Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-09-05 10:59
2025-09-04 19:06
2025-09-04 18:45
2025-09-04 13:09
2025-09-04 11:11
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Iš esmės niekuom reiškia. Ukraina, tiksliau kas iš joks liks, bus numesta į šiukšledėžę, o imperija ir vasalai ras naują žaislą naujam proxy karui.
vasalai, imperija, proxy karas - šakiai kaip kietai skamba :) gavai nauja vaistukų dozę iš solovjov.tv, tai paūmėjimas? Kaip ir rašei, paraška kasdien laimi savo proxy karą, su kiekviena diena vis labiau, sprendžiant iš z-etnikų verkšlenimų.
Taip, laimi. Net VZ rašo, tik tu apimtas temperatūros kliedi, kad ne [1]. [1] https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2025/08/27/ukraina-pripazino-rusijos-kariuomenes-verzimasi-i-dnipropetrovska-572181
Straipsnį bent skaitei? Eilinė porcija trąšų. "Rusijos pajėgos kirto Dnipropetrovsko srities sieną iš rytų pusės ir mėgina įsitvirtinti šiame pramoniniame regione. Tai – pirmasis tokio masto Rusijos puolimas šiame regione, tačiau, pasak Dnipro operatyvinio-strateginio kariuomenės grupės atstovo Viktoro Trehubovo, puolimas buvo sustabdytas, rašo BBC." Beje, kaip laimimas "proxy karas" jau nebeįdomu? Dar vienas paraškos laimėjimas: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2025/08/27/isigaliojo-50-jav-muitai-daugeliui-indijos-produktu-ivesti-del-rusiskos-naftos-pirkimo-572184 ir dar vienas: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2025/08/25/ukrainos-atakos-rusijoje-sukele-benzino-krize-bet-toli-iki-tos-kuria-gali-atnesti-flamingai-572108
Gerai, laukiam toliau neįtikėtinos Ukrainos pergalės. Sėkmė Kurske bus pakartota.
Mūsų imperija, su Pute priešakyje, jau turi planų dėl Gruzijos, Moldovos, Armėnijos ir nenuolankių Vidurinės Azijos provincijų. O kur mums reiks dėti tokį karinį potencialą? Nejau konservuosi? Pakariavę mūsų veteranai dirbti tikrai neis, reiks tik degtinės arba kito karo. Tam ir ruošiamės.