„Novian“ sprendimas leidžia stebėti finansinę organizacijos sveikatą realiuoju laiku

  Reklama publikuota: 2023-03-28
  „Novian Systems“ komercijos direktorius Marius Žilinskas.
  svg svg
  „Novian Systems“ komercijos direktorius Marius Žilinskas.

  Šiandien nesudėtingo programavimo, arba „low-code“, sprendimai praverčia daugelyje sričių: personalo valdymo, gamybos, administravimo ir ypač finansų, kuriems valdyti vis dažniau prireikia efektyvios duomenų analitikos. Pritaikius juos įmonių poreikiams, galima efektyviai automatizuoti veiklos procesus, taip pat greitai ir tiksliai apdoroti didelį duomenų kiekį, sisteminti visus ar pasirinktus duomenis, atvaizduoti juos įvairiais pjūviais ir pateikti laiką taupančių įžvalgų.

  Programavimo bendrovė „Novian Systems“ įmonių finansų įžvalgoms automatizuoti siūlo sparčiai diegiamus „Microsoft Power BI“ analitikos sprendimus. 

  Naudojami su daugeliu finansų, apskaitos ar verslo valdymo sistemų, jie leidžia patogiai bei operatyviai stebėti atskirų įmonių ar konsoliduotus rezultatus, taip pat tokius finansinius rodiklius kaip pelningumas, EBITDA, grąža, pinigų srauto pokytis, atsargų lygis, likvidumas ir kiti. Be to, jie yra itin aktualūs, jei organizacijai reikia dinaminių ataskaitų. 

  Pasitelkdama „Microsoft Power Platform“ technologijas, „Novian Systems“ gali sukurti ir kitus konkrečiam veiklos procesui automatizuoti pritaikytus vadinamuosius „low-code“ programavimo sprendimus. 

  Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

  Svarbiausios dienos naujienos trumpai:   

  Taupo laiką 

  „Neretai susiduriame su situacija, kai įmonės naudoja finansų ir apskaitos sistemas, tačiau dalį duomenų, pavyzdžiui, biudžeto informaciją, veda į „Excel“. Mūsų sprendimai leidžia automatizuoti aktualius finansų procesus, biudžeto ar finansų ataskaitų rengimą, lengvai generuoti vienos ar kelių įmonių finansinius rodiklius vienu metu ir taip taupyti už finansų valdymą atsakingų žmonių darbo laiką“, – teigia „Novian Systems“ komercijos direktorius Marius Žilinskas. 

  Sisteminti ir konsoliduoti skirtingose apskaitos sistemose esančius nevienodus finansinius duomenis yra imlu laikui, todėl įmonės ieško IT partnerio, kuris automatizuotų ir taip palengvintų finansų veiklos valdymo procesus. 

  Reikiami duomenys – vienoje sistemoje 

  Pasak M. Žilinsko, finansų analitikos sprendimai ypač aktualūs verslui, kuriame veikia ne viena įmonė. „Tokiu atveju už įmonių grupės finansų valdymą atsakingi darbuotojai susiduria su dideliu duomenų kiekiu, nes paprastai kiekviena įmonė turi atskirą duomenų bazę, prie kurios reikia atskirai prisijungti. Darbą sunkina ir tai, kad skirtingų įmonių sąskaitų planai dažnai yra skirtingi, todėl, norint matyti konsoliduotus duomenis, pirmiausia šiuos planus reikia suvienodinti. 

  „Mūsų diegiami sprendimai akivaizdžiai sutrumpina įmonių finansų ir apskaitos procesus: nebereikia rankiniu būdu generuoti ataskaitų, analizuoti jų duomenų ir juos konsoliduoti – šie procesai automatizuojami. Dar daugiau – įdiegti sprendimai leidžia pasirinktais pjūviais atvaizduoti finansinius rodiklius grafiškai. Vienoje vietoje matant visai grupei ar atskiroms jos įmonėms svarbių finansinių rodiklių nuokrypius, galima operatyviai priimti sprendimus ir laiku pasirūpinti finansine įmonių sveikata“, – teigia „Novian Systems“ atstovas. 

  Finansų ataskaitos pagrįstos realiojo laiko duomenimis 

  „Novian Systems“ kuriami „Power BI“ sprendimai finansams valdyti yra itin aktualūs įmonėms, norinčioms generuoti realiojo laiko duomenimis grįstas finansų ataskaitas. 

  Kokybiškai ir tiksliai susisteminta įmonių finansų informacija mažina klaidų tikimybę, leidžia optimizuoti įmonės rezultatų stebėjimą. Standartizuotus sprendimus paprasta įdiegti, o jiems naudojama „low-code“ technologija lemia projekto diegimo greitį, nes nereikia sudėtingo daug laiko reikalaujančio programavimo. Sukurti sprendimai yra lengvai pritaikomi besikeičiančiam verslui ir jo procesams valdyti. 

  „Patogu tai, kad sprendimus galima diegti etapais ar palaipsniui, pavyzdžiui, pirmiausia automatizuoti finansinių ataskaitų generavimo procesą, o vėliau integruoti aplikacijas duomenims patogiai įvesti“, – pasakoja M. Žilinskas. 

  Įmonių grupė „Litvalda“ finansams valdyti taip pat pasirinko specialiai jai „Novian Systems“ bendrovės pritaikytą „Microsoft Power BI“ analitikos sprendimą. Įdiegtas sprendimas padėjo sujungti kelių apskaitos programų duomenis į vieną, lengviau sisteminti įvairius finansinius rodiklius ir juos atvaizduoti. Skirtingose „Litvaldos“ grupės įmonėse naudotų apskaitos programų duomenys sujungiami ir konsoliduojami automatiškai. Be to, juos galima stebėti realiuoju laiku. 

  „Įmonės „Novian Systems“ komanda darbą atliko profesionaliai, buvo apgalvoti visi žingsniai į priekį, o pats diegimo procesas atitiko kokybiško aptarnavimo kriterijus. Nuo pat pirmo kontakto buvome įtraukti į procesą, kurio metu buvo sujungti ir konsoliduoti visose įmonėse veikiančių apskaitos ir verslo valdymo sistemų duomenys. Mūsų grupę sudaro skirtingos veiklos specifikos įmonės, tačiau visų jų finansų valdymą lengvinantis sprendimas buvo įdiegtas per mažiau nei pusmetį“, – pasakoja „Litvaldos“ finansų vadovė Jurgita Kardokė. 

  Analitikos sprendimai taikomi ir pardavimuose, gamyboje 

  „Microsoft Power BI“ analitikos sprendimai yra nesudėtingai pritaikomi ne tik finansų, bet ir pardavimų, gamybos, personalo, tiekimo ir kitose srityse. Duomenų analizė praverčia ir atliekant darbo laiko apskaitą ar aptarnaujant klientus. 

  „Pasitelkus finansų apskaitos sistemos ir „Microsoft Power BI“ kombinaciją, galima stebėti organizacijos finansinius rodiklius, susijusius su išorės bei vidaus procesais. Šis analitikos sprendimas leidžia vizualiai atvaizduoti svarbiausius finansinius duomenis, juos greitai ir patogiai pasiekti, dalintis informaciniais grafikais įmonėje bei pateikti išsamias ataskaitas ir nuotoliniu būdu“, – sako M. Žilinskas. 

  Taip sukurtos ataskaitos gali būti teikiamos ir analizuojant konkrečių įmonės padalinių, komandų ar atskirų darbuotojų veiklą. Jos leidžia tiksliai matuoti efektyvumą, įžvelgti silpnąsias ir stipriąsias puses, tobulinti veiklos procesus. 

  Kuria įvairius automatizacijos sprendimus

   „Novian Systems“ taip pat kuria ir kitus sprendimus, grindžiamus „Microsoft Power Platform“ technologijomis. Jie gali būti integruojami su „Microsoft“ ir kitų gamintojų sprendimais – verslo valdymo ir gamybos sistemomis, personalo valdymo sprendimais, kitomis aplikacijomis. 

  „Microsoft Power Apps“ leidžia kurti aplikacijas, skirtas skaitmenizuoti ir automatizuoti įvairius verslo administracinius, tiekimo grandinės ir gamybos procesus. Jos yra lengvai pritaikomos kintantiems veiklos poreikiams. „Microsoft Power Automate“ leidžia automatizuoti verslo procesą ir jį aprašyti logine veiksmų seka, taip išvengiant pasikartojančių užduočių atlikimo ir sutaupant laiko bei kaštų. 

  „Turime didelę patirtį kuriant ne tik standartizuotus, bet ir unikalius sprendimus (angl. custom development), todėl klientams siūlome jiems pritaikytus ir konkrečiai jų veiklos sričiai reikiamus duomenų analizės ar kitus sprendimus“, – sako M. Žilinskas. 

  „Novian“ siūlo platų IT sprendimų spektrą 

  „Novian“ grupei priklausanti „Novian Systems“ koncentruojasi į pritaikytųjų informacinių sistemų kūrimą, dirbtinio intelekto, duomenų analitikos, didžiųjų duomenų, procesų robotizavimo sritis, yra įgyvendinusi nacionalinio masto, savivaldybėms skirtus projektus. 

  „Novian“ grupės įmonės, įvertinusios verslo ar organizacijų poreikius, teikia IT sprendimus ir paslaugas – nuo programavimo, IT infrastruktūros kūrimo ir priežiūros iki skaitmeninimo. Tarp šių sprendimų – ir duomenų įveiklinimas, robotizavimas, dirbtinio intelekto bei kitų technologijų taikymas. 

  Technologijų srityje grupės kompetencijos apima aukšto našumo skaičiavimo įrenginius ir jų klasterius, atvirojo kodo debesijos technologijų, aukšto patikimumo duomenų, archyvavimo ir kitus sprendimus.  

  „Novian“ grupei priklausančios įmonės turi sukaupusios didelę patirtį mokesčių administravimo, išmaniojo miesto ir kitose e. valdžios srityse, vykdo aviacijos, gynybos, kosmoso sričių projektus, aktyviai dirba su verslo įmonėmis. Išsamiau – www.novian.lt.  

  Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

  Rašyti komentarą 0
  Kaip el. pasirašymas gerina finansinių technologijų sektoriaus verslo procesus? Verslo tribūna

  Finansinių technologijų plėtra kardinaliai pakeitė verslo procesus visame pasaulyje. Tai jaučia ir paslaugų...

  Just DO Business
  2023.04.27
  Verslas investuoja į atsinaujinančią saulės energiją: esminiai apskaitos ir mokestiniai aspektai Verslo tribūna

  Dėmesys atsinaujinantiems energijos šaltiniams auga – tą lemia tiek ES strateginė žaliojo kurso kryptis, tiek...

  Just DO Business
  2023.04.27
  „Novian“ sprendimas leidžia stebėti finansinę organizacijos sveikatą realiuoju laiku Verslo tribūna 1

  Šiandien nesudėtingo programavimo, arba „low-code“, sprendimai praverčia daugelyje sričių: personalo valdymo,...

  Just DO Business
  2023.03.28
  Kaip prekybos tinklai efektyviai išnaudoja el. pasirašymo sprendimus? Verslo tribūna

  Šiais, įvairių pasaulinių įvykių sudrebintais laikais, mažmeninės prekybos tinklai patiria tikrą pokyčių...

  Just DO Business
  2023.03.24
  „Grant Thornton Baltic“ ekspertė: darbdaviai turėtų būti atidesni, kai nuotolinis darbas – užsienyje Verslo tribūna

  Nuotoliu Lietuvoje dirbantys užsienio piliečiai ar lietuviai bei užsieniečiai, gyvenantys Lietuvoje, tačiau...

  Just DO Business
  2023.03.09
  Investicijos į žaliąją energiją pasaulyje pernai pasiekė 1 trln. USD

  Pasaulinės investicijos į švaresnę energiją pirmą kartą pasivijo investicijas į iškastinio kuro projektus,...

  Rinkos
  2023.02.01
  „IKEA Industry Lietuva“ finansiniai metai pažymėti tvarumo projektais ir dvigubai didesniu pelnu Premium

  Per finansinius metus, pasibaigusius 2022 m. rugpjūčio 31 d., Švedijos koncerno IKEA grupės valdoma Kazlų...

  Pramonė
  2023.02.01
  Dar vienas raundas – 25 mln. Eur parama SVV prekių ženklams Premium

  Europos Komisija ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT) šiemet tęsia projektą „Mažų ir...

  Rinkodara
  2023.01.31
  „Itella“ pradeda transporto parko elektrifikaciją 1

  Per metus penkių elektra varomi furgonų parkas bus padidintas iki dešimties, plėtrą varžo ribotos...

  Logistika
  2023.01.31

  Verslo žinių pasiūlymai