Lietuvių sukurta efektyvi dezinfekcijos sistema „Dezifog“ skinasi kelią pasaulyje

Reklama publikuota: 2021-11-12
UAB „Efektyvūs saugos sprendimai“ direktorius Tomas Degutis.
svg svg
UAB „Efektyvūs saugos sprendimai“ direktorius Tomas Degutis.

Lietuvoje 2020 m. sukurta ir autorizuota rūko dezinfekcijos sistema „Dezifog“ greitai sulaukė pasisekimo ir dėmesio pasaulinėje rinkoje. Dezinfekcijos paslaugas užsienyje teikiančios įmonės pasirinko „Dezifog“ kaip sprendimą, optimizuojantį kaštus ir laiko sąnaudas, o taip pat garantuojantį užtikrintą rezultatą.

„Dezifog“ dezinfekcinė sistema jau autorizuota Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje. Šiuo metu autorizavimo procesai vyksta Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Belgijoje, Australijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje. Per šiuos metu „Dezifog“ savo veiklą jau išplėtė Latvijoje, Estijoje, Australijoje, Didžioje Britanijoje, Vokietijoje, Norvegijoje ir planuoja toliau aktyviai plėsti distributorių tinklą.

Rūko dezinfekcijos sistema išpopuliarėjo dėl to, kad ja paprasta naudotis ir ji yra itin efektyvi. Tereikia nuo 3 iki 90 sekundžių dezinfekuoti bet kokio dydžio patalpas, kad būtų išnaikinti ligų sukėlėjai. Net 10.000 m2 patalpos „Dezifog“ sistemai yra lengva užduotis. Pavyzdžiui, 100 m2 patalpą užpildyti virusus, bakterijas ir kitus ligų sukėlėjus naikinančiu rūku užtrunka vos 15 sekundžių, o tokio dydžio patalpas kaip „Žalgirio arena“ – tetrunka vos 6 minutes.

Įvertinta užsienyje

Pasaulyje didelio dėmesio sulaukusią unikalią patalpų dezinfekavimo technologiją „Dezifog“ sukūrusios UAB „Efektyvūs saugos sprendimai“ direktorius Tomas Degutis teigia, kad ir Lietuvos organizacijos bei įmonės vis dažniau pasitelkia šią efektyvią technologiją kovojant su virusais, o taip pat ir COVID-19 pandemija.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Patalpų dezinfekavimo technologija „Dezifog“ ypač efektyvi didelėse patalpose ir erdvėse, kur lankosi šimtai ar net tūkstančiai žmonių. Ją naudojantys jau įsitikino, kad tai nepalyginamai racionaliau, nei patalpų orą ir paviršius valyti su skudurėliu papurškiant skysčio iš buteliuko – toks „valymas“ nepatikimas siekiant užkirsti kelią virusinėms ligoms plisti. O kas neefektyvu – prilygsta lėšų švaistymui, – akcentuoja T. Degutis. – „Dezifog“ technologija garantuoja patalpų išvalymą nuo virusų ir kitų ligų sukėlėjų ir efektyviai, ir labai operatyviai, ir, palyginti, racionaliomis sąnaudomis.“

Pasak „Efektyvių saugos sprendimų“ direktoriaus, „Dezifog“ technologiją išbandę Australijos ir Prancūzijos policijos skyriai atliko tyrimus ir patvirtino, kad jos efektyvumas viršijo lūkesčius – dezinfekuotose patalpose išnaikinta net daugiau kaip 99,99% virusų.

„Skysčio ir sistemos „Dezifog“ poveikis buvo bandomas tarptautinių laboratorijų tinkle ir įrodyta jos nepralenkiamas efektyvumas prieš visas SARS-CoV-2 (COVID-19) atmainas, gripo ir tuberkuliozės virusus, rotovirusus, – kalba efektyvią virusų naikinimo sistemą sukūrusios bendrovės vadovas. – Todėl mokykloms, auklėjimo įstaigoms, verslams siūlome įvairius sprendimus, kaip jie galėtų pasinaudoti pasaulyje pripažinta efektyvia kovos su COVID-19 pandemija technologija. Kviečiame kreiptis visus, kuriems rūpi efektyvi kova su pandemija, ir sieksime rasti priimtinus sprendimus.“

Rūkas, kuris virusus naikina visur

Ši sistema naudojama net ten, kur negalima paviršių valyti drėgnai, pavyzdžiui, įvairios sudėtingos ir drėgmei ypač jautrios technikos. Mat „Dezifog“ technologijos efektyvumą užtikrina vos 0,1–5 mikronų dydžio rūko dalelės. Anot T. Degučio – tai kaip sausas valymas. Tokio dydžio dezinfekuojančio skysčio dalelės yra 10–100 kartų mažesnės už rūko daleles, todėl patenka net į mažiausius tarpelius nusėsdamos ir ant vertikalių, ir ant horizontalių paviršių.

Būtent tai ir sukuria priemonės pranašumą prieš įprastus lašelinius dezinfekcijos metodus. Mat, tuo metu, kai rūkas užpildo bet kokio dydžio patalpą, dezinfekuojami ne tik visi joje esantys paviršiai, bet išvalomas ir patalpos oras – sunaikinami ne tik virusai, tarp jų ir sukeliantys COVID-19 ligą, bet ir bakterijos, pelėsis, grybeliai.

Šis dezinfekcijos būdas nekenkia paviršiams, todėl pritaikomas ir ten, kur kiti negali būti naudojami. Pasitelkus „Dezifog“ nereikia išnešti ar uždangstyti dokumentų, augalų, meno vertybių, audinių ir kitų jautrių drėgmei paviršių.

Ne mažiau svarbu, kad jau po 90 minučių, veikliosioms medžiagoms nusėdus ant paviršių, galima naudotis patalpomis.

Lietuvoje „Dezifog“ sistemą išbandė ir naudoja šimtai įstaigų ir įmonių, tarp kurių Prezidentūra, Seimas, Užsienio reikalų ministerija, Kauno miesto savivaldybė, „Senukai“, „Narbutas“, „Orlen Lietuva“, „Vičiūnai“, Kauno „Akropolis“, Kauno muzikinis teatras, tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra“ autobusams ir stotims dezinfekuoti, ligoninės bei poliklinikos ir šimtai kitų įmonių bei įstaigų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
DEZIFOG: sauso rūko technologija grįstas sprendimas griauna mitus apie dezinfekciją Verslo tribūna

Naują patalpų dezinfekavimo technologiją jos išradėjai lygina su išmaniojo telefono „iPhone“ atsiradimu...

DEZIFOG: galimybė suvaldyti virusą švietimo įstaigose Verslo tribūna 1

DEZIFOG rūko dezinfekcijos sistema gali gerokai sumažinti užsikrėtimų skaičių švietimo įstaigose ir...

100 kv. m. patalpa nuo virusų išdezinfekuojama per 15 sek. – demonstracija nemokama Verslo tribūna 1

„DEZIFOG“ technologija prasiskverbia į visus plyšius ir 100 kv. m. dydžio patalpą dezinfekuoja per 15...

Kauno valstybinė filharmonija: naujam sezonui pasitelkė ir efektyvią dezinfekciją Verslo tribūna

Kauno valstybinė filharmonija naują sezoną pradėjo paruošusi ne tik gausų renginiais repertuarą, kuris vos ne...

Kaip prekybos ir laisvalaikio centrą nuo koronaviruso apsaugoti per pusvalandį Verslo tribūna

Dezinfekuoti didelius prekybos ir laisvalaikio centrus nuo COVID-19 viruso efektyvu pasitelkus ir naujausias...

Lietuvių sukurta efektyvi dezinfekcijos sistema „Dezifog“ skinasi kelią pasaulyje Verslo tribūna 1

Lietuvoje 2020 m. sukurta ir autorizuota rūko dezinfekcijos sistema „Dezifog“ greitai sulaukė pasisekimo ir...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku