Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas.
Albert Gea („Reuters“) nuotr.
Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas. Albert Gea („Reuters“) nuotr.
„Verslo žinios“

Sekmadienį, antrą Europos vyrų krepšinio čempionato dieną, Lietuvos rinktinė D grupėje 68:49 (13:19, 16:9, 20:11, 19:10) įveikė kaimynus latvius ir iškovojo antrą pergalę pirmenybėse.

Rungtynių pradžia lietuviams buvo nesėkminga ir po pirmojo ketvirčio mūsų krepšininkai atsilikinėjo 13:19, o Jonas Valančiūnas jau buvo prasižengęs du kartus.

Antrojo kėlinio pradžia Lietuvos rinktinei buvo sėkmingesnė, o ketvirčio viduryje lietuviams pavyko išlyginti rezultatą 22:22, o netrukus ir jį persverti. Komandos ilsėtis išėjo lietuviams pirmaujant 29:28.

Trečiame kėlinyje du taiklūs Jono Mačiulio tritaškiai metimai lietuviams leido atitrūkti 41:35, o prieš prasidedant paskutiniam ketvirčiui latviai atsiliko jau 10 taškų. Per paskutines dešimt susitikimo minučių Lietuvos rinktinė neleido sugražinti intrigos ir įtikinamai laimėjo.

Daugiausia taškų šį vakarą į Latvijos rinktinės krepšį įmetė J. Valančiūnas – 15 tšk.

Rytoj Lietuvos krepšininkai žais trečiąsias rungtynes, o mūsų rinktinės varžove 15 val. 30 min. taps Belgija.