Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
RĖMIMAS
2025-12-11 05:15
RĖMIMAS
2025-12-10 06:30
RĖMIMAS
2025-12-08 05:00
2025-12-07 09:53
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
"Finansu technologiju" bendrove butu nuomos versle? cia tipo viskas normalu ir ok su Paysera? sakoma, kai taxistai jau kalba apie investicijas i neklinojama turta, jau burbulas tuoj sprogs. na bet finansu technologiju bendroviu buvimas butu nuomos versle, skamba dar ziauriau. burbulas ne tik NT bet ir fintechu sketoriui. ryskiai zmones ir inestuotojai neturi kur det pinigu.
Kiekvienas save gerbiantis lietuvis verslininkas turi butų tiekimo padalinį, kaip ten bebūtų mes gi esame vieni geriausiai apsirūpinusių butais ir oro balionais pasaulyje, šitą prestižinį statusą būtina išlaikyti.
Kai numos grąža vargu ar siekia 3% tai minusan eis. o kai IT tech tokiom palangos bobuciu investicijom uzsiima keistoka.
Nuomos grąža 3% (šiaip 5-6%) Jums kai perkat iš statytojo, o kai pats vysto tai gauna kokius 15-20% plius butai dar pabrangsta po 20% per metus. Plius taupo pelno mokesčius, PVM'us.
Kad pinigai kažkur investuojami, tai normalu. Tik kiek stebina, kad technologinė įmonė jų neturi kur dėti.
Jei pažiūrėti bendrai, tai jie gi planavo šalia savo ofisų pastatą statytis, gal tada ir buvo racijos šalia turėti butų nuomai. Dabar ofisų statybos atsisakė, gal kas nors sklype pastatys pusiau gyvenamuosius namus. Tai ir šitus butus parduos. Dar kai šalia ten Outletas atsidarė, tai tuoj aplinka apaugs daugiabučiais ir ofisais.
Ofisas ju netoli, maciau is jo i butu puse su paspirtuku nelietuviskos isvaizdos darbuotojai vaziavo. Gal taip pritraukineja darbuotojus
Ką dar Paysera turi? Autoservisiukų porą?
Bet tai ir antraštė... O paskaičius straipsnį pasirodo, kad nei įklimpo, nei tie butai jos. :)))
O tai anot tavo teksto suvokimo, kieno tie butai? marsieciu?