Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai

VISI KOMENTARAI

14
  • 2025-03-04T08:26:28+02:00

    Sandorių daugėja, nes pasiūla kosminė ir pardavėjai neturi kitos išeities kaip tik vykdyti tuos sandorius mažesne nei prašoma kaina. Smagu, kad vyksta judesys ekonomikoje, tačiau per anksti kaip ir nereikėtų džiaugtis.

  • 2025-03-04T08:43:31+02:00

    idomu bus pamatyt kovo men. sandorius, kaip pirkejus itakoja geopolitiniai procesai. Prognozuoju kad pardavinai eis i dugna

    • 2025-03-04T09:00:31+02:00

      Aha - labai įdomu kaip įtakos. Toks jausmas, kad turėtų labai neigiamai.

    • 2025-03-04T09:58:12+02:00

      Net Ukrainoje pardavimai karo metu išaugo. Čia karo nėra ir nebus. Ar galvoji, ES su kariniu biudžetu nuo 160 mlrd. padidintu iki 320 mlrd. dar pernai ir toliau sparčiai augančiu, nebūtų pajėgi visiškai atremti maskolių 120 mlrd. biudžeto, kai 50-ties metų senumo technika pas maskolius jau yra moderni, šarvuočių neturi, tad į kovos vietą važiuoja lengvaisiais automobiliais, arba peškom/su asilu? ES ar NATO apskritai, Ukrainai modernių ginklų praktiškai nieko nedavė. Jau nekalbant apie normalų kiekį modernios aviacijos.

    • 2025-03-04T11:02:51+02:00

      O kas iš tų 320 mlrd., kiek jų yra Baltijos šalyse? Vokietijos gal niekas ir nepuls, tuo labiau Prancūzijos. Kiek Lietuvos karinis biudžetas ir ar galim atsilaikyti prieš Rusiją?? Nes pagalbos gali ateiti tiek ir tada kaip ir Ukrainoje. Šiek tiek ir po pusės metų. Ką tu į tai?

    • 2025-03-04T14:32:09+02:00

      Prasidėjus maskolių veiksmams, Ukrainoje jau buvo nemažai vakarų ginkluotės, ir mokymai Ukrainos karių tęsėsi beveik 8 metus. Dalis NATO pajėgumų jau yra Lietuvoje. Ukraina nėra nei NATO, nei ES narė, jokių aiškių įsipareigojimų iš ES ir NATO nėra. Baltijos šalims yra. Lenkija garantuoja, kad iš Kaliningrado pusės jokių realių karinių grėsmių nėra. Estija, Suomija ir Danija, iškart uždaro Baltijos jūrą maskolynui. Kas belieka? Baltarusijoje pajėgumus kaupti, ir tada bandyti pradėti puolimą. Maskoliams kaupiant, bus kaupiama ir Baltarusijos pasienyje. O kad Baltarusijoje pradėti kaupti, pirmiausia kariuomenę teks patraukti iš Ukrainos. Nepataraukus, neturi ką siųsti čia. Tai kaip manai, kaip tikėtina, kad atitrauks kariuomenę, bet iš Ukrainos išplėštų teritorijų nepraras ir Ukraina nesijungs kapoti iš savo pusės maskolyno, kai užpuls Baltijos šalis, kurios daugiausia rėmė ir turėjo itin stiprų politinį palaikymą (spaudimas kitoms šalims darytas) padėjusį atsilaikyti prieš maskolius ypač pirmas savaites?

  • 2025-03-04T08:49:18+02:00

    Pries tris metus ir baimes buvo pilnos kelnes ir verksniniai prognozavo sandoriu dugna, tuoj tuoj krentancias kainas ir t.t. gslvojat kad nepirksit buto ir pasiliksit eavo 40-70-100k, jie jus isgelbes? 😅😅

  • 2025-03-04T09:05:30+02:00

    Labai rinką paveikė Darnu projekto paskelbimas prie Litexpo. Tie, kam patinka jų projektas Paupys, plius nori investuoti, tai tikisi, kad panašus bus ir šitas, nes ant Paupio visi neįtikėtinai uždirbo. Puolė masiškai pasirašinėti sutartis iš brėžinių. Čia kitiems vystytojams yra rimtas signalas. Rinka tarsi augo, visur ištrimitavo, kad dvigubas augimas, bet realiai iš rinkos pasitraukė keli šimtai Darnu projekto pirkėjų, nes jie nupirko neegzistuojanti daiktą ir NT rinkoje nesirodys tikrai ilgai. Statistiškai atrodo, kad rinka kyla, bet realiai ar Citus su Haneriu daugiau pardavė per sausį-vasarį tai dar klausimas. Plius su JAV elgesiu Ukrainos atžvilgiu. Gal ir atsibus ES, ir viskas bus gerai, bet jei jau šeima sprendžia klausimą ar čia keltis į didesnį būstą, tai tikrai gal reikėtų palaukti daugiau aiškumo, kas čia bus. O investuotojui pirkti butą ateinantį pusmetį Vilniuje? Nu gal. Aišku, sunku apibrėžti kodėl, bet visokių žmonių yra. Turi tikėti, kad augs po 10 % per metus.

    • 2025-03-04T10:39:13+02:00

      bet sakai toli gražu iki paupio. Visų pirma vieta nelabai (pabandykit piko metu isvažiuot ir įvažiuot iš/į kokio konstitucijos pr.) arba pvz per knygų mugę savaitgalį? antra tai ten oro kokybė viena prasčiausių vilniuje. Nors matyt sueis nereikliems pirkėjams už kosminę kainą, nes kaip sakot paėjo kažkada paupys :)

    • 2025-03-04T11:52:05+02:00

      O jums panašu, kad Vilniuje kažkam rūpi oro kokybė? Nepastebėjau.

  • 2025-03-04T10:51:28+02:00

    Man patinka šitas sakinys "Ramina, kad bent jau Vilniuje plėtotojų pastangos pateikti pakankamai pasiūlos duoda rezultatą – vidutines kainas pavyksta suvaldyti". Pasirodo yra dedamos pastangos suvaldyti, nes vystytojams labai blogai yra kylančios sandėlio kainos.

  • 2025-03-04T10:58:24+02:00

    kokio senumo naujiena, šiai deinai situacija LAAAABAI pasikeitusi

    • 2025-03-04T11:42:23+02:00

      PRAAAAAŠAAAAAAUUUUUU PAAAAAAATEEEEEEEIIIIIIIIK AAAAAAAARGUUUUUMEEEEEENTUUUUUUSSSSSS

  • 2025-03-04T21:02:15+02:00

    Čia gal apie kokius Ispanijos NT pardavėjus turėjo galvoje?

RUBRIKOS NAUJAUSI

52795
130817
52791