Inovatyvus pinigų plovimo prevencijos įrankis – jau rinkoje

Publikuota: 2019-04-29

Finansinių paslaugų rinkoje atsiradęs ComplyTech kompanijos sumodeliuotas inovatoriškas įrankis ženkliai palengvina naštą finansų insitucijoms, privalančioms suprasti ir įgyvendinti griežtus kovos su pinigų plovimu reikalavimus.

ComplyTech KYC (know your customer)  sprendimas yra unikalus ir labai skiriasi nuo bet kokių rinkoje esančių, nes jame yra visas integruotų sprendimų rinkinys, kartu dirba suburta  kvalifikuotų ir gerai apmokytų AML specialistų komanda, kiekvienam klientui priskiriamas dedikuotas specialistas.

Dauguma KYC paslaugų teikėjų siūlo izoliuotus KYC sprendimus, todėl finansinės institucijos turi papildomų išlaidų API integracijai bei procesų apjungimui. 

ComplyTech sukurtoje AML  platformoje yra integruoti tapatybės patvirtinimo sprendimai bei duomenys, skirti ekonominių sankcijų sąrašo, PEPs (politicaly exposed persons) ir negatyvių žiniasklaidos įrašų tikrinimui. Šioje platformoje API pagalba yra integruotas prisijungimas prie daugiau nei 170 šalių komercinių registrų ir tai ženkliai efektyvina galimybes finansinėms institucijoms išsiaiškinti galutinius naudos gavėjus bei įmonės struktūrą užtrunkant vos kelias sekundes ar minutes, priklausomai nuo įmonės kompleksiškumo. Toks „tylus“ duomenų gavimas užtikrina sklandžią vartotojo patirtį, nes išvengiama tiesioginio kreipimosi į vartotoją, prašant pateikti notariškai patvirtintus ir išverstus įmonės dokumentus.

Sistemoje yra rizikos vertinimo mechanizmas, leidžiantis nustatyti kiekvieno kliento rizikos lygį ir atitinkamai vykdyti rizika grindžiamus veiksmus, kaip to reikalauja AML programa.

Atlikus kliento registraciją, užduotis nesibaigia, nes pagal AML reikalavimus ir pasaulinius AML standartus, finansinės institucijos turi išlaikyti ryšį su savo klientais ir atlikti reguliarų duomenų tikrinimą — monitoringą.

Šioje srityje irgi yra efektyvus ComplyTech sprendimas. Jau esantiems KYC subjektams duomenys reguliariai atnaujinami ir tikrinami, siekiant laiku nustatyti kliento profilio pasikeitimus, aktyvuojamas duomenų atnaujinimo procesas.

Taip pat atliekamos periodinės KYC patikros, atsižvelgiant į kiekvieno kliento rizikos lygį, stebint tapatybę patvirtinančių dokumentų galiojimo pabaigą, siekiant užtikrinti, kad finansinės institucijos turėtų galiojančius klientų dokumentus. ComplyTech veikla apima visą pagal AML reglamentą privalomų AML KYC užduočių ciklą.

Sudėtingos AML atitikties užduotys tampa lengvai valdomomis duomenų transakcijomis žinovų rankose.

[infogram id="abfec579-dfd0-4554-966a-f3f3907ec58b" prefix="uzl" format="interactive" title="Complytech"]

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Inovatyvus pinigų plovimo prevencijos įrankis – jau rinkoje Verslo tribūna

Finansinių paslaugų rinkoje atsiradęs ComplyTech kompanijos sumodeliuotas inovatoriškas įrankis ženkliai...

FinTech sprendimai
2019.04.29
Fintech įmonės „Bankera“ ir „SpectroCoin“ plečiasi: įdarbins per 50 specialistų Lietuvoje Verslo tribūna

Lietuvių įkurtos finansinių technologijų įmonės — kriptovaliutų keitykla „SpectroCoin“ ir technologijų...

FinTech sprendimai
2019.04.19
Lietuvoje kuriama startuoliams galinti pagelbėti technologija – neturi analogų pasaulyje Verslo tribūna 5

Lietuvos banko inicijuotas projektas, kurio metu verslo įmonės kuria blokų grandinės technologija (blockchain...

FinTech sprendimai
2019.04.18
„ComplyTech“ – ginklas kovojant su nešvarių pinigų plovimu Verslo tribūna 7

Turtingos profesinės patirties Michel Farah yra š. m. pradžioje sukurtos bendrovės „ComplyTech“ vadovas.

FinTech sprendimai
2019.04.15

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau