Nesulaukdami naujų vilkikų vežėjai gręžiasi į mažos ridos transportą

Reklama publikuota: 2021-11-25
„Transporto pardavimai“ siūlo iš MAN klientų atpirktas, per visą eksploatavimo laiką autorizuotose servisuose prižiūrėtas transporto priemones, kurioms buvo laiku keičiami tepalai, filtrai, o nusidėvėjusios detalės – originaliomis.
svg svg
„Transporto pardavimai“ siūlo iš MAN klientų atpirktas, per visą eksploatavimo laiką autorizuotose servisuose prižiūrėtas transporto priemones, kurioms buvo laiku keičiami tepalai, filtrai, o nusidėvėjusios detalės – originaliomis.

Šiandien užsisakę naują vilkiką jo, greičiausiai, sulauksite tik 2023 m. Dėl vilkikų ir kito transporto trūkumo lėtėja verslai, stringa užsakymų vykdymas, prarandami klientai. UAB „Transporto pardavimai“, Lietuvoje atstovaujanti „MAN TopUsed“ prekės ženklą, šiai problemai siūlo sprendimą – įsigyti mažos ridos naudotus vilkikus ar kitą įmonei reikalingą transporto priemonę su garantija ir finansavimu. Tokia galimybe ypač naudojasi vidutinės ir mažos transporto įmonės.

Transporto verslas susidūrė su jo plėtrą stabdančia problema – dėl pasaulyje stringančio automobiliams reikalingų komponentų tiekimo, naujų komercinio transporto priemonių pristatymas pirkėjams nusitęsė į neregėtus terminus, kurie dažnai perkopia ir metus.

Andrius Mockaitis, UAB „Transporto pardavimai“ direktorius, primena ir dar apie vieną iššūkį – naujų vilkikų ne tik tenka laukti ilgus mėnesius, bet ir jų kaina žymiai auga.

Pailgėjus naujų vilkikų ir kitų transporto priemonių pristatymo laikui, logistikos bendrovės ėmė ieškoti sprendimų. Vienas jų – pasitelkti naudotą mažos ridos transportą. Tokių vilkikų ir kito komercinio transporto paklausa pašoko kartais.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Siūlo rinktis iš 600 vilkikų

Kadangi krovinių pervežimų rinkoje paklausa irgi viršija pasiūlą, vežėjai turi operatyviai rasti išeitis, kaip patenkinti paklausą čia ir dabar, todėl negali laukti metų, kol gaus pagamintą vilkiką.

nuotrauka::1 right

„Esant tokioms aplinkybėms vežėjai gręžiasi į mažos ridos vilkikus, kuriuos gali pasiūlyti patikimi pardavėjai. „Transporto pardavimai“ siūlo iš MAN klientų atpirktas, per visą eksploatavimo laiką kruopščiai autorizuotose servisuose prižiūrėtas transporto priemones, kurioms buvo laiku keičiami tepalai, filtrai, o nusidėvėjusios detalės – originaliomis. Tokia nuolatinė priežiūra MAN autorizuotuose centruose užtikrina mažesnį kiekį gedimų ateityje“, – aiškina bendrovės vadovas.

Nepaisant stipriai išaugusios paklausos bei visoje Europoje ištuštėjusių vilkikų pardavėjų sandėlių, „Transporto pardavimai“ vis dar gali pasiūlyti klientams galimybę rinktis iš daugiau nei 600 vilkikų, esančių „TopUsed“ tinkle Europoje.

„Tiesa, ir mūsų asortimentas sumažėjo. Jei ankstesniais metais „MAN TopUsed tinklo“ sandėlyje turėdavome apie 3.000 naudotų MAN vilkikų, tai dabar jų – 5 kartus mažiau. Tačiau pirkėjų, kurie kreipiasi šiandien, poreikius galime patenkinti labai operatyviai, geromis sąlygomis bei su garantijomis“, – pasakoja A. Mockaitis.

Vežėjai ieško sprendimų su garantija

Anot jo, tipinis „Transporto pardavimų“ klientas yra smulkusis ir vidutinis vežėjas, kuriam sąnaudų optimizavimas padeda išsikovoti vietą pervežimų versle. Šioje vietoje „TopUsed“ tampa patikimu partneriu, nes pigiau iš neaiškaus pardavėjo nupirktas naudotas vilkikas dar negarantuoja žemiausių eksploatavimo kaštų. Vilkikas turi būti patikimas, t. y. negesti, bei turėti pardavėjo suteiktas garantijas ir popardaviminį aptarnavimą.

„MAN TopUsed“ parduodamiems vilkikams suteikiama iki 6 mėnesių garantija pagrindiniams agregatams – varikliui, pavarų dėžei, reduktoriui ir kt. Be to, vilkikai ir kitas transportas būna praėję griežtą patikrą, kurios metu visi rasti defektai būna pašalinami, esant reikalui pakeičiami filtrai, padangos, akumuliatoriai, atliekamas pilnas techninis aptarnavimas. Tad automobilis klientui perduodamas pilnai paruoštas eksploatuoti ir su galiojančia technine apžiūra bei priregistruotas.

„Transporto pardavimai“ su maža rida daugiausiai parduoda naudotų vilkikų, bet pagal klientų poreikį siūlo mikroautobusus, savivarčius, įvairius krovininius sunkvežimius, autobusus ir kitas transporto priemones.

„Transporto pardavimų“ atstovaujamas „MAN TopUsed SE“ prekinis ženklas priklauso „MAN Truck & Bus SE“, tačiau bendrovė prekiauja ne tik MAN naudota technika.

Pasitikėjimą augina įsiklausydami į vežėjų poreikius

„Prekės ženklas „MAN TopUsed“ vertinamas mūsų pirkėjų, nes jis siejamas su kokybiška naudota ir garantijas turinčia bei mažos ridos technika. Klientų pasitikėjimą rodo ir augantys įmonės pardavimai. Šiemet jau priartėjome prie 500 vnt. parduotų transporto priemonių – tai sudaro net 20% mūsų tikslinio segmento rinkos dalies, – tokį faktą klientų pripažinimu vadina „Transporto pardavimų“ direktorius. – Galima teigti, kad aktyvioje rinkoje lengva augti, tačiau mes investuojame į tai, kas kuria pridėtinę vertę ilguoju laikotrapiu. Be abejo, pirmiausia į klientą ir ilgalaikę partnerystę su juo. Neturime tikslo parduoti tik šiandien, mes siekiame tam pačiam klientui parduoti ir ateityje – tai tvaraus verslo augimo pagrindas.“

A. Mockaitis akcentuoja, kad kiti svarbūs verslo augimo veiksniai: tiekimo kanalų vystymas ir patyrusi komanda. Nuolatinis susikoncentravimas į tiekimo kanalus bendrovei „Transporto pardavimai“ leidžia klientams pasiūlyti gerą kokybės ir kainos santykį bei gausų pasirinkimą, o nesant reikalingos technikos savo sandėliuose, jos, pagal konkrečius kliento poreikius, surasti pas partnerius Europoje.

„Anksčiau priimti sprendimai dabar duoda rezultatus, nes savo klientui galime pasiūlyti vilkikų čia ir dabar, kai dažno Europos pardavėjo aikštelės yra tuščios“, – teigia „Transporto pardavimų“ direktorius.

Transporto įmonėms – visas paslaugų kompleksas

Augti „Transporto pardavimams“ padeda ir noras pirmiems pasiūlyti paslaugas, kurių Lietuvoje niekas nesiūlo.

Taip klientams, lizingu perkantiems nenaują vilkiką, „Transporto pardavimai“ pirmieji šalyje pradėjo siūlyti atpirkimo paslaugą. Įvertinus poreikį gimė ir naudotų vilkikų nuomos paslauga, kuri tuo laikotarpiu, kai klientams buvo sudėtinga gauti finansavimą vilkikų įsigijimui, leido per kelis mėnesius išnuomoti daugiau kaip 100 vilkikų.

„Stengsimės išnaudoti savo privalumus bei patirtį ir dirbti su dar daugiau įvairesnių poreikių turinčiais klientais bei pasiūlyti jiems platesnį spektrą automobilių, būti ne tik partneriu, galinčiu parduoti reikiamą vilkiką ar kito tipo automobilį, tačiau ir partneriu, sprendžiančiu kliento turimo parko atpirkimo, atnaujinimo klausimus. Integruoti sprendimai su kitomis „Adampolio“ grupės įmonėmis mums leidžia pasiūlyti klientui finansavimo, turimo parko nupirkimo, keitimo bei naujų automobilių pardavimo sprendimus“, – platų paslaugų spektrą atskleidžia „Transporto pardavimų“ direktorius.

Anot jo, klientai taip pat vertina, kad „Transporto pardavimai“ gali pasiūlyti ir finansavimo įrankį „Adampolis Finance“, kurio pagalba per trumpą laiką galima suteikti finansavimą mažos ridos transportui, konkrečiam klientui pritaikytomis sąlygomis.

UAB „Transporto pardavimai“ priklauso „Adampolio“ įmonių grupei. Jis yra oficialus „Man Truck & Bus“ atstovas Lietuvoje, užsiima naujų ir naudotų komercinių transporto priemonių pardavimu bei nuoma, yra autorizuotas „MAN Truck & Bus“ serviso atstovas ir turi servisų bei dalių parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Grupės įmonės taip pat siūlo įvairius finansavimo sprendimus, nuomoja ir parduoda statybinę techniką.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Paslaugos“
Rašyti komentarą 0
„Eltos“ direktore paskirta D. Juozaitytė, vyr. redaktoriumi – V. Bruveris 1

Naujienų agentūros „Elta“ direktore paskirta Daiva Juozaitytė, pastaruosius aštuonerius metus dirbusi „Delfi“...

Vadyba
2022.07.01
M. Skuodis: leidinių pristatymo kainas reikia didinti, kartu keisti žiniasklaidos rėmimo modelį

Lietuvos paštui pranešus apie planus nuo kitų metų maždaug du-tris kartus didinti leidinių prenumeratos...

Rinkodara
2022.06.23
Pernai Lietuvoje kas aštunta žiniasklaidos priemonė buvo valdoma politikų 2

68 politikai, valstybės tarnautojai bei jų sutuoktiniai pernai Lietuvoje valdė 129 arba kas aštuntą...

Rinkodara
2022.06.23
Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondą turėtų pakeisti naujas Medijų rėmimo fondas

Kultūros ministerijos siūlomas steigti Medijų rėmimo fondas galės skirti paramą ne tik leidiniams, bet ir...

Rinkodara
2022.06.20
Lietuvos pašto viražai: kartais augančios pristatymo kainos – šantažas leidėjams Premium

Lietuvos paštas (LP) antrus metus iš eilės kelia leidinių prenumeratos pristatymo kainas miestuose. Pernai...

Rinkodara
2022.06.20
„Google“ Rusijos padalinys pateikė teismui bankroto pareiškimą 1

JAV technologijų milžinės „Google“ antrinė įmonė Rusijoje Maskvoje arbitražo teismui pateikė bankroto...

Inovacijos
2022.06.17
Architektai darbų turi metams į priekį, bet ramybės nėra Premium

Architektų biurai užsakymų gauna tiek, kad nors vežimu vežk, o ir į vežimą ne visada telpa. Vis dėlto...

Statyba ir NT
2022.06.16
Tautinių bendrijų žiniasklaidai stiprinti skirta 500.000 Eur

Lietuvos informacinei erdvei ir tautinių bendrijų žiniasklaidai stiprinti skirta 500.000 Eur, trečiadienį...

Rinkodara
2022.06.15
Į LRT tarybą Seimas siūlo D. Jastramskį, R. Gudauską, L. Matjošaitytę ir J. Pabrėžą

Seimo Kultūros komitetas trečiadienį pritarė keturių naujų LRT tarybos narių kandidatūroms.

Rinkodara
2022.06.15
D. Radzevičius: žiniasklaida nemoka daryti verslo Premium 5

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius VŽ podkaste negaili kritikos žiniasklaidos...

Rinkodara
2022.06.15
„Disney+“ įžengė į Lietuvą 10

„Walt Disney Company“ priklausantis transliuotojas „Disney+“ pradeda transliacijas Lietuvoje. Standartinė...

Rinkodara
2022.06.14
Nepriklausoma Rusijos televizija „Dožd“ transliuos iš Rygos

Latvijos nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba (NEPLP) pirmadienį nutarė suteikti licenciją...

Rinkodara
2022.06.06
„Bitės“ pelnas dvigubėjo, bet „Mezon“ kol kas nuostolingas Premium

UAB „Bitė Lietuva“ vertina, kad, nepaisant tebesitęsiančios pandemijos, pavyko pasiekti gerų rezultatų –...

Inovacijos
2022.06.03
Planeta Vilnius ieško Ryšių su žiniasklaida specialisto (-ės)! Verslo tribūna

Jei puikiai supranti žiniasklaidos pasaulį, žinai, kodėl žurnalistams svarbu atsakymus gauti greitai ir...

Rinkodara
2022.06.02
„Delfi“ perka Lietuvos naujienų agentūrą „Elta“

UAB „Delfi“, kurios 100% akcijų priklauso estų žiniasklaidos bendrovei „Ekspress Grupp“, perka naujienų...

Rinkodara
2022.05.31
Rusai prarado prieigą prie „Netflix“

„Netflix“ abonentai Rusijoje prarado prieigą prie srautinės televizijos, Vakarų bendrovei pasitraukus iš...

Verslo aplinka
2022.05.30
Geriausios reputacijos influenceriai „YouTube“ tinkle Premium 4

Visuomenės vertinimu, geriausią reputaciją socialiniame tinkle „YouTube“ turinčių nuomonės formuotojų...

Rinkodara
2022.05.29
„Lietuvos ryto“ grupės finansai: metus lydėjo ir nuostoliai, ir dividendai Premium

Žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ valdomų bendrovių konsoliduotos pajamos 2021 m. simboliškai sumenko, o...

Rinkodara
2022.05.24
Teismas neleido stabdyti prieigos prie „Russia Today“ portalų

Teismas gegužę neleido Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai stabdyti prieigos prie Rusijos valstybinės...

Rinkodara
2022.05.23
„YouTube“ ištrynė daugiau kaip 70.000 Kremliaus pasakojimų apie karą 6

„YouTube“ pašalino daugiau kaip 70.000 vaizdo įrašų ir 9.000 kanalų, susijusių su Rusijos karu Ukrainoje, nes...

Inovacijos
2022.05.22

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku