Nesulaukdami naujų vilkikų vežėjai gręžiasi į mažos ridos transportą

Reklama publikuota: 2021-11-25
„Transporto pardavimai“ siūlo iš MAN klientų atpirktas, per visą eksploatavimo laiką autorizuotose servisuose prižiūrėtas transporto priemones, kurioms buvo laiku keičiami tepalai, filtrai, o nusidėvėjusios detalės – originaliomis.
svg svg
„Transporto pardavimai“ siūlo iš MAN klientų atpirktas, per visą eksploatavimo laiką autorizuotose servisuose prižiūrėtas transporto priemones, kurioms buvo laiku keičiami tepalai, filtrai, o nusidėvėjusios detalės – originaliomis.

Šiandien užsisakę naują vilkiką jo, greičiausiai, sulauksite tik 2023 m. Dėl vilkikų ir kito transporto trūkumo lėtėja verslai, stringa užsakymų vykdymas, prarandami klientai. UAB „Transporto pardavimai“, Lietuvoje atstovaujanti „MAN TopUsed“ prekės ženklą, šiai problemai siūlo sprendimą – įsigyti mažos ridos naudotus vilkikus ar kitą įmonei reikalingą transporto priemonę su garantija ir finansavimu. Tokia galimybe ypač naudojasi vidutinės ir mažos transporto įmonės.

Transporto verslas susidūrė su jo plėtrą stabdančia problema – dėl pasaulyje stringančio automobiliams reikalingų komponentų tiekimo, naujų komercinio transporto priemonių pristatymas pirkėjams nusitęsė į neregėtus terminus, kurie dažnai perkopia ir metus.

Andrius Mockaitis, UAB „Transporto pardavimai“ direktorius, primena ir dar apie vieną iššūkį – naujų vilkikų ne tik tenka laukti ilgus mėnesius, bet ir jų kaina žymiai auga.

Pailgėjus naujų vilkikų ir kitų transporto priemonių pristatymo laikui, logistikos bendrovės ėmė ieškoti sprendimų. Vienas jų – pasitelkti naudotą mažos ridos transportą. Tokių vilkikų ir kito komercinio transporto paklausa pašoko kartais.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Siūlo rinktis iš 600 vilkikų

Kadangi krovinių pervežimų rinkoje paklausa irgi viršija pasiūlą, vežėjai turi operatyviai rasti išeitis, kaip patenkinti paklausą čia ir dabar, todėl negali laukti metų, kol gaus pagamintą vilkiką.

nuotrauka::1 right

„Esant tokioms aplinkybėms vežėjai gręžiasi į mažos ridos vilkikus, kuriuos gali pasiūlyti patikimi pardavėjai. „Transporto pardavimai“ siūlo iš MAN klientų atpirktas, per visą eksploatavimo laiką kruopščiai autorizuotose servisuose prižiūrėtas transporto priemones, kurioms buvo laiku keičiami tepalai, filtrai, o nusidėvėjusios detalės – originaliomis. Tokia nuolatinė priežiūra MAN autorizuotuose centruose užtikrina mažesnį kiekį gedimų ateityje“, – aiškina bendrovės vadovas.

Nepaisant stipriai išaugusios paklausos bei visoje Europoje ištuštėjusių vilkikų pardavėjų sandėlių, „Transporto pardavimai“ vis dar gali pasiūlyti klientams galimybę rinktis iš daugiau nei 600 vilkikų, esančių „TopUsed“ tinkle Europoje.

„Tiesa, ir mūsų asortimentas sumažėjo. Jei ankstesniais metais „MAN TopUsed tinklo“ sandėlyje turėdavome apie 3.000 naudotų MAN vilkikų, tai dabar jų – 5 kartus mažiau. Tačiau pirkėjų, kurie kreipiasi šiandien, poreikius galime patenkinti labai operatyviai, geromis sąlygomis bei su garantijomis“, – pasakoja A. Mockaitis.

Vežėjai ieško sprendimų su garantija

Anot jo, tipinis „Transporto pardavimų“ klientas yra smulkusis ir vidutinis vežėjas, kuriam sąnaudų optimizavimas padeda išsikovoti vietą pervežimų versle. Šioje vietoje „TopUsed“ tampa patikimu partneriu, nes pigiau iš neaiškaus pardavėjo nupirktas naudotas vilkikas dar negarantuoja žemiausių eksploatavimo kaštų. Vilkikas turi būti patikimas, t. y. negesti, bei turėti pardavėjo suteiktas garantijas ir popardaviminį aptarnavimą.

„MAN TopUsed“ parduodamiems vilkikams suteikiama iki 6 mėnesių garantija pagrindiniams agregatams – varikliui, pavarų dėžei, reduktoriui ir kt. Be to, vilkikai ir kitas transportas būna praėję griežtą patikrą, kurios metu visi rasti defektai būna pašalinami, esant reikalui pakeičiami filtrai, padangos, akumuliatoriai, atliekamas pilnas techninis aptarnavimas. Tad automobilis klientui perduodamas pilnai paruoštas eksploatuoti ir su galiojančia technine apžiūra bei priregistruotas.

„Transporto pardavimai“ su maža rida daugiausiai parduoda naudotų vilkikų, bet pagal klientų poreikį siūlo mikroautobusus, savivarčius, įvairius krovininius sunkvežimius, autobusus ir kitas transporto priemones.

„Transporto pardavimų“ atstovaujamas „MAN TopUsed SE“ prekinis ženklas priklauso „MAN Truck & Bus SE“, tačiau bendrovė prekiauja ne tik MAN naudota technika.

Pasitikėjimą augina įsiklausydami į vežėjų poreikius

„Prekės ženklas „MAN TopUsed“ vertinamas mūsų pirkėjų, nes jis siejamas su kokybiška naudota ir garantijas turinčia bei mažos ridos technika. Klientų pasitikėjimą rodo ir augantys įmonės pardavimai. Šiemet jau priartėjome prie 500 vnt. parduotų transporto priemonių – tai sudaro net 20% mūsų tikslinio segmento rinkos dalies, – tokį faktą klientų pripažinimu vadina „Transporto pardavimų“ direktorius. – Galima teigti, kad aktyvioje rinkoje lengva augti, tačiau mes investuojame į tai, kas kuria pridėtinę vertę ilguoju laikotrapiu. Be abejo, pirmiausia į klientą ir ilgalaikę partnerystę su juo. Neturime tikslo parduoti tik šiandien, mes siekiame tam pačiam klientui parduoti ir ateityje – tai tvaraus verslo augimo pagrindas.“

A. Mockaitis akcentuoja, kad kiti svarbūs verslo augimo veiksniai: tiekimo kanalų vystymas ir patyrusi komanda. Nuolatinis susikoncentravimas į tiekimo kanalus bendrovei „Transporto pardavimai“ leidžia klientams pasiūlyti gerą kokybės ir kainos santykį bei gausų pasirinkimą, o nesant reikalingos technikos savo sandėliuose, jos, pagal konkrečius kliento poreikius, surasti pas partnerius Europoje.

„Anksčiau priimti sprendimai dabar duoda rezultatus, nes savo klientui galime pasiūlyti vilkikų čia ir dabar, kai dažno Europos pardavėjo aikštelės yra tuščios“, – teigia „Transporto pardavimų“ direktorius.

Transporto įmonėms – visas paslaugų kompleksas

Augti „Transporto pardavimams“ padeda ir noras pirmiems pasiūlyti paslaugas, kurių Lietuvoje niekas nesiūlo.

Taip klientams, lizingu perkantiems nenaują vilkiką, „Transporto pardavimai“ pirmieji šalyje pradėjo siūlyti atpirkimo paslaugą. Įvertinus poreikį gimė ir naudotų vilkikų nuomos paslauga, kuri tuo laikotarpiu, kai klientams buvo sudėtinga gauti finansavimą vilkikų įsigijimui, leido per kelis mėnesius išnuomoti daugiau kaip 100 vilkikų.

„Stengsimės išnaudoti savo privalumus bei patirtį ir dirbti su dar daugiau įvairesnių poreikių turinčiais klientais bei pasiūlyti jiems platesnį spektrą automobilių, būti ne tik partneriu, galinčiu parduoti reikiamą vilkiką ar kito tipo automobilį, tačiau ir partneriu, sprendžiančiu kliento turimo parko atpirkimo, atnaujinimo klausimus. Integruoti sprendimai su kitomis „Adampolio“ grupės įmonėmis mums leidžia pasiūlyti klientui finansavimo, turimo parko nupirkimo, keitimo bei naujų automobilių pardavimo sprendimus“, – platų paslaugų spektrą atskleidžia „Transporto pardavimų“ direktorius.

Anot jo, klientai taip pat vertina, kad „Transporto pardavimai“ gali pasiūlyti ir finansavimo įrankį „Adampolis Finance“, kurio pagalba per trumpą laiką galima suteikti finansavimą mažos ridos transportui, konkrečiam klientui pritaikytomis sąlygomis.

UAB „Transporto pardavimai“ priklauso „Adampolio“ įmonių grupei. Jis yra oficialus „Man Truck & Bus“ atstovas Lietuvoje, užsiima naujų ir naudotų komercinių transporto priemonių pardavimu bei nuoma, yra autorizuotas „MAN Truck & Bus“ serviso atstovas ir turi servisų bei dalių parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Grupės įmonės taip pat siūlo įvairius finansavimo sprendimus, nuomoja ir parduoda statybinę techniką.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Paslaugos“
Rašyti komentarą 0
S. Žilėnas perims vadovo pareigas „Reitan Convenience Lithuania“

Norvegiško kapitalo uždaroji akcinė bendrovė „Reitan Convenience Lithuania“, Lietuvoje valdanti prekinius...

Vadyba
2021.11.25
„Kelių priežiūra“ pildo paslaugų portfelį: kasmet po naują veiklą Verslo tribūna 1

Valstybinius kelius prižiūrinti „Kelių priežiūra“ jau kurį laiką greta pagrindinės veiklos vysto ir kelių...

Paslaugos
2021.11.25
„Telia“ ekspertas pasakė, kas būtų, jei nediegtume 5G Verslo tribūna

Lygiai prieš metus, 2020-ųjų lapkričio 10 dieną, „Telia“ Lietuvoje įjungė naujos kartos 5G ryšį ir leido jį...

Nesulaukdami naujų vilkikų vežėjai gręžiasi į mažos ridos transportą Verslo tribūna

Šiandien užsisakę naują vilkiką jo, greičiausiai, sulauksite tik 2023 m. Dėl vilkikų ir kito transporto...

Paslaugos
2021.11.25
„Bolt“, „Wolt“ ir kitų platformų darbo modelį klibina europinė iniciatyva Premium 25

Siekdama išsiaiškinti, kaip pagerinti skaitmeninėse darbo platformose dirbančių žmonių darbo sąlygas, Europos...

Prekyba
2021.11.24
Dokumentų pasirašymas įmonėje – nesibaigiantis chaosas? Rinkitės el. parašą Verslo tribūna

Pandemijos metu didžioji dalis modernių šalies įmonių pradėjo dirbti nuotoliniu būdu ir visus...

Paslaugos
2021.11.24
Parlamente vėl verda aistros dėl odontologų licencijavimo

Nepraėjus dvejiems metams, kai nutarta iš Odontologų rūmų atimti odontologų veiklos licencijavimą, Seime vėl...

Verslo aplinka
2021.11.23
Palydi iki geriausių universitetų: kada pasiruošti stojimui jau svyla padai ir kokie nemokami įrankiai gali padėti Premium 1

Mitas, kad studijos geriausiuose pasaulio universitetuose yra pasakiškai brangios. Dar vienas mitas, – kad...

Gazelė
2021.11.23
„Sugiharos“ klinikos vadovė: grožio paslaugų rinka dar niekad nebuvo taip iškreipta Premium

Dėl verslo ribojimų dalis grožio paslaugų specialistų pasitraukė į šešėlį, taip paaštrindami nelygias...

Gazelė
2021.11.23
Startuolis plečia bendradarbiavimą su prekybos tinklais: daugumai už partnerystę sumoka pats Premium 1

Meistrų iškvietimo platforma „Getfix“ išplėtė partnerių ratą ir dirba su tokiais prekybos tinklais kaip...

Gazelė
2021.11.22
Trys nauji „Maserati“ stiliai Verslo tribūna

Net jei ir nesate automobilių entuziastas, vis tiek išgirdę „Maserati“ pavadinimą pagalvojate apie stipriai...

Brangusios statybos augina „BaltCap“ fondo investicijas į Kauno rajono mokyklų PPP Premium 1

Investicijų bendrovės „BaltCap“ fondas iki šiol planavo atnaujinti trijų Kauno rajono mokyklų infrastruktūrą...

Statyba ir NT
2021.11.20
Savivaldybei išnuomoto darželio statybai bankas tarė „ne“, bet sudomino platformą Premium 1

Sutelktinio finansavimo platformos, kuriose lėšos surenkamos iš daugybės žmonių, vis dažniau finansuoja tuos...

Statyba ir NT
2021.11.20
Seimo komitetas – už didesnius mokesčius lošimų ir loterijų organizatoriams 

Nuo 2022 metų liepos siūloma didinti mokesčius nuotolinių ir antžeminių lošimų bei loterijų organizatoriams.

Finansai
2021.11.19
Žurnalistams bus leista dirbti arčiau sienos su Baltarusija 6

Žurnalistams artimiausiu metu bus leista dirbti arčiau sienos su Baltarusija – Valstybės sienos apsaugos...

Verslo aplinka
2021.11.18
Neišvengėme: kaip pandemija transformavo Baltijos šalių NT sektorių Premium

Pasaulis kone dvejus metus gyvena COVID–19 pandemijos sąlygomis, tad jau galima užfiksuoti, kaip šis įvykis...

Statyba ir NT
2021.11.18
„MyBee“ džiaugiasi sėkminga pradžia, konkurentai ruošia atsaką Premium 16

Vasarą pradėto „Modus Group“ projekto kūrėjai tvirtina, kad mobiliąja programėle valdoma ilgalaikės...

Logistika
2021.11.17
„Gera dovana“ tapo unikaliu „H&M“ dovanų čekių platintoju Verslo tribūna

Įspūdžio dovanų platinimo bendrovė „Gera dovana“ rinkai pateikia dar vieną naujieną – tarptautinės drabužių...

Paslaugos
2021.11.16
Brangstantis popierius kelia knygų, spaudos ir pakuočių kainas 

Pastaruoju metu smarkiai išbrangus popieriui, kyla knygų, kitų leidinių ir pakuočių kainos, LRT cituoja BNS. 

Rinkodara
2021.11.16
Slaptieji pirkėjai skelbia, kuris operatorius aptarnauja geriausiai Premium 7

Slaptieji pirkėjai ištyrė, kad iš Lietuvoje veikiančių telekomunikacijų operatorių pagal klientų aptarnavimo...

Paslaugos
2021.11.15

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku