Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-09-09 05:45
2025-09-05 19:21
2025-09-05 16:49
2025-09-04 05:45
RĖMIMAS
2025-09-01 06:45
2025-08-31 18:00
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Valio
Klausimas, o pati maxima kurio tinklo koncepcija naudojasi? Gal iš maximos reiktu didesnio ieškinio paprašyti.
bet Numa gobšus kaip reta
O maxima kai vpmarket vadinosi visos spalvos ir logotipai buvo aldi kopija, jai tokie negudrūs tada atrodė, bet va išsisuko
Tas Numa degs pragare, nors jam gal tai ir nebaisu, nes nelabai jis į žmogų panašus - labiau į demoną
Sekmes Mindaugeli! LS
Šiaip panašumų nemažai ir fakatas, kad daug kopijuota. Bet,jei Maxima mokėtų visas baudas, dėl kurių esa kopijavusi kitus tinklus, jai nekaip baigtusi. Toks verslas :)
Idomu didelis skirtumas ar pas tave saskaitoje 300 milijonu ar 500 milijonu? :) Gal Numa ruosiasi viska su savim i anapili issigabenti 🙂
Kas domėjotės prieškario didžiojo verslo atstovais - Vailokaičiais ir panašiais, galite išvesti paralelę tarp šių dienų verslo magnatų ir anų dienų stambių verslininkų. Nesulyginami dalykai. Tuomet pirmu numeriu vežė patriotizmas, noras padėti savo besikuriančiai valstybei, jaunąjai kartai ir edukacijai. Bene ketvirtadalis o kartais ir dar daugiau generuoto pelno buvo kreipiama ta linkme. Kokie gražūs atsiminimai, palikti pėdsakai ir kokia kolosali įtaka Lietuvos atsikūrimui ir sustiprėjimui buvo padaryta, nežiūrint itin sudėtingos tarpukario politinės ir ekonoominės aplinkos. Ir kai palygini dabartinius numas, staškevičius ir dargius. Kaip rūmai prieš čigonų taborą. Tiek moraline tiek žmogiškąja prasme.
Vieniems prie ruso buvo geriau, kitiems - prie Smetonos. Kiek vaodvėliuose rašė, tai prie Smetonos valstiečiai buvo sušaudyti dėl to, kad protestavo, o sovietų kariuomenė užėmė Lietuvą neišovus nė vieno šūvio... Esu tikras, kad šiandieninė sistema tikrai geresnė ir už sovietinę, ir už smetoninę. Todėl geriau negrįžkime nei į smetoninę, nei į sovietinę Lietuvą, o kurkime savo nepriklausomą šalį.