Patikima IT infrastruktūra - ateities medicinos ir sveikatos inovacijų garantas!

Reklama publikuota: 2021-05-03

„Affidea“ grupė, valdanti 27 medicinos centrus Lietuvoje, investuoja į inovatyvių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą visiems. Vienas sėkmingiausių pavyzdžių – tai 2019-ųjų pabaigoje kartu su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) atidaryta moderni sporto medicinos laboratorija „LTeam LAB“. Nors laboratorijoje dirbama su aukščiausio meistriškumo Lietuvos sportininkais olimpiečiais, tos pačios galimybės yra prieinamos kiekvienam.

Vienas svarbiausių „Affidea“ išskirtinumų – tai modernios techninės ir programinės įrangos gausa, įgalinanti sveikatos priežiūros specialistus verslo klientams ar pavieniams fiziniams asmenims atlikti įvairius instrumentinius ir laboratorinius tyrimus, integruoti juos į geros savijautos, fizinio aktyvumo ir poilsio planų programas. Klinikos moderniausia aparatine įranga per metus pasinaudoja beveik 300.000 pacientų.

Giedrius Frankas, „Affidea Lietuva“ IT vadovas, pastebi, kad toks kiekis atliekamų diagnostinių, analitinių bei sporto medicinos tyrimų reiškia, kad tenka kaupti neišmatuojamą kiekį jautrių duomenų, naudojamų įvairioms medicininėms įžvalgoms bei ataskaitoms. To pasiekti be inovatyvių IT sprendimų būtų tiesiog neįmanoma, todėl efektyviai diegiamos technologijų inovacijos ir tvarios partnerystės su IT įrangos priežiūros partneriais padeda užtikrinti modernios medicinos pažangą.

Motyvacija – noras gelbėti žmonių svajones

Prieš keletą metų atidaryta moderni sporto medicinos laboratorija „LTeam LAB“ kiekvienam atletui užtikrina nuolatinį sveikatos stebėjimą. Tęstinė medicininė priežiūra, diagnostiniai tyrimai, pajėgumo ir tobulėjimo potencialo vertinimas, progreso analizė, rekomendacijos prieš atsakingas varžybas – tai tik keletas „LTeam LAB“ laboratorijos sukuriamų verčių. Gera žinia, kad tai prieinama ne tik aukščiausio meistriškumo Lietuvos sportininkams, bet ir kiekvienam sporto mėgėjui, norinčiam tobulėti efektyviau.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Kurdami „LTeam LAB“ laboratoriją, siekėme įgyvendinti visa apimančią sistemą, padedančią ne tik siekti sportinių rezultatų, bet ilguoju periodu išsaugoti svarbiausią žmogaus turtą – sveikatą. Nesvarbu ar žmogus kelia sau tikslą dalyvauti Olimpinėse žaidynėse, ar siekia išbandyti save bėgdamas ultra maratoną aplink Monblaną, o gal tiesiog nori žvaliai ir nesukaustytais judesiais ant rankų pakelti ūgtelėjusį anūką – „LTeam LAB“ laboratorijoje padedame to pasiekti“, – entuziastingai pasakoja „Affidea Lietuva“ sporto medicinos gydytojas Mantas Ambraška.

Gydytojo manymu, kiekvienas, atėjęs pasitikrinti sveikatą ir dalyvaujantis laboratorijos programose, jau yra keliais žingsniais priekyje, nes žino, kad gyvendamas aktyviai sau nekenkia, žino savo galimybių ribas, yra įgalinamas su mažesniu indėliu pasiekti geresnių „dividendų“.

Pasak sporto medicinos gydytojo, laboratorijoje yra vienintelis Baltijos šalyse „Lode Valiant“ ultra bėgtakis, unikalios kardiopulmoninės, „Custo“ bevielės elektrokardiogramos registravimo sistemos. Ši moderni įranga leidžia prisidėti prie pacientų fizinio krūvio bei „metabolinio lankstumo“ optimizavimo. Tai profesionaliems sportininkams padeda siekti aukštumų, įvertinti taikytų fizinių krūvių efektyvumą, o siekiantiems gyventi sveikiau – suprasti, ko reiktų imtis, kad galėtų ištirpdyti nepageidaujamus kilogramus, padidinti ištvermę, pagerinti miego kokybę.

„Itin dažnai pasitaiko, kad pas mus apsilankiusieji sportuoja per intensyviai ir dėl to negali pasiekti užsibrėžtų sporto tikslų. Žinoma, kad žmogaus gebėjimas pasirodyti specifinėje rungtyje su amžiumi silpnėja, tačiau „LTeam LAB“ laboratorijos duomenys jau dabar rodo, kad žmonės, sportuojantys pagal programas, ne tik sugeba išlaikyti gerą fizinę formą, bet ir gerinti savo rezultatus iki itin aukštų rodiklių. Sukūrę „LTeam LAB“ galbūt ir negelbėjame žmonių gyvybių, bet padedame įgyvendinti jų svajones, o tai tiek pat svarbu“, – pabrėžia Mantas Ambraška.

Pažangos variklis – nenutrūkstantis IT partnerių rūpestis

Akivaizdu, kad šiandieninės medicinos paslaugų lyderystė bei ateitis priklauso ir nuo drąsos priimti technologines inovacijas. O inovatyvių paslaugų gausa reikalauja patikimos techninės ir kompiuterinės įrangos – nuo tarnybinių stočių iki debesijos – paslaugų. Renkantis patikimą techninės įrangos gamintoją, svarbiausia ne disko talpa ar procesoriaus sparta, o patvarumas, įrangos surinkimo kokybė, atsparumas aplinkos veiksniams – aukštai temperatūrai, dulkėms, drėgmei. Prie techninių charakteristikų prisideda ir visa apimančios palaikymo paslaugos, padedančios identifikuoti rizikas ir įdiegti tinkamas priemones jų kontrolei, garantuojančios nenutrūkstamą informacijos konfidencialumo, vientisumo ir prieinamumo apsaugą.

„Išskirtinį konkurencinį pranašumą mums suteikia DELL ir jų įrangos techninės priežiūros parneriai „GoIT“. Bendradarbiaujame ketvirtus metus ir itin džiaugiamės šia tarpdisciplinine partneryste, kuri padeda mums užtikrinti aukščiausio lygio patikimumą ir duomenų saugumą“, — teigia Giedrius Frankas, „Affidea Lietuva“ IT vadovas.

Pasak p. Franko, joks IT sutrikimas neturėtų sutrukdyti „Affidea“ atlikti kasdienes užduotis. Būtina ne tik operatyviai reaguoti į bet kokius įrangos gedimus, bet ir užtikrinti nepriekaištingą jautrių duomenų apsaugą, numatyti potencialias grėsmes, laiku diegti atnaujinimus. Būtent tokią misiją vykdo IT priežiūros paslaugų kompanija „GoIT“.

7 dienas per savaitę, 24 val. per parą „GoIT“ specialistai teikia IT infrastruktūros priežiūros paslaugas visose „Affidea Lietuva“ diagnostikos centruose. Teikiamų paslaugų patikimumą būtų sunku užtikrinti be pasaulinio IT įrangos lyderio ir stambiausio duomenų centrų įrangos tiekėjo Baltijos šalyse –„Dell Technologies“.

„Esame tikri, kad su DELL širdimi ir „GoIT“ priežiūra „Affidea“ sėkmingai nubėgs dar ne vieną maratoną!“ – teigia Giedrius Frankas, „Affidea Lietuva“ IT vadovas.

Apie

„Affidea“ – pažangių diagnostinio vaizdinimo, ambulatorinių ir vėžio gydymo paslaugų lyderė Europoje, įkūrusi net 280 diagnostikos centrų ir klinikų 15-oje Europos valstybių. Lietuvoje yra 27 „Affidea“ sveikatos centrai, įsikūrę 12-oje šalies miestų. „Affidea“ tinklo dydis leidžia efektyviai ir laiku suteikti pažangias sveikatos paslaugas visoje Europoje. affidea.lt.

„GoIT“ Lietuvoje veiklą pradėjo prieš 10 metų, visose Baltijos šalyse teikia IT aptarnavimo paslaugas, debesų kompiuterijos ir duomenų saugumo sprendimus, prižiūri įvairaus profilio ir dydžio kompanijų IT infrastruktūras, veda mokymus, atlieka IT auditus. Daugiau skaitykite www.goit.lt.

„Dell Technologies“ , nuo 2016 metų susijungus „Dell“ ir „EMC Corporation“, valdo šiuos prekės ženklus – „Dell“, „Dell EMC“, „Pivotal“, „RSA“, „SecureWorks“, „Virtustream“ ir „VMware“. Pernai metais kasmetinis „Dell Technologies Forum“, bendradarbiaujant drauge su „Intel“ ir „Microsoft“, daugiausia dėmesio skyrė Vidurio ir Rytų Europos regione veiklą vykdantiems verslams, tarp kurių ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos įmonės.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Paslaugos“
2022-ieji „Verslo žinių“ fotografų akimis

Dalijamės nueinančių 2022-ųjų retrospektyva pro fotografų Vladimiro Ivanovo ir Juditos Grigelytės objektyvus.

Laisvalaikis
2023.01.01
Pradeda veikti nauja Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų informacinė sistema

Šiandien, sausio 1 d., pradeda veikti Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų informacinė sistema...

Žiniasklaida
2023.01.01
Populiariausi 2022 m. „Verslo žinių“ straipsniai

Pateikiame 2022 m. daugiausia „Verslo žinių“ prenumeratorių dėmesio sulaukusias publikacijas.

Žiniasklaida
2022.12.31
Metų raktažodžiai: ko „Verslo žinių“ portale ieškojo skaitytojai

2022-aisiais „Verslo žinių skaitytojai į portalo paieškos langelį dažniausiai vedė raktažodžius, žymėjusius...

Žiniasklaida
2022.12.31
Pradeda veikti Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų informacinė sistema

Sausio 1 d. pradeda veikti Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų sistema (VIRSIS), kurioje jos...

Laisvalaikis
2022.12.30
Latvijos migracijos tarnyba neatšaukia „Dožd“ darbuotojams išduotų vizų 1

Latvijos televizija trečiadienį pranešė, kad šalies Pilietybės ir migracijos reikalų tarnyba nusprendė...

Verslo aplinka
2022.12.29
Žada skųsti skirtą sprendimą viešbučiams dėl autorių teisių pažeidimų 2

Už neteisėtą televizijos programų transliavimą viešbučiuose jų valdytojai Audiovizualinių kūrinių autorių...

Žiniasklaida
2022.12.23
Pasaulio futbolo čempionatą Lietuvoje įsijungė pusantro milijono žiūrovų

Savaitgalį pasibaigęs Pasaulio futbolo čempionatas prie televizoriaus ekranų buvo pritraukęs beveik 1,5...

Žiniasklaida
2022.12.22
Vokietija nutraukė tyrimą dėl antikonkurencinės „Google“ praktikos

Vokietijos konkurencijos priežiūros institucija trečiadienį pareiškė sustabdžiusi tyrimą dėl platformos...

Inovacijos
2022.12.21
Opozicija kreipiasi į KT dėl LRT veiklos modelio 2

37 opozicijai priklausantys Seimo nariai kreipėsi į Konstitucinį Teismą (KT), prašydami įvertinti LRT veiklos...

Žiniasklaida
2022.12.21
Valstybė rems prenumeratos pristatymą į beveik 100 vietovių, išskyrus didmiesčius

Seimas leido valstybei remti prenumeruojamų leidinių pristatymą į 97 vietoves, išskyrus didmiesčius.

Žiniasklaida
2022.12.15
Vyriausybė pritarė naujam žiniasklaidos rėmimo modeliui

Ministrų kabinetas trečiadienį pritarė naujam žiniasklaidos rėmimo modeliui – bus kuriamas Medijų rėmimo...

Žiniasklaida
2022.12.14
Didėja rusakalbiams skirto kanalo „TV3 Plus“ pasiekiamumas

Televizijos kanalas „TV3 Plus“, Lietuvos rusakalbiams žiūrovams siūlantis kokybišką, Rusijos dezinformacijos...

Žiniasklaida
2022.12.12
Verslas „Google“ paieškoje: žiniasklaida, karas, kinas ir elektra Premium

Rusijos pradėtas karas Ukrainoje gerokai pakoregavo mūsų gyvenimus, elgseną ir tai, ko dažniausiai ieškome...

Rinkodara
2022.12.11
T. Balžekas: teikėme pasiūlymą įsigyti „Lrytas.lt“, tačiau kėlėme sąlygą dėl Konkurencijos tarybos Premium 7

Penktadienį paskelbta, kad „Delfi“ naujienų portalus Baltijos valstybėse valdanti Estijos žiniasklaidos ir...

Žiniasklaida
2022.12.09
„Delfi“ savininkė įsigijo naujienų portalą „Lrytas.lt“, Konkurencijos taryba dar spręs 13

„Delfi“ naujienų portalus Baltijos valstybėse valdanti Estijos žiniasklaidos ir pramogų grupė „Ekspress...

Žiniasklaida
2022.12.09
Seimas svarstys leidinių pristatymo prenumeratoriams tarifus reglamentuojantį Vyriausybės nutarimą 1

Susisiekimo ministerija viešam derinimui pateikė Vyriausybės nutarimą dėl periodinių leidinių pristatymo...

Logistika
2022.12.08
„The New York Times“ darbuotojai pradėjo didžiausią streiką per 40 metų 3

Šimtai „The New York Times“ (NYT) žurnalistų ir kitų darbuotojų ketvirtadienį pradėjo streiką, kokio...

Verslo aplinka
2022.12.08
Europos žurnalistų federacija palaiko LŽS siūlymus dėl savireguliacijos

Europos žurnalistų federacija (The European Federation of Journalists, – EFJ) remia Lietuvos žurnalistų...

Žiniasklaida
2022.12.07
Seime siūloma remti prenumeratos pristatymą ir į 97 miestelius bei miestus, išskyrus didmiesčius

Siekiant suvaldyti stiprų periodinių leidinių pristatymo sąnaudų augimą leidėjams, Seime siūloma ir...

Žiniasklaida
2022.12.06

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku