Naujas akmens vatos fasadinių gaminių asortimentas: lengviau pasirinkti tinkamiausią

Publikuota: 2019-10-21

Akmens vatos gamintoja ROCKWOOL pristatė naują fasadinių gaminių asortimentą. Vėdinamų ir tinkuojamų fasadų sistemų šiltinimui skirti gaminiai dabar tiekiami naujais pavadinimais ir naujose pakuotėse. Tai iš plataus asortimento klientams padeda greitai išsirinkti tuos gaminius, kurie geriausia atitinka jų poreikius.

Gaminiai vėdinamų (VENTIROCK grupė) ir tinkuojamų (FRONTROCK grupė) fasadų sistemų šiltinimui suskirstyti į 3 kategorijas pagal įvairius techninius parametrus ir pateikiami skirtingais pavadinimais bei skirtingų spalvų pakuotėse. Gaminiai raudonos spalvos pakuotėje su užrašu SUPER pasižymi geriausiomis savybėmis, baltos spalvos pakuotėse su užrašu PLUS – turintys papildomų privalumų, o skaidrioje pakuotėje be skiriamojo užrašo – optimalūs kokybės ir kainos požiūriu bei specialios paskirties.

nuotrauka::3 right

Dėl suvienodintų ROCKWOOL gaminių pavadinimų ir pakuočių, tapo lengviau atskirti skirtingos kategorijos gaminius fasadų šiltinimui bei lengviau juos pasirinkti pagal individualius poreikius. Beje, atsižvelgus į rinkos poreikius, pasiūlytas didesnis skirtingo storio gaminių pasirinkimas. Be to, dabar akmens vatos pakuotės kokybiškesnės ir atsparesnės, nes naudojama sustiprinta plėvelė.

Vėdinamam fasadui

Pastatų, kuriuose įrengiamas vėdinamas fasadas, kompleksiniam sprendimui siūloma VENTIROCK gaminių grupė. Jie pasižymi labai gerais šilumos (0,033-0,035 W/mK) ir garso (izoliacijos klasė A) izoliavimo parametrais, nedegūs (degumo klasė A1), turi didelį matmenų stabilumą keičiantis temperatūrai ir drėgmei bei aukštą storio nuokrypio klasę, o taip pat unikalią dvitankę plokštės struktūrą. Plokštės gaminamos dviejų tipų – be dangos ir su stiklo pluošto danga (žymimos raide F).

nuotrauka::5 left

VENTIROCK (F) SUPER plokštės gaminamos naudojant unikalią sluoksniuotos struktūros dviejų tankių gamybos technologiją. Dėka to montuojant minkštesnė apatinė akmens vatos plokštės dalis prisitaiko prie galimų pastato sienų nelygumų, o didesnio tankio viršutinė plokštės dalis montavimo metu minimizuoja mechaninių pažeidimų riziką bei užtikrina nepralaidumą vėjui. Šioms plokštėms būdingi geriausi termoizoliaciniai parametrai – šilumos laidumo koeficientas 0,033 W/mK. Aukšta gaminio storio nuokrypio klasė (T5) ir didelis matmenų stabilumas kintant temperatūrai bei drėgmei minimalizuoja šiluminius tiltelius jei šiltinama vienu sluoksniu. Aukščiausia degumo klasifikacija – klasė A1 – užtikrina pasyviąją gaisrinę apsaugą viso pastato naudojimo laikotarpiu, o deklaruoti trumpalaikio (WS) ir ilgalaikio (WL(P)) vandens įmirkio bandymai įrodo, kad minimizuojamos problemos dėl galimo vatos sušlapimo, kas įgalina darbus vykdyti praktiškai ištisus metus. Deklaruojama aukščiausia garso sugerties klasė (A) patvirtina puikias akustines bei garso izoliacines savybes.

Šios plokštės itin tinka vėdinamų sienų šiltinimui, kurioms keliami aukščiausi šiluminiai, priešgaisriniai ir akustiniai reikalavimai. Visi sprendimai, panaudojant šį termoizoliacinį gaminį, – efektyvūs, ilgaamžiai ir saugūs.

nuotrauka::4 left

VENTIROCK (F) PLUS, kaip ir plokštė SUPER, gaminama taikant unikalią dvigubo tankio technologiją, ji turi identišką degumo klasę ir vandens įmirkio bei garso sugerties savybes, o jos šilumos laidumo koeficientas 0,034 W/mK. Šiose plokštėse suderintos optimalios techninės savybės bei prieinama kaina. Aukšta storio tolerancijos klasė T4 ir didelis matmenų stabilumas kintant temperatūrai ir drėgmei užtikrina termoizoliacijos sandarumą taikant vienasluoksnį sprendimą. Šios plokštės naudojamos vienasluoksniam ar daugiasluoksniam šilumos ir vėjo izoliacijos sluoksniui vėdinamų fasadinių sienų konstrukcijose įvairios paskirties pastatuose. Dėl optimalaus techninių parametrų ir kainos santykio plokštės plačiai naudojamos daugiabučių pastatų renovacijoje, kai norima pasiekti aukštų energinio efektyvumo rodiklių bei atnaujinti pastatą įrengiant mažai eksploatacinių išlaidų reikalaujantį bei ilgaamžį vėdinamą fasadą.

VENTIROCK (F) – efektyvi, standartinė akmens vatos plokštė, kurios šilumos laidumo koeficientas 0,035 W/mK ir aukščiausia degumo klasifikacija A1. Šios plokštės skirtos sienų šilumos izoliacijos sluoksniui vėdinamose konstrukcijose mažaaukščiuose pastatuose, kur svarbi ne tik kaina, bet ir fasado saugumas bei ilgaamžiškumas.

nuotrauka::2 left

Tinkuojamam fasadui

FRONTROCK – naujoji fasadinių gaminių grupė visų tipų pastatams, kuriuose įrengiamas tinkuojamas fasadas. Dėl unikalių akmens vatos savybių naujieji gaminiai ne tik visiškai atitinka statybos produktams keliamus reikalavimus, bet net juos viršija užtikrindami papildomus privalumus užsakovams, vystytojams, rangovams ir namų savininkams.

FRONTROCK SUPER – tobulas produktas sienų šiltinimui, kai svarbiausia kokybė ir atsparumas mechaniniams pažeidimams. Dėl unikalios sluoksniuotos struktūros dviejų tankių gaminyje viršutinė didesnio tankio plokštės dalis apsaugo fasado paviršių nuo mechaninių pažeidimų jį įrengiant ir eksploatuojant, o minkštesnė apatinė plokštės dalis lengvai prisitaiko prie sienų paviršiaus nelygumų.

nuotrauka::1 left

FRONTROCK PLUS plokštėms būdingos geriausios termoizoliacinės savybės, o dėl didelio standartinių storių pasirinkimo gaminys tenkina bet kokius poreikius ir tinka įvairiems sprendimams. Jam būdinga gausybė kitų (PLUS) papildomų privalumų, dėl kurių jį verta rinktis. Šis pasirinkimas – tai suderintos optimalios techninės savybės, kokybė bei kaina.

FRONTROCK L – vertikaliai orientuoto plaušo akmens vatos gaminys sudėtingos formos ar kreivalinijiniams fasadams šiltinti. Gaminys pasižymi dideliu atsparumu atplėšimui ir tempimui. Papildoma nauda montavimo metu – tvirtinant nereikalingos smeigės.

FRONTROCK S – nedidelio storio plokštės, skirtos patikimai angokraščių apie langus ar duris izoliacijai įrengiant išorines sienų tinkuojamas sistemas. Geros plokščių garso ir šilumos izoliacijos savybės užtikrina reikalavimų atitikimą.

Kas kam svarbu

Suprantama, kad naujuosius gaminius architektai, rangovai ir būstų savininkai gali vertinti iš skirtingų pozicijų. Pvz., architektai, matyt, pirmiausiai įvertins, kad šie gaminiai įrašyti į daugelį rinkoje esančių ir naudojamų fasadinių sistemų techninius įvertinimo dokumentus, taip pat atkreips dėmesį atskirų gaminių parametrus ir pagal juos rinksis geriausiai užsakovą tenkinančius sprendimus. Būsimo pastato rangovai, pvz., sienų šiltinimui pasirinkę akmens vatos plokštes VENTIROCK SUPER, yra tikri, kad naudodami tradicines technologijas paprastai įrengs efektyvius, ilgaamžius ir saugius fasadus, kuriems keliami aukščiausi šilumos ir garso izoliaciniai, kokybės bei atsparumo ugniai reikalavimai.

Privatūs klientai ar investuojantys į individualius namus turi savo reikalavimų ir argumentų, kodėl renkasi vieną ar kitą gaminį. Jie, pvz., argumentuoja, kad dėl dvitankės gaminio struktūros FRONTROCK SUPER – geriausių mechaninių ir kokybės parametrų gaminys tinkuojamiems fasadams apšiltinti, kai svarbiausia kokybė ir ilgaamžiškumas, išskirtinis patvarumas ir atsparumas mechaniniams poveikiams.

Išsamiau su ROCKWOOL akmens vatos gaminiais galima susipažinti rockwool.lt tinklapyje.

Sekite NT rinkos naujienas ir tendencijas „Facebook“ puslapyje „VŽ Nekilnojamasis turtas“

Gauk nemokamą STATYBOS IR NT savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Seimas: biudžetinių įstaigų NT nebus apmokestinamas

Valstybės ir savivaldybių valdomas nekilnojamasis  turtas (NT) kol kas nebus apmokestinamas. 

Vilniaus centrinio pašto pradinė kaina – 10 mln. Eur

Valstybės valdomas Lietuvos paštas sostinės centrinio pašto pastatą gruodį aukcione pardavinės už 10,002 mln.

„Softbank“ gelbėja „WeWork“ – įlies milijardus dolerių, valdys 80% akcijų

Japonijos investicijų bendrovė „Softbank“ į finansinėje duobėje atsidūrusią JAV bendradarbystės erdvių įmonę...

Rinkos
10:00
Renovacija Lietuvoje – pavyzdys kaimynams Verslo tribūna

Baltarusijos Gardino ir Mogiliovo apskrityse žengiami pirmieji žingsniai link daugiabučių renovacijos. Spalio...

Po 80% apyvartą auginanti „Tilsta“: iškilti leido sąžiningumas Premium

Tiltų statybos UAB „Tilsta“ sako jau nebesanti vien tiltų ir viadukų statytoja, o pastaraisiais metais...

Geležinkelio ruožą už 51 mln. Eur ties „Eurovia“ ir GTC  

Antrąjį 10,7 km ilgio geležinkelio kelią ruože Livintai – Gaižiūnai, netoli Jonavos, ties AB „Eurovia...

Statyba ir NT
2019.10.22
NT mokesčio išplėtimo pataisos grąžintos Vyriausybei   1

Seimas antradienį keliais balsais nepriėmė svarstyti siūlymo nuo 2020 metų išplėsti gyventojų nekilnojamojo...

Statyba ir NT
2019.10.22
„Colliers“: Lietuvos komercinis NT pritraukė tiek investicijų, kiek Latvijos ir Estijos kartu sudėjus

Per pirmuosius tris šių metų ketvirčius Lietuvos komercinio nekilnojamojo turto (NT) rinkoje buvo sudaryta...

Statyba ir NT
2019.10.22
Viešbutis „Panorama“ Vilniuje planuoja plėstis

Netoli Vilniaus autobusų ir geležinkelio stočių įsikūręs viešbutis „Panorama“ planuoja plėstis 28-iais...

Statyba ir NT
2019.10.22
Seimas Vyriausybei sugrąžino tobulinti NT mokestį, I.Šimonytė įžvelgė landų 3

Seimas antradienį atmetė ir Vyriausybei grąžino tobulinti mokestines pataisas, kuriomis siūloma nuo 200.000...

Finansai
2019.10.22
Kaip planuojamas naujasis prekybos apmokestinimas paveiks būsto įperkamumą

Lietuvos Respublikos Seimas su kitų metų biudžetu gali patvirtinti ir LR Stambios prekybos mokesčio įstatymo...

Statyba ir NT
2019.10.22
Trilijoną valdančios „Citco“ atstovas: pinigai šiuo metu juda į NT ir nebiržines bendroves Premium

1 trln. USD klientų turto administruojančios „Citco“ vienas vadovų duotame interviu teigia, kad Vilniuje...

Finansai
2019.10.22
Turto bankas parduoda tris pastatus Vilniuje už 8 mln. Eur

VĮ Turto bankas viešų aukcionų metu ketina parduoti tris objektus sostinės Sodų, Vilniaus ir Blindžių gatvėse.

Statyba ir NT
2019.10.22
Skelbiamos VDU nuosavybės teise valdomų pastatų aukcionų datos Verslo tribūna

Lapkričio pabaigoje Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyks

Statyba ir NT
2019.10.22
SBA apie modulinių namų gamyklą: su IKEA tiesiogiai nesusijus Premium

SBA grupei pranešus apie investicijas į modulinių namų gamybą, sektoriaus dalyviai svarsto, kad tai gali būti...

Pramonė
2019.10.22
Kokiais atvejais nustatomas servitutas ir kaip už jį atlyginama? Verslo tribūna

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo trijų teisėjų kolegija, rugsėjo mėn. sprendusi dėl materialiosios teisės normų,...

Statyba ir NT
2019.10.21
Precedentas NT rinkoje: Berlyno savivaldybė 5 metams įšaldo būsto nuomos kainas

Berlyno miesto tarybos valdančiosios partijos susitarė penkeriems metams įšaldyti būsto nuomos kainas...

Finansai
2019.10.21
Palangoje planuoja pastatyti 4 „ofisus“ 2

Palangos mieste planuojamas administracinės paskirties pastatas, kuriame, statytojų teigimu, turėtų būti 4...

Statyba ir NT
2019.10.21
SBA imasi naujo verslo, ruošia 50 mln. Eur gamyklai

SBA grupė, veikianti tekstilės, baldų gamybos bei nekilnojamojo turto (NT) sektoriuose, žengia į dar vieną –...

Statyba ir NT
2019.10.21
Ruošiamasi rekonstruoti Vyriausybės pastatą sostinės centre 1

Artimiausiais metais ruošiamasi rekonstruoti Vyriausybės pastatą sostinės centre. Kitų metų biudžeto projekte...

Verslo aplinka
2019.10.21

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau