Lietuvio Igno Jurkonio valdoma „NCS Group” gelbėja tūkstančius JAV gyventojų

Reklama publikuota: 2021-02-24

Nuo koronaviruso pandemijos dar neatsigavę amerikiečiai sulaukė dar vieno smūgio. Teksaso valstijoje sniegas ir šaltis be šildymo ir elektros paliko milijonus gyventojų. Lietuvis Ignas Jurkonis ir jo valdoma „NCS Group”, maistu ir vandeniu aprūpina tūkstančius vietinių, kuriais nespėja pasirūpinti gelbėtojai.

Milijonai amerikiečių seniai to nematė. Rekordiniai šalčiai be elektros ir geriamo vandens paliko milijonus žmonių. O didelių šalčių ir sniego nematę Teksaso gyventojai susidūrė su dar neregėtais išbandymais. Užėjus didesniems nei dešimties laipsnių šalčiams, vietiniai liko be būtiniausių išgyvenimo sąlygų – elektros, šildymo ir geriamo vandens. Ir taip itin sudėtingą padėtį dar labiau apsunkino sunkiai pravažiuojami keliai, tad labiausiai nukentėjusi Teksaso valstija gelbėtojų turi laukti ilgiau nei įprastai.

Nukentėjusiems amerikiečiams – lietuvių emigrantų įmonių grupės „NCS Group” pagalba

Gamtos stichijai nusiaubus Pietinę ir Centrinę JAV dalis, neabejinga amerikiečių problemoms liko lietuvio Igno Jurkonio valdoma kompanija. Sėkmingas verslininkas iš karto nusprendė prisijungti prie socialinių pagalbos partnerių „Global Empowerment Mission“ ir „Bstrong“. Jo vadovaujamai „NCS Group” priklauso transporto kompanija „Unlimited Carrier”, tad ši nedelsiant skyrė per 50 savo vilkikų gabenti būtiniausius produktus savimi negalintiems pasirūpinti gyventojams.

„Tai buvo vieno skambučio sprendimas – dėl dalyvavimo šiame labdaros projekte mūsų vadovas Ignas nusprendė greitai. Mums nereikėjo ilgų valdybos posėdžių, po sprendimo jau kitą dieną mes pradėjome savo darbus.

Amerikos lietuviai yra labai panašūs kaip ir Lietuvoje. Mūsų kaimyno nelaimė – yra kartu ir mūsų nelaimė. Kai išgirstame, kad kažkam reikalinga pagalba, mes dažnai galvojame kuo kiekvienas galėtume prisidėti”, — teigė „NCS Group” strateginio vystymo viceprezidentas Deividas Kačinauskas.

nuotrauka::1 left

„Man didelė garbė dirbti su tokia nuostabia ne pelno siekiančia organizacija, kuri padeda misijose visame pasaulyje. Didžiuojamės būdami jų logistikos partneriais, kurie reaguodami į stichines nelaimes, grąžina viltį visoje Amerikoje“, — sako „NCS Group” vadovas ir valdybos pirmininkas Ignas Jurkonis.

Nukentėjusiems gyventojams „Unlimited Carrier“ įmonės vilkikai gabena tūkstančius šeimos paketų, kuriuose negendantis maistas ir būtiniausios asmens higienos ir apsaugos priemonės. Jau greitai Teksaso gyventojus pasieks išsiųsti vilkikai su dabar kritiškai reikalingu geriamuoju vandeniu.

Labdaros projektas suvienijo darbuotojus iš skirtingų žemynų

„NCS Group” priklausančios „Unlimited Carrier” darbuotojai nukentėjusiems amerikiečiams pagelbėjo su didžiuliu entuziazmu. Vilniuje ir Kaune dirbantys lietuviai organizuojant ir koordinuojant vilkikų maršrutus JAV šiam projektui nestokojo nei savo laiko, nei energijos.

„Mūsų darbuotojai yra nuostabūs, kūrybingi ir empatiški. Kai mes juos informavome apie šį projektą jie ėmėsi neįtikėtinos iniciatyvos, dirbo neskaičiuodami viršvalandžių. Kai kurių mūsų klientų krovinius jie perkėlė, ir nei vienas mūsų klientų nesiskundė dėl to. Mūsų komanda sudėliojo maršrutus, organizavo vilkikų priekabų keitimus ir tikrai nemažai papildomo darbo turėjo. Jie bendravo su vilkikų vairuotojais, palaikė juos vežant svarbius krovinius pavojingas slidžiais keliais”, — pasakoja D. Kačinauskas.

„Taip jau susiklostė, kad didelė dalis mūsų įmonės vilkikų vairuotojų yra iš Teksaso. Būtų reikėję matyti jų veidus ir šypsenas, kai jie sužinojo, kad mūsų įmonė dalyvauja Teksaso pagalbos misijoje. Lietuvoje dirba apie 100 darbuotojų, ir jie visi labai prisidėjo prie pagalbos tiek savo kolegų šeimoms, tiek Teksaso gyventojams. Galiu drąsiai sakyti, kad šis labdaros projektas darbuotojus labai suartino ir aš jais labai didžiuojuosi,” — džiaugėsi D. Kačinauskas.

Igno Jurkonio vertybės atsispindi nuveiktuose darbuose

Lietuvis verslininkas Ignas Jurkonis padeda ne tik nuo žiemos audrų ir šalčio nukentėjusiems amerikiečiams, bet ir kitų šalių gyventojams. 2020 metais Ignas aktyviai įsitraukė į kovą su COVID-19, teikdamas nemokamas medicinos reikmenų logistikos paslaugas JAV ligoninėms, o nuo šių metų sausio bendradarbiaudamas su partneriais „Global Empowerment Mission“ ir „Bstrong“, kartu su „NCS Group“ pristatė įvairių prekių krovinius į Hondūrą, atgabentus iš Niujorko į Majamio jūrinių konteinerių uostą.

„Esame labai patenkinti savo partneryste su „NCS Group”. Yra nepaprastai svarbu pristatyti gyvybiškai būtiną pagalbą žmonėms tada, kai jos labiausiai reikia. Mūsų centrai yra pilnai aprūpinti ir pasiruošę ištisus metus palaikyti bei padėti bendruomenėms, kenčiančioms nuo pandemijos ar kitų stichinių nelaimių. Padedant „Unlimited Carrier“ vilkikams, tūkstančiai greit gendančių maisto produktų bei asmens apsaugos priemonės bus pristatomi į tokias JAV vietoves, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos.”, sako „Global Empowerment Mission” prezidentas Michael Capponi.

„NCS Group“ valdybos pirmininkas ir vadovas Ignas Jurkonis, šiuo metu gyvenantis JAV, didžiausią dėmesį skiria kompanijos vertybėms, derinant tradicines bei šiuolaikines vadovavimo filosofijas. Ignas yra gerai žinomas jaunų verslininkų rėmėjas, garsėja savo įvairiais socialiniais projektais bei ne pelno siekiančia veikla. Pastaruoju metu jis vadovauja ir plėtoja įmonių grupę, veikdamas kaip „Fortune 500“ kompanijų vizionierius, įtraukiant tokius žymius prekės ženklus kaip „Walgreens“, „Boots Alliance“, 3M., „GlaxoSmithKline“ visoje JAV rinkoje.

Daugiau informacijos apie įmones:

www.groupncs.com www.unlimitedcarrier.com

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Kelių mokesčiai – logistikos bendrovių galvos skausmas Verslo tribūna

Viena iš frazių, verčianti sunkiau atsidusti logistikos įmonių vadovus, prasideda taip: „Keičiasi kelių...

Paslaugos
02:22
Vilniuje planuojama atidaryti 8 naujas mokyklas 2

Trečiadienį Vilniaus miesto taryba pritarė sprendimui per artimiausius keletą metų Vilniuje atidaryti dar 8...

Paslaugos
2021.03.31
„ŽMONĖS Cinema“ pranešė patyrusi kibernetinę ataką, tačiau vartotojų duomenys nenukentėjo

Namų kino platforma „ŽMONĖS Cinema“ trečiadienį pranešė patyrusi kibernetinę ataką, tačiau vartotojų...

Technologijos
2021.03.31
Vilnius ruošia gelbėjimo ratą restoranams: skirs beveik 1,2 mln. Eur

Vilniaus miesto savivaldybės taryba rengia pagalbos restoranams ir kavinėms planą: tam bus skiriama beveik...

Paslaugos
2021.03.31
M. Adomėnas: URM linkusi siūlyti „Belorus“ sanatoriją perimti Lietuvos žinion

Užsienio reikalų ministerija svarsto siūlyti Minskui, kad Lietuva perimtų Baltarusijos valstybei...

Verslo aplinka
2021.03.31
Nepaisant prieštaravimų, Seime žadama kurti darbo grupę dėl žiniasklaidos savireguliacijos 1

Nepaisant dalies žiniasklaidos atstovų nepritarimo, Seimo Kultūros komitetas planuoja sudaryti darbo grupę...

Rinkodara
2021.03.31
Registrų centre – daugiau atvirų duomenų apie gyventojus ir verslą 1

Regionų geoinformacinės aplinkos žemėlapį (REGIA) papildė statistiniai Registrų centro (RC) duomenys apie...

Technologijos
2021.03.31
Švedijos „Miss Group“, įsigijusi „Interneto viziją“, žvalgosi Latvijoje ir Estijoje Premium 1

Švedijos kapitalo kompanijai „Miss Group“ pernai įsigijus vieną seniausių Lietuvos prieglobos ir susijusių...

Technologijos
2021.03.31
Subsidjų „lubas“ pakėlė iki 350.000 Eur, slenkstį nuleido iki 50% apyvartos kritimo 3

Vyriausybė pakeitė būsimos pagalbos verslui priemonės iš antrojo pagalbos paketo – subsidijų labiausiai...

Gazelė
2021.03.31
„Huawei“ sugebėjo išlaikyti nedidelį augimą, pelnas sudarė beveik 10 mlrd. USD

Kinijos technologijų milžinės „Huawei“ tarptautinės pardavimų pajamos 2020 m. siekė 136,7 mlrd. USD ir buvo...

Technologijos
2021.03.31
KPMG: pasaulinės investicijos į „fintech“ pernai sumažėjo trečdaliu

COVID-19 pandemija trumpam pristabdė pasaulines investicijas į finansines technologijas („fintech“) – pirmoje...

Technologijos
2021.03.31
Keičiasi TV3 komunikacijos vadovė

„TV3 grupės“ komunikacijos vadove nuo balandžio 1 d. tampa Justė Razbadauskytė. Ji keičia pastaruosius...

Rinkodara
2021.03.31
Atliekų tvarkymas – vienas svarbiausių pramonės prioritetų: verslo gigantai aplinkosaugai skiria ypatingą dėmesį Verslo tribūna 1

„Žemės planetos nepaveldėjome iš savo tėvų – ją pasiskolinome iš savo vaikų“, – kadaise viename interviu...

Paslaugos
2021.03.31
„Elgama-Elektronika“ – apie stulbinančio augimo priežastis  Premium 6

Per praėjusius metus išmaniųjų elektros skaitiklių kompanijos „Elgama-Elektronika“ apyvartą eksportas...

Pramonė
2021.03.31
D. Sabonis investavo į NFT startuolį, valdantį „NBA Top Shot“

Krepšininkas Domantas Sabonis prisijungė prie dar kelių dešimčių NBA krepšininkų ir investavo į startuolį...

Rinkos
2021.03.30
Įsigytą „SPA Vilniaus“ korpusą verčia butais – Druskininkuose nusižiūrėjo ir daugiau pirkinių Premium 6

Neeksploatuojamą pastatą Druskininkuose, šalia sveikatingumo centro „SPA Vilnius“, iš verslininko Valdo...

Paslaugos
2021.03.30
„Kino pavasaris“ autokino sezoną pradeda Kaune

Virtualioje erdvėje nuo kovo 18 d. vykstantis tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ (KP) balandžio...

Laisvalaikis
2021.03.30
Lietuvos advokatūra pradeda tyrimą dėl advokatų kontoros „Glimstedt“ santykių su V. Gapšiu  1

Lietuvos advokatūros Advokatų Taryba pradeda aplinkybių tyrimą dėl advokatų kontoros „Glimstedt“ santykių su...

Verslo aplinka
2021.03.30
„Teleperformance“ sistema per kompiuterio kamerą stebės dirbančius namuose Premium 1

Prancūzijos klientų patirties valdymo bendrovė „Teleperformance“ naudos dirbtinio intelekto sistemą, kuri...

Technologijos
2021.03.30
Išrinkti geriausi metų teisininkai

Kaip ir kasmet, konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus...

Paslaugos
2021.03.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku