„Agrowill Group“ keičia pavadinimą

Publikuota: 2016-09-30

Ekologinės žemdirbystės AB „Agrowill Group“ savo pavadinimą keičia į „Auga Group“. Bendrovė taip pat pristatė ir naują prekės ženklą „auga“.

Kęstutis Juščius, didžiausias bendrovės akcininkas, teigia, kad šis žodis nesunkiai ištariamas įvairiausiomis kalbomis kalbantiems žmonėms.

„Norėjome savo produkciją siūlyti su lietuvišku prekės ženklu. Manome, kad „auga“ puikiai atspindės mūsų viziją“, - sako p. Juščius.

Spalio 24 dieną bendrovė šaukia neeilinį visuotinį akcininkų susirinkimą, kuriame bus balsuojama dėl pavadinimo keitimo.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Jau anksčiau skelbta, kad bendrovė pradėjo ekologinio sertifikavimo procesą. Pasibaigus pereinamajam laikotarpiui, visa jos gaminama produkcija turės ekologinį sertifikatą.

Planuojama, kad jau šį spalį prekybos centruose pasirodys prekės ženklu „auga“ pažymėti švieži ir konservuoti pievagrybiai, morkos, burokėliai, bulvės. Kitais metais asortimentą papildys pieno, grūdų, paukštienos produkcija.

„Deramės su prekybos tinklais, su vienais jau esame sutarę, kiti dar prašo palaukti. Tokiu pačiu prekės ženklu pažymėtos prekės bus parduodamos ir užsienio prekybos vietose“, - teigia p. Juščius.

Prie prekės ženklo keitimo, logotipo bei pakuočių kūrimo prisidėjo reklamos agentūra „McCann Vilnius“.

Pirks akcijas

VŽ jau rašė, kad p. Juščius, didžiausias investicijų į žemės ūkį bendrovės „Agrowill Group“ akcininkas, per savo įmonę pirks likusias „Agrowill Group“ akcijas iš su verslininku Gediminu Žiemeliu siejamų įmonių ir kitų akcininkų, o tam išleis 41,3 mln. Eur.

Apie tai, kad p. Juščiaus 100% kontroliuojama UAB „Baltic Champs Group“ pasirašė opciono sutartis su kai kuriais akcininkais dėl galimybės nupirkti jų akcijas, skelbta dar rugsėjo 12 d.

Uždirbo mažiau

Bendrovė šių metų II ketv. uždirbo 453.000 Eur konsoliduoto grynojo pelno, 5 kartus mažiau nei pernai tuo pačiu metu, kai jis siekė 2,268 mln. Eur

Per visą pusmetį pelnas sudarė 1,003 mln. Eur, 41,4% mažiau nei pernai uždirbti 1,712 mln. Eur.

„Įtakos turėjo pelnas iš 2015 m. pirmąjį pusmetį vykusių vienkartinių sandorių - investicinio turto – žemės ūkio paskirties žemės sklypų pardavimų“, – prastesnį rezultatą aiškina „Agrowill Group“.

2015 m. žemės ūkio grupė gavo 47,43 mln. Eur pajamų, kai metais prieš tai – 41,95 mln. Eur. Grynasis pelnas atitinkamai siekė 5,56 mln. Eur ir 10,13 mln. Eur.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku