„East Capital Real Estate“ fondas pardavė viešbutį Estijos Saremos saloje
6.600 kv. m ploto viešbutį Estijos Saremos salos kurorte, netoli uosto, nuo 2006 m. valdė „East Capital Baltic Property Fund“ kartu su operatoriumi „Legend Hotels“. Jis parduotas su operatoriumi susijusiai bendrovei.
Viešbutyje yra 92 kambariai, SPA, sveikatingumo ir konferencijų centras, restoranas su vaizdu į jūrą. 2014–2015 m. viešbutis buvo atnaujintas.
„Viena vertus, gaila, kad toks pamėgtas ir legendinis Estijos sveikatingumo ir SPA simbolis mums nebepriklausys. Kita vertus, džiaugiamės galėdami jį perduoti operatoriui, kuris neabejotinai geriausiai tęs šio objekto plėtrą ateinančiais dešimtmečiais“, – pranešime cituojamas Martinas Otsa, „East Capital Real Estate“ investicijų vadovas.
Konsultacijas dėl sandorio pardavėjui teikė bendrovės „Ellex Raidla“ ir „Redgate Capital“ kartu su „Newsec Advisory Baltics“, o pirkėją konsultavo advokatų profesinė bendrija „FortLegal“.
VŽ primena, kad neseniai „East Capital Real Estate“ fondas pardavė tris objektus Taline Estijos holdingo bendrovei „Neoinvesteeringus“.
„Neoinvesteeringus“ iš „East Capital Real Estate Fund II“ nusipirko 7.300 kv. m ploto A+ klasės verslo centrą „Metro Plaza“ Talino centre, 40.000 kv. m logistikos parką „J13“ netoli Talino bei 18.000 kv. m pagrindinį „Rimi“ logistikos centrą, kuriame įkurtos ir administracinės patalpos.