„Auga Group“ biuras „Quadrum“ pastate: vadovams kabinetų nereikia

Publikuota: 2016-11-14

Viena didžiausių šalies žemės ūkio bendrovių „Auga Group“ šiemet gyvena metamorfozės nuotaikomis: ėmė gaminti vien ekologišką produkciją, pakeitė pavadinimą ir galiausiai persikėlė į naują biurą.

Liepos pabaigoje sostinės Konstitucijos prospekte atidaryto biurų komplekso „Quadrum“ patalpose įsikūrusi bendrovė iš čia valdys nemažai svarbiausių verslo procesų.

„Sparčiai augame, nuolat priimame naujų darbuotojų, todėl ankstesniame pastate Smolensko gatvėje tiesiog nebetilpome, žmonėms jau buvo nepatogu dirbti. „Quadrum“ tuo metu tiesiog buvo įdomiausias pasirinkimas, be to, ne paskutinėje vietoje ir tai, kas įmonei pagal veiklą labai tinka įsikurti „žaliuosius“ sertifikatus turinčiame pastate“, - pasakoja Kęstutis Juščius, „Auga Group“ (buvusi „Agrowill Group“) valdybos pirmininkas.

VŽ ne kartą rašė, kad bendrovė yra pradėjusi ekologinio sertifikavimo procesą. Pasibaigus pereinamajam laikotarpiui, visa jos gaminama produkcija galės vadintis ekologiška.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Daugelis laukuose

Didžioji dalis grupės darbuotojų dirbam jai priklausančiose žemės ūkio bendrovėse, valdančiose per 23.000 ha dirbamos žemės. Tačiau jose vykstantys procesai valdomi iš biuro.

„Vilniaus biure turime personalo, rinkodaros specialistus. Čia dirba visas IT skyrius, kuris rūpinasi mūsų sukurta verslo procesų valdymo sistema. Taip pat finansininkai, žaliavų prekybos specialistai“, - kalba p. Juščius.

Pavyzdžiui, keli žmonės prižiūri pasėlių valdymo programą „Agrogis“, analizuoja jos duomenis, lygina darbų atlikimo laiką ir kokybę skirtingose bendrovėse.

„Kiekvienas laukas turi savo tręšimo, sėjos istoriją, matomas kiekvienas jame atliktas darbas, sugaištas laikas, sąnaudos, derlius ir t.t. Praktiškai visi ūkiuose vykstantys procesai per šią sistemą yra prižiūrimi iš biuro“, - teigia p. Juščius.

Jis priduria, kad bendrovės specialistai dirba ir Kaune, Šiauliuose, tačiau iš jų nereikalaujama keltis į Sostinę.

„Žmonės ten yra sukūrę savo gyvenimus, turi šeimas, todėl nėra tikslo visus žmones sukelti į vieną biurą. Kartą ar kelis kartus per savaitę jie atvažiuoja čia su reikalais“, - dėsto pašnekovas.

Be kabinetų

Pats p. Juščius kabineto naujame biure neturi. Jų čia apskritai nėra, tad tiek jis, tiek direktorius ar skyrių vadovai su žemesnės grandies specialistais darbuojasi vienoje bendroje erdvėje.

„Jei norima pabendrauti konfidencialiai, tam yra specialios erdvės. Labai praverčia maži kambariukai su garso izoliacija pokalbiams telefonu ir pan. Man labiau patinka, kai visi yra bendroje erdvėje, lengviau pasitarti, greitai nuspręsti, ką darome vienu ar kitų klausimu“, - priduria pašnekovas.

„Auga Group“ šiuo metu valdo ūkius, kuriuose yra 3.500 melžiamų karvių, 25.500 ha dirbamos žemės. Grupei taip pat priklauso grybų auginimo verslas, per metus jų užauginama 10.000 t.

2015 m. žemės ūkio grupė gavo 47,43 mln. Eur pajamų, kai metais prieš tai – 41,95 mln. Eur. Grynasis pelnas atitinkamai siekė 5,56 mln. Eur ir 10,13 mln. Eur.

Šių metų II ketv. ji uždirbo 453.000 Eur konsoliduoto grynojo pelno, 5 kartus mažiau nei pernai tuo pačiu metu, kai jis siekė 2,268 mln. Eur.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku