2018-06-01 14:58

Valstybinių miškų urėdijos padalinių vadovai: kas jie tokie?

Su naujaisiais VMU regioninių padalinių vadovais po paskyrimo susitiko aplinkos ministras Kęstutis Navickas. Bendrovės nuotr.
Su naujaisiais VMU regioninių padalinių vadovais po paskyrimo susitiko aplinkos ministras Kęstutis Navickas. Bendrovės nuotr.
VĮ Valstybinių miškų urėdija paskelbė išrinkusi 16 iš 26 regioninių padalinių vadovų. Tarp naujai atrinktų vadovų – keturi buvę urėdai, dar šeši – iki paskyrimo laikinai vadovavę jau buvusioms 42 urėdijoms. Netrukus įmonė skelbs atranką dėl likusių neatrinktų dešimties vadovų.

Savo ruožtu Valdas Kaubrė, buvęs laikinasis VMU vadovas ir buvęs Panevėžio urėdas, gegužės viduryje paskirtas įmonės direktoriaus pavaduotoju medienos ruošai ir prekybai.

Privačių miškų savininkai laimėjusiųjų atranką į postus kompetencijas vertina palankiai, tuo tarpu rangovai žvelgia nepatikliai ir sako nuogąstaujantys, kad kaip ir iki šiol jie nebūtų skirstomi į „savus“ ir nepageidaujamus.

52795
130817
52791