Klaipėdoje projektuoja jaunimo nakvynės namus, kuriuose numatyti ir butai
Klaipėdos miesto savivaldybės svetainėje paskelbtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad UAB „Danės projektai“ parengė poilsio paskirties pastatų Antrosios Melnragės g.10 ir 10A projektinius pasiūlymus.
Projekto vadovas Valentinas Lucenko, architektė – Rūta Sendrauskienė. Užsakovė – UAB „Eligo NT“.
Sklypai, kuriuose projektuojami poilsio paskirties pastatai, yra Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje.
Antrosios Melnragės g.10 projektuojamuose jaunimo nakvynės namuose numatomi 12 numerių, o bendras pastato plotas apie 530 kv. m.
Greta esančiame sklype projektuojami jaunimo nakvynės namai su gyvenamosiomis patalpomis, kuriuose numatomi 12 numerių ir 12 butų, bendras pastato plotas sieks apie 1.100 kv. m.
Projektuojami pastatai yra trijų aukštų, stačiakampio formos. Nakvynės numerių ir butų plotai svyruoja nuo 33 iki 48 kv. m.
Prie jaunimo nakvynės namų esančiame sklype numatoma 6, o prie pastato su gyvenamosiomis patalpomis – 12 automobilių stovėjimo vietų.
Registrų centro duomenimis, Klaipėdoje registruotos UAB „Eligo NT“ akcijas valdo Eligijus Rupšlaukis. Bendrovė įregistruota 2019 m. spalį ir finansinių ataskaitų nėra pateikus. Gruodžio 18 d. joje dirbo vienas žmogus.