2025-03-28 05:45

Didžiausius atlyginimus mokėję didmenininkai: šuolius lėmė metinės premijos

Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Didmeninės prekybos įmonių, vasarį darbuotojams mokėjusių didžiausius atlyginimus, VŽ sudarytas reitingas rodo, kad pirmiaujančiųjų sumos artėja prie 20.000 Eur ribos. Dažnu atveju šuoliai susiję su metinėmis arba ketvirtinėmis premijomis, tačiau ir mėnesiniai šių bendrovių užmokesčiai išlieka solidūs, palyginti su šalies vidurkiu.

Didmeninės prekybos bendrovė „Philip Morris Baltic“, kurioje vidutinis metinis darbo užmokestis sudaro 9.259 Eur/mėn., vasarį, kaip, beje, ir ankstesniais metais tą patį mėnesį, fiksavo šuolį – vidutinė atlygio suma pasiekė 19.804 Eur ir buvo didžiausia tarp visų šalies didmenininkų. Stabiliai „Philip Morris Baltic“ turi apie 130 darbuotojų.

Sandra Daukšienė, „Philip Morris Baltic“ žmonių ir kultūros vadovė Baltijos šalims, VŽ sako, kad bendrovė kasmet peržiūri darbo užmokestį, atsižvelgdama į įmonės veiklos rezultatus, ekonominę aplinką bei individualius darbuotojų pasiekimus. 

52795
130817
52791