„Boeing“ atsisako daugiau nei 4.000 etatų

Aviacijos milžinė Boeing iki šių metų vidurio atsisakys daugiau nei 4.000 etatų komercinių orlaivių padalinyje. Kompanija siekia mažinti sąnaudas, norėdama sustiprinti pozicijas aršioje konkurencinėje kovoje su Airbus Group.
Dar 550 darbo vietų Boeing atsisakys padalinyje, kuris atlieka skrydžių bandymus, skelbia Reuters.
Boeing tikina, kad kol kas neplanuojama drastiškai atleidinėti žmonių. 1.600 darbo vietų bus atsisakyta pagal darbuotojų savanoriško pasitraukimo programą, patvirtintą praėjusį mėnesį, teigė Marcas Birtelis, Boeing atstovas. Dalis likusių etatų, kuriuos ketinama naikinti, ir šiuo metu yra neužpildyti; dar dalis darbo vietų išnyks, darbuotojams palaipsniui paliekant kompaniją ir nepriimant į jų vietą naujų.
Didžiulis Boeing komercinių orlaivių padalinys pernai sunešė 68% kompanijos pajamų. Bendrovė taip keičia šio padalinio valdymo struktūrą, siekiant lankstesnės reakcijos į kintančius rinkos poreikius.
Pertvarkų kompanijoje ėmėsi naujasis jos vykdomasis vadovas Dennisas Muilenburgas. Mažindama sąnaudas, Boeing taip pat iš naujo derasi su tiekėjais, konsoliduoja įvairias programas, mažina išlaidas verslo kelionėms ir siekia didinti produktyvumą, rašo Bloomberg.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Logistika
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti