6 dalykai, kurių nedaro geri pardavėjai

Publikuota: 2016-05-17
Sėkmingi pardavėjai nemeluoja, niekada nedinsgta, nesifokusuoja į save, niekada nesako „Tai ne mano kaltė“ ir ne tik parduoda. JUDITOS GRIGELYTĖS (VŽ) NUOTR.
Sėkmingi pardavėjai nemeluoja, niekada nedinsgta, nesifokusuoja į save, niekada nesako „Tai ne mano kaltė“ ir ne tik parduoda. JUDITOS GRIGELYTĖS (VŽ) NUOTR.
 

Sėkmingi pardavimo vadybininkai ir vadovai visuomet daro tai, ko nedaro kiti, ir dėl to jiems sekasi. Bet yra keli dalykai, ko jie nedaro taip kaip kiti, ir dėl to jiems taip pat sekasi.

Portalas „Upstart.bizjournals.com“ išskiria 6 dalykus, kurių nedaro geri pardavėjai: nemeluoja, niekada nedingsta, nesifokusuoja į save, negali nepasiruošti, niekada nesako „tai ne mano kaltė“, ne tik parduoda.

Niekada nemeluoja

Gerus santykius kuria pasitikėjimas. O tai reiškia, kad geri pardavėjai visada sako tai, ką jie ketina daryti ir daro tik tai, ką jie pažadėjo padaryti. Jie niekada nežada to, ko negali padaryti. O klientai pardavėjams visada prieinami, nes justi pasitikėjimas. Tai šiuos pardavėjus daro kur kas daugiau nei vien tik prekiautojais, nes jų klientai apie juos galvoja kaip apie sąjungininkus.

Niekada nedingsta

Bandymas surasti savo vadybininką nesėkmingai labai erzina, ypač tuomet, kai tau jo labiausiai reikia. Todėl geri pardavimo vadybininkai ir vadovai yra pasiekiami ir reaguojantys, kai tik yra reikalingi savo klientams. Tuomet, kai to negali padaryti, jie pasistengia, kad jų klientai žinotų, kur galėtų kreiptis.

Nesifokusuoja į save

Geri pardavėjai labai nesijaudina dėl pelno ir desperatiškai nesiekia kuo greičiau sudaryti sandorį. Jie daugiau dėmesio skiria klientų pasitenkinimui. Jie visada savo klientą iškelia į pirmą vietą, o siekiant sėkmės, visada stengiasi gauti kuo aiškesnį ir realesnį vaizdą apie savo jo verslą, galimybes, iššūkius, uždavinius ir tikslus.

Neleidžia sau nepasiruošti

Ypač jeigu klientas yra labai svarbus, geri pardavėjai negali sau leisti nepasiruošti susitikimui. Jie visada turi verslo planą. Jie skiria pakankamai laiko kiekvienam punktui ir visada stengiasi pasiekti norimą rezultatą per kuo trumpesnį laiką. Todėl stengiasi padaryti kuo įmanoma daugiau.

Nesako „Tai ne mano kaltė“

Geri pardavėjai niekada neatskiria savęs nuo kompanijos ir netgi kitų kompanijų. Jie yra labai stipriai susiję su savo klientų sėkme, todėl yra pasiruošę kuo greičiau identifikuoti ir išspręsti kliento problemas.

Ne tik parduoda

Geriems pardavėjams rūpi parduoti sprendimą, o ne produktą. Todėl klientams visada akcentuojama, kaip konkretus produktas ar paslauga gali išspręsti jų problemas, o ne tai, kuo jų produktai yra geresni nei jų konkurentų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Pagrindinis „NFQ Technologies“ pardavimų komandos tikslas – rasti įdomius projektus 300 IT specialistams 5

Norint, kad kuo daugiau potencialių pardavimų konvertuotųsi į pardavimą, pirminiame bendravimo su klientu...

Pardavimai
2019.05.19
Pardavimų valanda „NFQ Technologies“: ieško tinkamų projektų IT specialistams Premium 1

Kai pardavimų komandos pagrindinis tikslas yra surasti įdomius projektus trims šimtams IT specialistų, tampa...

Pardavimai
2019.05.14
Pardavimų valanda bendrovėje „Mars Lietuva“: sėkmę lemia kompetencijos, ambicijos ir disciplina Premium 4

Kai klientų poreikiai nustatomi remiantis objektyviais duomenimis ir tyrimais, prekių kategorijos auga net...

Pardavimai
2019.05.06
„Narbutas International“ pardavimų vadovas: ne visi partneriai nori parduoti daugiau 1

Pardavimų užsienyje vykdymas per prekybos partnerių tinklus – ir galimybė, ir iššūkis Lietuvos...

Pardavimai
2019.05.05
„Švaros brolių“ patirtis: žydruosius vandenynus gali įveikti kiekvienas pardavėjas 5

Siekis išsiskirti iš konkurentų pardavėjus skatina būti kūrybiškais ir pasitelkti netikėtus sprendimus...

Pardavimai
2019.05.04

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau