Verslo tribūna

„Valcucine“: dizaino, komforto ir ekologijos triumfas

 

Italų kompanijos „Valcucine“ kuriami ir gaminami virtuvės baldai vadinami technologijų šedevrais ir kartu – meno kūriniais. Jų išvaizda nepalieka abejingų, o integruotos inovacijos atima žadą ir paverčia gaminimą įkvepiančiu ir be galo maloniu užsiėmimu. Patvarūs ir ilgaamžiai, ekologiški ir inovatyvūs, šiuolaikiški ir jaukūs baldai – ši italų gamintoja sugebėjo įrodyti, kad kokybė, dizainas ir funkcija gali žengti koja kojon neaukojant vieno dėl kito.

 • 1

  Ar modernus dizainas gali būti madingas dešimtmečius? Ar funkcionalumą ir ergonomiką įmanoma suderinti su nepriekaištinga estetika? O naujausios technologijos ir ekologija žengia koja kojon ar atvirkščiai? Atsakymas į šiuos klausimas gali būti – „taip“. Jeigu tai – „Valcucine“.

 • Ar modernus dizainas gali būti madingas dešimtmečius? Ar funkcionalumą ir ergonomiką įmanoma suderinti su nepriekaištinga estetika? O naujausios technologijos ir ekologija žengia koja kojon ar atvirkščiai? Atsakymas į šiuos klausimas gali būti – „taip“. Jeigu tai – „Valcucine“.

 • 2

  Virtuvė – vieta, nuo kurios prasideda Namai. Čia susiburia šeima, čia skamba draugų juokas, čia gimsta skaniausi patiekalai, kuriais mėgaujamasi susėdus prie stalo. Italams virtuvė – namų centras, nuo jos neretai pradedamas kurti viso namo interjeras. Todėl virtuvės baldai kuriami negailint pastangų: anot „Valcucine“ meistrų, virtuvė privalo būti ir ergonomiška, ir graži.

 • Virtuvė – vieta, nuo kurios prasideda Namai. Čia susiburia šeima, čia skamba draugų juokas, čia gimsta skaniausi patiekalai, kuriais mėgaujamasi susėdus prie stalo. Italams virtuvė – namų centras, nuo jos neretai pradedamas kurti viso namo interjeras. Todėl virtuvės baldai kuriami negailint pastangų: anot „Valcucine“ meistrų, virtuvė privalo būti ir ergonomiška, ir graži.

 • 3

  Šioje virtuvėje šeimininkas jaučiasi kaip menininkas. Tačiau šis prekės ženklas vertinamas ne tik už estetiką. „Valcucine“ baldai visiškai nebijo drėgmės, karščio, smūgių, neskleidžia kenksmingų medžiagų, yra perdirbami ir kartu itin patvarūs. Paviršiai padengti nano plėvele, tad ant jų nelieka pirštų atspaudų, jie atsparūs drėgmei ir riebalams.

 • Šioje virtuvėje šeimininkas jaučiasi kaip menininkas. Tačiau šis prekės ženklas vertinamas ne tik už estetiką. „Valcucine“ baldai visiškai nebijo drėgmės, karščio, smūgių, neskleidžia kenksmingų medžiagų, yra perdirbami ir kartu itin patvarūs. Paviršiai padengti nano plėvele, tad ant jų nelieka pirštų atspaudų, jie atsparūs drėgmei ir riebalams.

IDN HOME kontaktai: Konstitucijos pr. 15, Vilnius. Tel.: + 370 5 274 0385, El. paštas: idn@idnhome.lt 

Internetinis puslapis: www.idnhome.lt

 

 • 4

  Technologinės šio gamintojo inovacijos sukėlė tikrą perversmą virtuvės baldų rinkoje. Jų medžiagų atsparumas tūkstančius kartų testuojamas laboratorijoje. „Valcucine“ virtuvei nei 100 laipsnių karštis, nei vanduo jokios žalos nepadaro. Stikliniai stalviršiai išbandomi iš metro aukščio numetant ant jų pusę kilogramo sveriantį metalinį rutulį – jis nepalieka jokių pažeidimų.

 • Technologinės šio gamintojo inovacijos sukėlė tikrą perversmą virtuvės baldų rinkoje. Jų medžiagų atsparumas tūkstančius kartų testuojamas laboratorijoje. „Valcucine“ virtuvei nei 100 laipsnių karštis, nei vanduo jokios žalos nepadaro. Stikliniai stalviršiai išbandomi iš metro aukščio numetant ant jų pusę kilogramo sveriantį metalinį rutulį – jis nepalieka jokių pažeidimų.

 • 5

  Ši italų kompanija pirmoji pasaulyje pradėjo gaminti virtuvės dureles panaudodami aliuminio konstrukciją. Dėl lengvo svorio ir plono karkaso joms tenka labai maža apkrova, todėl net ir po dešimties ar daugiau metų durelės vis dar tokios pačios, kaip ką tik sumontavus: vienodame aukštyje, neišsikraipiusios ir negirgždančios.

 • Ši italų kompanija pirmoji pasaulyje pradėjo gaminti virtuvės dureles panaudodami aliuminio konstrukciją. Dėl lengvo svorio ir plono karkaso joms tenka labai maža apkrova, todėl net ir po dešimties ar daugiau metų durelės vis dar tokios pačios, kaip ką tik sumontavus: vienodame aukštyje, neišsikraipiusios ir negirgždančios.

 • 6

  Nors „Valcucine“ virtuvės baldus neabejotinai galima vadinti moderniais, jiems naudojamos natūralios medžiagos kuria ne tik išskirtinio dizaino, bet ir jaukumo atmosferą. Čia harmoningai dera tradicijos ir inovacijos, šiuolaikiškumas ir namų aura...

 • Nors „Valcucine“ virtuvės baldus neabejotinai galima vadinti moderniais, jiems naudojamos natūralios medžiagos kuria ne tik išskirtinio dizaino, bet ir jaukumo atmosferą. Čia harmoningai dera tradicijos ir inovacijos, šiuolaikiškumas ir namų aura...

 • 7

  Itin akcentuodama darnaus gamtos ir technologijų sugyvenimo idėją, „Valcucine“ rado būdų, kaip maksimaliai sumažinti baldų gamybai naudojamų medžiagų kiekius ir visiškai atsisakyti toksiškų produktų gamybos procese. Šis gamintojas nepripažįsta kenksmingų sintetinių skiediklių, vietoje jų naudoja vandenį, aliejiniams dažams – bičių vašką, linų, rapsų, sojos ir kokoso riešutų aliejus. Stalviršių gamyboje taip pat sunaudojama 60 proc. mažiau medžiagų nei įprastai.

 • Itin akcentuodama darnaus gamtos ir technologijų sugyvenimo idėją, „Valcucine“ rado būdų, kaip maksimaliai sumažinti baldų gamybai naudojamų medžiagų kiekius ir visiškai atsisakyti toksiškų produktų gamybos procese. Šis gamintojas nepripažįsta kenksmingų sintetinių skiediklių, vietoje jų naudoja vandenį, aliejiniams dažams – bičių vašką, linų, rapsų, sojos ir kokoso riešutų aliejus. Stalviršių gamyboje taip pat sunaudojama 60 proc. mažiau medžiagų nei įprastai.

 • 8

  Ne visada norisi demonstruoti buities prietaisus ir virtuvinius įrankius. Juos paslėpti padeda išmoningi kūrėjų sprendimai: pavyzdžiui, žemyn patraukiamos durelės gali paslėpti ne tik smulkią buitinę techniką, indus, bet ir vandens čiaupus. Net labai ilga pakabinama spintelė gali turėti vientisas dureles, kurios pakeliamos, pradėjus šeimininkauti, ir nuleidžiamos baigus. Taigi lyg mostelėjus burtų lazdele, ta pati erdvė gali virsti valgomuoju arba svetaine, priklausomai nuo poreikių.

 • Ne visada norisi demonstruoti buities prietaisus ir virtuvinius įrankius. Juos paslėpti padeda išmoningi kūrėjų sprendimai: pavyzdžiui, žemyn patraukiamos durelės gali paslėpti ne tik smulkią buitinę techniką, indus, bet ir vandens čiaupus. Net labai ilga pakabinama spintelė gali turėti vientisas dureles, kurios pakeliamos, pradėjus šeimininkauti, ir nuleidžiamos baigus. Taigi lyg mostelėjus burtų lazdele, ta pati erdvė gali virsti valgomuoju arba svetaine, priklausomai nuo poreikių.

 • 9

  Patvarumas ir estetika žengia koja kojon su ergonomiškumu. Šios virtuvės kuriamos taip, kad būtų patogios juose gaminsiantiems žmonėms. Baldų aukštis parenkamas pagal juose šeimininkausiančių žmonių ūgį, stalčių dugnai gali būti stikliniai – atidarius bus matyti kiaurai, kas kur sudėta.

 • Patvarumas ir estetika žengia koja kojon su ergonomiškumu. Šios virtuvės kuriamos taip, kad būtų patogios juose gaminsiantiems žmonėms. Baldų aukštis parenkamas pagal juose šeimininkausiančių žmonių ūgį, stalčių dugnai gali būti stikliniai – atidarius bus matyti kiaurai, kas kur sudėta.

 • 10

  Daugybė įvairių virtuvės aksesuarų. Net reikliausias virtuvės šeimininkas sukomplektuos beveik profesionalų virtuvinių reikmenų rinkinį stalčiuose ir aksesuarų juostose, pradedant peiliais, baigiant vakuuminio pakavimo įrenginiu. Patogūs stalčių suskirstymai lėkštėms, puodams, biriems produktams leidžia visiškai išnaudoti kiekvieną virtuvės centimetrą.

 • Daugybė įvairių virtuvės aksesuarų. Net reikliausias virtuvės šeimininkas sukomplektuos beveik profesionalų virtuvinių reikmenų rinkinį stalčiuose ir aksesuarų juostose, pradedant peiliais, baigiant vakuuminio pakavimo įrenginiu. Patogūs stalčių suskirstymai lėkštėms, puodams, biriems produktams leidžia visiškai išnaudoti kiekvieną virtuvės centimetrą.

 • 11

  „Valcucine“ baldai – itin modernūs ir lakoniški. Šiuolaikiniame interjere jie įsilieja į visumą savo preciziškomis linijomis, tačiau ne ką mažiau patraukliai atrodo klasikiniame interjere dėl galimybės pasirinkti įvairius modelius ir apdailos medžiagas: medžio faneruotę, stiklą, matinį ar blizgų laką, aliuminį, natūralų akmenį ar nerūdijantį plieną.

 • „Valcucine“ baldai – itin modernūs ir lakoniški. Šiuolaikiniame interjere jie įsilieja į visumą savo preciziškomis linijomis, tačiau ne ką mažiau patraukliai atrodo klasikiniame interjere dėl galimybės pasirinkti įvairius modelius ir apdailos medžiagas: medžio faneruotę, stiklą, matinį ar blizgų laką, aliuminį, natūralų akmenį ar nerūdijantį plieną.

 • 12

  Dar vienas šio prekės ženklo privalumas – nepriekaištingas aptarnavimas jau įsigijus gaminius. Kiekvienas baldas žymimas unikaliu numeriu – užregistravus jį gamintojo tinklalapyje, gaunama visa reikalinga informacija apie modelį ir jam panaudotas medžiagas. „Valcucine“ savo gaminiams suteikia 10 metų garantiją.

 • Dar vienas šio prekės ženklo privalumas – nepriekaištingas aptarnavimas jau įsigijus gaminius. Kiekvienas baldas žymimas unikaliu numeriu – užregistravus jį gamintojo tinklalapyje, gaunama visa reikalinga informacija apie modelį ir jam panaudotas medžiagas. „Valcucine“ savo gaminiams suteikia 10 metų garantiją.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku