikos vaidmuo pasaulyje po COVID-19 ir toliau augs – pandemija pagreitino struktūrinius pokyčius vartotojų ir verslo elgsenoje, kurie artimuoju laikotarpiu ir toliau augins didelę logistikos objektų paklausą. Pradėdamas sėkmingą bendradarbiavimą su „East Capital Real Estate IV“ fondu Lietuvoje, SEB bankas prisideda prie tvarių investicijų į logistikos ir lengvosios pramonės sektorių“, – sakė Vilius Juzikis, SEB banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

Įsigytas turtas – tai šiuolaikiškas dviejų sandėliavimo paskirties statinių kompleksas, kurio bendras nuomojamas plotas sudaro apie 13 tūkst. kv. m. Objektas įsikūręs 15 minučių atstumu nuo Vilniaus centro, ir yra lengvai pasiekiamas tiek Vilniaus vakariniu aplinkkeliu, tiek magistraliniu keliu A1 (Vilnius-Klaipėda).

Kompleksas buvo pastatytas dviem etapais – 2016 m. ir 2018 m. – ir neseniai sertifikuotas BREEAM „In-Use Very Good“ sertifikatu. Šis pirkinys nuosekliai papildo sparčiai augančią BREEAM standartu sertifikuotų investicinių objektų dalį „East Capital Real Estate“ valdomo turto portfelyje. Bendrovė savo portfelyje jau turi septynis BREEAM standartu sertifikuotus objektus ir planuoja artimiausiu metu pilna apimtimi sertifikuoti visą valdomą 400 tūkst. kv. m portfelį. .

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Jankiškių 52“ centras išnuomotas keturiems nuomininkams. Čia įsikūrė: Europoje ir Lietuvoje pirmaujanti tekstilės nuomos ir higienos paslaugų tiekėja „Elis“; tarptautinė tvarių pakavimo sprendimų lyderė „DS Smith Packaging Lithuania“; viena pažangiausių Europoje elektrotechnikos ir kabeliavimo sistemų bei produktų gamintoja „OBO Bettermann“; bei „WOOD LINE“ – stambiausia natūralių baldų pramonės medžiagų ir klijų tiekėja Lietuvoje.

Sandoryje pirkėją atstovavo advokatų kontora „WALLESS“ ir tarptautinė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė „KPMG Baltics“, o pardavėją atstovavo advokatų kontora „SPC Legal“ ir Linas Butkus iš „Realtum Advisors“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Septyniose šalyse gyvenęs ekspertas pristato 3 taisykles inovatyviam verslui Verslo tribūna

Naujosios kartos įmonių inovacijų ir verslumo ekspertas Slavo Tuleya per pastaruosius septynerius metus...

Kodėl vidaus degimo varikliai liks tik prisiminimuose? Verslo tribūna

Praėjusių metų pabaigoje Lietuvoje pasiekėme simbolinį lūžio tašką. Pirmą kartą „Lietuvos metų automobilio“...

Pagaliai vėjo turbinose: kaip paskatinti tvariosios energetikos plėtrą? Verslo tribūna 1

Praėję metai Lietuvos elektros energijos gamybai iš atsinaujinančių šaltinių buvo rekordiniai: neskaičiuojant...

SEB tyrimas: tvarus verslas – jaunųjų verslininkų dėmesio centre Verslo tribūna

Absoliuti dauguma (79 proc.) 18–25 metų šalies jaunuolių mano, kad, planuojant kurti ar jau pradėjus nuosavą...

Tvarumo klausimai, kurių verslas netrukus sulauks vis daugiau ir dažniau Verslo tribūna

Visuomenės, politikų ir įmonių dėmesys tvariai ekonominei veiklai niekada nebuvo toks didelis kaip pastaruoju...

Organizacijų galia: kaip padėti darbuotojams gyventi tvariau? Verslo tribūna

Pradėti gyventi tvariau nėra paprasta – tai reikalauja žinių, motyvacijos ir laiko. Tačiau prisidėti prie...

Įsibėgėjusio ekonomikos traukinio pandemija lengvai nenuvers Verslo tribūna

SEB banko ekonomistai nuo 4,6 iki 4,3 proc. sumažino 2021 metų ir nuo 3,8 iki 3,6 proc. 2022 metų Lietuvos...

Žingsniai po skaitmenizavimo: tvarumo iššūkiai – galimybė bankams Verslo tribūna

Pastaruosius kelerius metus itin daug dėmesio skyrę skaitmenizavimui, šiuo metu bankai imasi vis aktyvesnio...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku