„Apple“ pristatė atnaujintus kompiuterius ir planšetes

Naujuose „iPad Pro“ nebeliko namų mygtukų. Užtat juose įdiegta „Apple“ veido atpažinimo technologija „Face ID“, kuri pirmą kartą buvo pristatyta maždaug prieš metus, kartu su „iPhone X“. Naujos planšetės taip pat yra plonesnės už pirmtakus ir turi mažesnius rėmus. Be to, „Apple“ atnaujino ir savo elektroninį rašiklį. Dabar jis prie planšetės tvirtinamas magnetiniu būdu ir iškart ima krautis.
Dar viena įdomybė ta, kad „Apple“ šiuose įrenginiuose sumontavo ne savo „Lightning“ jungtis, o rinkos standartu po truputį tampančias USB-C jungtis.
„Apple“ siūlo dvi „iPad Pro“ versijas: su 11 colių ir 12,9 colio įstrižainės skystųjų kristalų (LCD) ekranais. Šių įrenginių širdis – „Apple“ sukurtas „A12X bionic“ pagrindinis lustas. Pastarasis, bendrovės teigimu, yra kiek galingesnis už neseniai pristatytų „iPhone XS“ ir „XS Max“ lustus.
Mažesnis „iPad Pro“ kainuos nuo 799 USD, o didesnis – 999 USD. Prekyba šiais įrenginiais startuos lapkričio 7 d.
„MacBook Air“ ir „Mac mini“
Naujasis „MacBook Air“ turi 13,3 colio įstrižainės retina ekraną ir „Touch ID“ technologija, kuri leidžia kompiuterį atrakinti naudojant piršto atspaudą. Tokiu pat būdu galima tvirtinti ir mokėjimus, kai naudojama „Apple Pay“ sistema.
Nauji kompiuteriai yra lengvesni ir kiek mažesni už pirmtakus. Juose montuojama patobulinta, lyginant su pirmtakais, klaviatūra, jutikliniai kilimėliai (angl. trackpad) mikrofonai ir garsiakalbiai.
„Apple“, taip pat pabrėžia, kad kompiuterių korpusai gaminami tik iš perdirbto aliuminio.
„MacBook Air“ kompiuteriai parduodami nuo antradienio. Jie kainuos 1.199 USD, t.y. maždaug 100 USD pigiau nei įprasti „MacBook“.
Kompanija taip pat pristatė naujuosius „Mac mini“ kompiuterius. Pastarieji jau 4 metus nebuvo atnaujinti. Kompanija tvirtina, kad nauji „Mac mini“ yra 5 kartus galingesni už pirmtakus. Jie, beje, taip pat gaminami tik iš perdirbto aliuminio.
Jų kaina prasideda nuo 799 USD, o prekyba prasidėjo antradienį.