UBS bankas: perkelti darbuotojus iš Londono – rizikinga

Publikuota: 2016-10-28
Sergio Ermottis, UBS banko vykdomasis direktorius.Michaelo Buholzero („Reuters“/„Scanpix“) nuotr.
Sergio Ermottis, UBS banko vykdomasis direktorius.Michaelo Buholzero („Reuters“/„Scanpix“) nuotr.

Perkelti savo darbuotojus iš Jungtinės Karalystė į žemyninę Europą nežinant, kaip baigsis abiejų pusių derybos, gali būti „labai rizikinga“, mano Ergio Ermottis, banko UBS vykdomasis direktorius.

„Žengti tokį žingsnį būtų labai rizikinga. Gali būti, kad mes niekur nesikelsime, gali būti, kad perkelsime žmones. Tačiau kol trūksta užtikrintumo, mes nepriimsime jokio sprendimo“, – „Bloomberg“ televizijai sakė banko vadovas.

Anot jo, JK pasitraukus iš ES, bendrovė greičiausiai prarastų dalį savo galimybių laisvai pardavinėti savo paslaugas Europos Sąjungoje. Tačiau ne tokie blogi reguliavimo pokyčiai iš bankų galėtų pareikalauti mažesnių nei persikėlimo išlaidų.

UBS yra vienas iš daugelio tarptautinių bankų, kurie savo operacijas ES vyksto iš Londono. Visos šios bendrovės turi apsispręsti, kaip toliau teikti savo paslaugas, jeigu po vadinamojo „Brexit“ to nebus galima daryti iš JK.

Maždaug prieš mėnesį p. Ermottis kalbėjo, kad JK pasitraukimo iš ES atveju iš šios šalies tekstų perkelti apie 1.500 darbo vietų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Akcizu bus apmokestintas neapdorotas tabakas

Šių metų pabaigoje ketinama akcizu apmokestinti neapdoroto tabako gaminius. Akcizo tarifas bus tapatus...

Verslo aplinka
2019.04.03

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau