Lietuviai rado raktą į pasaulinę interneto lošimų rinką

Reklama publikuota: 2016-02-25
Bendrovės „TV žaidimai“ idėjos bendraautorius Vygerdas Jonikas: „Mūsų klientai yra įvairių šalių lošimų ir lažybų bendrovės– kuriame ir transliuojame turinį joms“.
svg svg
Bendrovės „TV žaidimai“ idėjos bendraautorius Vygerdas Jonikas: „Mūsų klientai yra įvairių šalių lošimų ir lažybų bendrovės– kuriame ir transliuojame turinį joms“.

Žaidimų televizija „BetGames.tv“, kurią sukūrė Vilniuje registruota bendrovė „TV žaidimai“, kasdien priima daugiau nei 1 milijoną statymų iš viso pasaulio. Lošėjai stebi internetines žaidimų ir lažybų transliacijas iš Lietuvos.

Prieš ketvertą metų Vygerdui Jonikui ir Mindaugui Staneliui gimusi lošimų ir lažybų transliacijų idėja šiandien tapo sparčiai augančiu tarptautiniu verslu. Su kitais bendrasavininkais startuolį Lietuvoje pradėję verslininkai išdrįso garsiau prabilti tik tuomet, kai juos aplankė sėkmė. Nedaug kas žino, jog sostinės „Panoramos“ prekybos centre, 1500 kv. m dydžio buvusiose kartodromo erdvėse ištisą parą dirba žaidimų vedėjos, nemaža programuotojų ir tiesioginių transliacijų specialistų komanda. „Sukūrėme naują produktą, iki šiol tokios paslaugos nebuvo. Šiuo metu transliuojame šešis žaidimus, o tikslas – pasiūlyti dvigubai tiek. Mūsų klientai yra įvairių šalių lošimų ir lažybų bendrovės– kuriame ir transliuojame turinį joms“, – verslą pristato bendrovės „TV žaidimai“ bendrasavininkis Vygerdas Jonikas.

Anot jo, itin svarbus žingsnis buvo žengtas pernai – gauta veiklos licencija iš Didžiosios Britanijos lošimų komisijos leidžianti transliuoti lošimus nuotoliniu būdu. Šioje šalyje įsikūrę svarbūs tarptautiniai lošimų organizatoriai, tad ji gali tapti savotišku tramplinu į visą pasaulį.

Vadinamosios „Live dealer“ kazino žaidimų tiesioginės transliacijos jau yra įteisintos daugelyje valstybių, tad Lietuvoje kuriamus žaidimus priežiūros institucijos priskiria prie jų. „Tiesą sakant, siūlome kitokį turinį. Be tradicinių žaidimų kauliukais ar kortomis, transliuojame kai kuriose valstybėse žinomą žaidimą kortomis Bakara (Baccarat), loterijų, stalo žaidimus, kurie turi lažybų elementų. Tai iš esmės naujos formos žaidimai“, – paaiškina V. Jonikas.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Idėja sukurti gyvas transliacijas kilo peržvelgus lažybų operatorių ir azartinių lošimų organizatorių rutiną. „Lažybų verslui reikalingi įvykiai, dėl kurių baigčių būtų siūloma lažintis. O sporto renginių tvarkaraštis nėra nuoseklus, kartais yra „sausesni periodai“, dažnumas ne toks didelis kaip norėtųsi. Tarkime, savaitės pradžia dažnai būna visiškai negausi įvykių. Tuomet kilo mintis juos sukurti žinomų žaidimų pagrindu, įtraukiant ir lažybų elementą“, – apie įgyvendintą idėją kalba jos autorius.

Pasaulinis projektas

Savo paslaugas lietuviško kapitalo įmonė kasmet pristato didžiausioje azartinių lošimų parodoje „ICE Totally Gaming“. 2013 metais kukliai pradėjęs verti pasaulinės lošimų industrijos duris startuolis iš Marijos žemės, šiandien yra gerai žinomas ir sulaukia nemažai dėmesio. Paroda yra unikali tuo, jog čia susirenka visi rinkos dalyviai: kūrėjai, organizatoriai, reguliatoriai, tiekėjai ir žaidėjai. Šiame renginyje patogu susitarti dėl susitikimų su potencialiais partneriais iš įvairių sričių bei šalių. „Pajutome didelį lošimų industrijos milžinų susidomėjimą mūsų verslo koncepcija. Ji kitokia nei animuotų internetinių žaidimų, kurių pasiūla itin didelė. Jau metus mūsų žaidimų platforma veikia ne vien Europoje, bet ir tolimojoje Pietų Afrikos Respublikoje, dirbame NVS šalyse, turime planų Azijoje, galvojame ir apie Lotynų Amerikos rinką“, –plačią veiklos geografiją apibūdina V. Jonikas.

Šiuo metu bendrovė transliuoja žaidimus virš 30 valstybių –Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Kazachstane, Graikijoje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Italijoje, Brazilijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Ganoje, Nigerijoje, Kroatijoje, Bulgarijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje bei kitose šalyse.

Pasak jo, ši idėja ir jos įgyvendinimas yra gana nauji dalykai gilias tradicijas turinčiame lošimų bei lažybų versle, todėl daug pastangų dedama projektui pristatyti, sukurti tinkamus techninius sprendimus. Kiekviena šalis turi savų ypatumų. Antai Pietų Afrikoje lošėjai renkasi į specialias sales, kuriose sumokėję grynuosius piniginius kasoje, susėda ir stebi žaidimus dideliame ekrane. Statymai nebūna dideli, tačiau dalyvių netrūksta. Tokiam sprendimui reikia ir bilietų spausdinimo įrenginių, brūkšninių kodų skaitytuvų, apskaitos programos. Reikiamus techninius sprendimus įgyvendinti padeda specialistai iš Lietuvos.

Visiškai kitaip internetu transliuojamus „BetGames.tv“ žaidžia Europos šalių lošėjai, atliekantys statymus savo kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane. Greitos elektroninės transakcijos, puikiai veikiantis interneto ryšys keičia įpročius. Šiuo atveju pasitelkiamos Lietuvoje sukurtos išmaniosios programos mobiliesiems įrenginiams ir kompiuteriams. Vykdomas nuolatinis techninis palaikymas ir aptarnavimas.

Dinamiškas verslas

„BetGames.tv“ kuria ir transliuoja vis daugiau įvykių tiesioginėms transliacijoms ir plečia veiklos geografiją. „Žvalgomės partnerių įvairiuose kontinentuose, nes geografija esant geram interneto ryšiui neturi itin didelės reikšmės. Galvojame apie savo duomenų saugyklas Azijoje, galbūt kituose regionuose, tačiau tai dar tik planai“, – kukliai apie ateitį kalba V. Jonikas.

Pažvelgus į kredito ir reitingų agentūrų ataskaitas galima įsitikinti, kad bendrovė „TV žaidimai“ yra viena iš sparčiausiai augančių lietuviško kapitalo įmonių, kol kas garsiai neskelbianti apie savo augimą. Įmonė siūlo darbo vietas įvairių sričių specialistams, vakarietišką vadybą ir modernią darbo aplinką su puikia motyvavimo sistema. „Mūsų transliuojamus žaidimus veda išvaizdžios, Lietuvoje gerai žinomos merginos. Dirba stipri programuotojų ir tarptautinių pardavimų specialistų komanda. Nuolat plečiame savo komandą, tad džiaugiamės kai prisijungia talentingi specialistai. Itin dinamiškoje ir iššūkių pilnoje azartinių lošimų erdvėje darbuotojai kasdien gauna ne tik galimybes įrodyti savo vertę, bet ir nuolat tobulėti“, – sako vienas iš bendrovės steigėjų.

Ši verslo industrijos virtuvė įtraukia ir užburia. Svarbu ir tai, kad nuo šiol šios virtuvės pasaulines madas pradeda diktuoti Lietuvos meistrai.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Gazelė“
Supaprastinus reikalavimus, atrado verslo nišą Premium

Pastaraisiais metais smulkių maisto produktų ir patiekalų nedideliais kiekiais gamintojų kasmet daugėjo...

Gazelė
05:45
„Spiečių“ verslininkai gavo subsidijas: naudos restobaro užsakymų sistemai, CNC staklėms 4

Kone trečdalis iš 300 bendradarbystės centrų „Spiečių“ narių kreipėsi Inovacijų agentūros subsidijos...

Gazelė
2023.01.01
Verslininkų patirtis: kokie netikėti metai – tokie ir sprendimai Premium

Pavadinti 2022-uosius išbandymų metais reikštų nepriskirsti jiems jokio epiteto, nes su sudėtingomis...

Gazelė
2022.12.30
„InoStarto“ kvietimas: jaunam Lietuvos Vidurio ir vakarų regiono verslui – iki 200.000 Eur parama MTEP

Paskelbtas „InoStarto“ kvietimas jaunam ar mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) patirties...

Gazelė
2022.12.30
Kanapių verslo imtis bus paprasčiau ir pelningiau Premium

Seimui leidus auginti daugiau pluoštinių kanapių veislių, gamintojai neabejoja, kad šis sprendimas bus...

Gazelė
2022.12.30
VŽ vadovų apklausa: apie recesijos nuojautą, išmoktas pamokas ir būsimų metų prognozes Premium

VŽ baigiantis metams apklausė metų CEO apie šiųmečius išbandymus, verslo aplinką ir prognozes 2023-iesiems.

Verslo aplinka
2022.12.29
Kviečia verslą diegti aplinkai palankius produktus: 5 mln. Eur žaliosioms inovacijoms

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia 5 mln. Eur vertės kvietimą, kuriuo siekiama skatinti aplinkai...

Gazelė
2022.12.29
Įmonių energetiniam efektyvumui didinti numatyta 35 mln. Eur iš ES fondų 1

Lietuvos įmonės investicijoms į energetinio efektyvumo didinimą ir taršos mažinimą gali gauti iki 900.000 Eur...

Pramonė
2022.12.28
Europos viešbučių apklausa: bėdos dėl energijos sąnaudų ir darbuotojų Premium

Daugiau nei trečdalis Europos viešbučių atsargiai optimistiškai vertina artimiausio pusmečio prognozes, o...

Gazelė
2022.12.28
Konsultacija: darbuotojas dirba užsienyje – kurioje šalyje darbdavys turi sumokėti mokesčius Premium

Vieni dažniausių tarptautinio apmokestinimo srityje klausimų, kurių iš verslo pastaruoju metu sulaukia...

Finansai
2022.12.27
Pirmos tokios arbatos vietos įkūrėja: girdėjau nerimo, ar pavyks išsilaikyti be dienos pietų Premium

Arbatinė „Yugen Tea“, Vilniuje, Užupyje, veikia nuo gegužės, o nemažai klientų laukė, kol 2021 m. internete...

Gazelė
2022.12.27
Dovanų metas nesibaigia: jau ruošia asortimentą kitoms progoms Premium

Dovanų metas sulig Kalėdomis nesibaigia: jos bus teikiamos ir sausį, o siūlantieji verslo dovanas kaip tik po...

Gazelė
2022.12.25
Žuvų pardavėjai: pagaliau supratome, ko nori pirkėjai Premium

Vartotojai vis labiau pasveria, ką pirkti, tačiau artėjančios šventės be žuvų neįsivaizduojamos. Dar daugiau...

Gazelė
2022.12.23
„A&G“ ir „Rieker“ avalynės tinklo savininkė: nuo 2008 m. esame atsirinkę geriausius mums taškus parduotuvėms Premium

Vartojimas nesustojo, todėl prekybos avalyne UAB „Ageseta“ 2022 m. pasieks tokią apyvartą, kokia buvo...

Gazelė
2022.12.22
Kaip ir kur savo pinigus investuoja pasaulio turtingiausieji? Verslo tribūna

Naujausiais, 2022 m. lapkričio mėnesio duomenų analizės kompanijos Altrata paskelbtais duomenimis, šių metų...

Gazelė
2022.12.22
Dėl portfelinių garantijų finansavimo verslas gali kreiptis į 12 „Invegos“ partnerių

Finansavimą verslui pagal skatinamąją priemonę „Portfelinės garantijos 3“ jau teikia 12 finansų įstaigų.

Gazelė
2022.12.21
Grožio industrijos startuoliui „Watalook“ – 3 mln. Eur investicija 2

Išmanų grožio paslaugų administravimo įrankį kuriantis lietuvių startuolis „Watalook“ (UAB „Telas“) ankstyvos...

Inovacijos
2022.12.21
Kaip pradėti verslą: reikės grėblio, pjūklo ir padirbėti nemokamai Premium

Verslo pradžiai nėra vieno gero recepto, nėra ir tinkamo laiko. Kūrybingi verslo naujokai sugalvoja savų būdų...

Gazelė
2022.12.21
„Unicorns Lithuania“ vadovė – apie recesijai atspariausius startuolius ir kitų metų investicijas Premium 1

Lietuvos startuolius makroekonominės turbulencijos šįmet paveikė mažiau nei Silicio slėnio, vis dėlto kiek...

Inovacijos
2022.12.20
Konsultacija: ką reikia žinoti apie dovanų darbuotojams ir partneriams apmokestinimą Premium

Kalėdiniam laikotarpiui besiruošiantis verslas ieško įdomių, neįprastų dovanų, kuriomis šiemet nustebintų...

Gazelė
2022.12.20

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku