Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
RĖMIMAS
2025-11-26 06:15
2025-11-24 14:13
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Matyt kad reikėjo susimokėt vietinei chebrytei
Baisi ta Liepoja.
Nežinau kurioje vietoje Liepojoje ir kada buvote, tačiau kategoriškai teigti, kad ji "baisi" nesiimčiau. Ji labiau specifinė ir išskirtinė, o jei žinai istoriją, tai netgi labai įdomi. O jei nori pliažų, tai jie platūs ir geri. Pajūrio parkas (kuriame būtų statomas tas straipsnyje nurodytas pastatas) yra labai neblogai sutvarkytas.
Jau ne pirmą kartą pasikartojantis motyvas - yra projektas, tada paaiškėja, kad statomas aukštesnis pastatas nei suderinta. Ar tikrai gyventoja nepagrįstai principinga?
Pastatas ėjo iš rankų į rankas. Žinoma, kad geriau palikt sugriūti.
ta patį pagalvojau. Jei per aukštas tai per aukštas, kam kaltinti gyventojus. Ir tada dar rinkos tyrimus daryt, kad gyventojai pritaria plėtrai net ir pažeidžiant įstatymus.
geriau pastatyti taip kaip reikia.
geriau pastatyti taip kaip reikia.
Stiprybės lietuviams! Latvija merdi, bet užtat yra principinga :) Nu čia kaip ir mes tam tikrose srityse. Tikiu, kad galiausiai bus surastas sprendimas.
Liepojoje yra vienas vietinis oligarchas rusiska pavarde, valdantis daug NT turto, istoriniu pastatu bei viesbuciu. Jis gali buti nelabai patenkintas lietuviu planuojama investicija. Yra didele tikimybe, kad principinga bobute surado ir padejo paruosti ta 14 psl skunda butent to vietinio veikejo teisininkai.
Principinga bobute parašė 14 psl skundą 😂😂 Jai dar greičiausiai sumokėta už dalyvavimą šiame procese.
Pagal lietuvius reikėtų- pažeisti įstatymą, nes ateina didelė investicija. Pavyzdžiai Vilniuje- Homanit gamykla Pagiriuose. Kas laimingas?
Kokie įstatymai pažeisti? Patinka man tokie piliečiai, kurie įsikuria šalia pramonės zonos, ir piktinasi, kad pramonės zonoje yra pramonė! Dar kiti, nusiperka pigiai namą/sklypą prie geležinkelio, o tada piktinasi, kad geležinkelis triukšmą kelia. Tik ta geležinkelio trasa ten nutiesta anksčiau, nei besiskundžiantis gimė, ką jau kalbėti, apie kada turto nuosavybė atsirado.
Tuomet įstatymą pažeidžia ir Toksika - irgi stovi apsauginėje zonoje. Ir jeigu taip skaičiuoti visuose miestuose, tai būtų gal keli šimtai gamyklų, cechų, garažėlių, kuriuose naudojamos cheminės medžiagos. Įsakysit visus nugraiut ar iškelt?
Miesto centre vagonai su Beloruskalij logotipais stovi, koks ten kurortas...
Viskas tvarkoje, vienas !3.6m aukščiau pastatys, kitas dar +6.2m.. viskas pagristai, išsiaiškins 🙂
Standartinė EU biurokratija, dėl kurios sėdim šiknoje. Dėl vieno(s) asilo(es) ar kvaileliu grupes, stabdomi milijojniniai projektai. Apgailetina. O valstybe/teismai sedi bedanciai.