Rusijoje vykstant masiniams protestams sulaikyta per 2.300 A. Navalno šalininkų

Publikuota: 2021-01-23

Rusijoje policija šeštadienį sulaikė daugiau kaip 2.000 protestuotojų, Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno šalininkams dešimtyse šalies miestų išėjus į gatves po jo raginimo protestuoti prieš prezidento Vladimiro Putino režimą. Maskvoje įvyko policijos susirėmimai su demonstrantais, vien tik Rusijos sostinėje protestuose dalyvavo nuo 15.000 iki 40.000 žmonių.

Maskvoje policija šeštadienį pradėjo areštuoti suimto Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno šalininkus, jam paraginus rengti demonstracijas visoje šalyje prieš Rusijos prezidento Vladimiro Putino valdymą, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistai.

Iš viso maždaug 4.000 žmonių apie pietus susirinko į Puškino aikštę Maskvoje, kur vyko nesankcionuota A. Navalno rėmėjų akcija. Teisėsaugos pareigūnai stengėsi išvaryti protestuotojus iš Puškino aikštės, tie, kurie atsisakė paklusti jų reikalavimams, sulaikomi.

20.12 Sulaikytųjų skaičius viršijo 2.300

Per mitingus visoje Rusijoje sulaikyta 2.300 žmonių, iš jų 900 – Maskvoje, pranešė „Radio svoboda“. Skaičiuojama, kad didžiausias protestų dalyvių skaičius piko metu Maskvoje buvo 15.000 –  20.000 žmonių.

Pasak BBC korespondentės Elizabeth Focht , mitinge dalyvavo apie 25.000 protestuotojų.

„Reuters“ suskaičiavo 40.000 mitingo Maskvoje dalyvių.

19.00 Policija muša protestuotojus prie „Matrosskaya Tishina“

„Mediazona“ praneša, kad policija naudoja smurtą prieš protestuotojus prie „Matrosskaya Tishina“ tardymo izoliatoriaus Maskvoje, kur šiuo metu laikomas A. Navalnas. Žmonės buvo mušami lazdomis ir spardomi. (žr. nuo 56 min.)

videoklipas::1

18.23 A. Navalno bendražygiai po savaitės planuoja naujus protestus

Navalno bendražygis Leonidas Volkovas jau paskelbė apie visoje šalyje planuojamus naujus protestus kitą savaitgalį. Akivaizdu, kad jie taip pat bus nesankcionuoti, kaip ir šiandienos akcijos.

Kaip rašo BBC, sausio 23-oji parodė, kad A. Navalnas Rusijoje vis dar turi išteklių suburti masinius mitingus. Dešimtys Rusijos miestų išėjo į gatves – šimtai ir tūkstančiai žmonių nepabijojo dalyvauti nesankcionuotose akcijose. Pasak BBC, Maskvoje akcijoje galėjo dalyvauti dešimtys tūkstančių žmonių ir tai, ko gero, didžiausias nesankcionuotas mitingas per pastaruosius dešimt metų.

Policija parodė griežtumą, tačiau protestuotojai tapo drąsesni. Visoje Rusijoje į policiją buvo mėtomos sniego gniūžtės. Susidūrimai Maskvoje, Strastnojėje, buvo panašūs į kovas Bolotnajos aikštėje 2012 m. gegužės 6 d. Valdžia paskelbė pradėjusi smurto prieš policijos pareigūnus faktų tyrimą. „RIA Novosti“ šaltinis teigia, kad buvo sužeista apie 40 saugumo pareigūnų.

18.15 Rekordinis sulaikytųjų skaičius

„OVD-info“ duomenimis, per šiandieninius mitingus visoje Rusijoje šiandien jau sulaikyti 1.908 žmonės, rašo BBC.  „The Bell“ pažymi, jog šeštadienio protestai sumušė istorinį areštų rekordą. Ankstesnis buvo fiksuotas 2017 m. birželio mėn., kai A. Navalno antikorupciniame mitinge buvo sulaikyti 1.769 asmenys.

18:09 JAV ambasada Rusijoje pasmerkė taikių protestuotojų ir žurnalistų areštus


Rusijos teisėsaugos veiksmai per daugelyje šalies miestų šeštadienį surengtas protesto akcijas reiškiant solidarumą su suimtu Kremliaus kritiku A. Navalnu, pažeidžia piliečių žodžio ir susirinkimų laisvę, pareiškė JAV ambasada Maskvoje.

„Stebime pranešimus apie protesto akcijas 38 Rusijos miestuose ir daugiau kaip 350 taikių protestuotojų ir žurnalistų sulaikymą“, – per „Twitter“ parašė ambasados atstovė spaudai Rebecca Ross.

„Rusijos valdžia areštuoja taikius protestuotojus, žurnalistus – tai atrodo kaip suderinta kampanija žodžio ir taikių susirinkimų laisvei slopinti, – pridūrė ji. – Tai tęsia metų metus Rusijoje griežtinamus suvaržymus, represinius veiksmus prieš pilietinę visuomenę, nepriklausomą žiniasklaidą, politinę opoziciją.“

17.50 Sulaikytųjų skaičius perkopė 1.614

Visoje Rusijoje per šeštadienio protestus jau sulaikyta 1.614 žmonių, remdamasi „OVD-info“, praneša BBC.  Iš jų daugiau kaip 500 asmenų sulaikyta Maskvoje.

Rusijos sostinėje esantys naujienų agentūros AFP žurnalistai sakė, kad policija vaikė demonstrantus guminėmis lazdomis, o dalis protestuotojų susirėmė su pareigūnais. Sulaikymai tęsiasi.

17.40 Policija paleido Juliją Navalnają

A. Navalno žmona J. Navalnaja paleista iš „Sokol“ policijos nuovados Maskvoje, praneša BBC. Kol kas neaišku, ar jai buvo surašytas protokolas.  Apie savo sulaikymą politiko žmona pranešė savo „Instagram“ paskyroje.

17.28 Baltijos šalyse įvyko solidarumo su A. Navalnu akcijos

Lietuvoje ir Estijoje šeštadienį vyko demonstracijos, skirtos palaikyti įkalintą Kremliaus kritiką Aleksejaus Navalną, tuo metu, kai Rusijoje policija sulaiko vis daugiau protestuotojų.

Keli šimtai žmonių susirinko Estijos sostinės Talino centre esančioje Laisvės aikštėje ir vėliau nužygiavo prie Rusijos ambasados.


Vilniuje prie Rusijos ambasados šeštadienio popietę taip pat buvo surengtas piketas, skirtas atkreipti dėmesį į žmogaus teisių ir demokratijos pažeidimus šioje šalyje.

Kelių šalies politikų ir visuomenininkų surengta akcija, skirta solidarizuotis su protestais Rusijoje po A. Navalno sulaikymo, pritraukė apie šimtą žmonių. Jie, raginami organizatorių, stengėsi laikytis atstumų ir kitų saugumo reikalavimų dėl Lietuvoje įvesto karantino.

„Tos akcijos vyksta ir Rusijoje, tai yra solidarumas (...). Rusijos demokratai gyvuoja, stiprėja, manau, kad įvyksta lūžis Rusijos visuomenėje ir tiems žmonėms yra svarbus palaikymas, kad jie nebijotų, drąsiai reikštų savo poziciją“, – žurnalistams sakė konservatorius Laurynas Kasčiūnas, vienas akcijos organizatorių, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas.

17.15 G. Nausėda: veiksmai prieš opoziciją Rusijoje – grįžimas į Stalino erą


Prieš opoziciją ir jos rėmėjus nukreipti brutalūs veiksmai Rusijoje yra grįžimas į sovietų diktatoriaus Josifo Stalino erą, sako Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.

Įraše socialiniame tinkle „Twitter“ šeštadienį G. Nausėda taip pat paragino paleisti sulaikytuosius per masinius protestus šeštadienį, skirtus palaikyti opozicijos lyderį Aleksejų Navalną.

„Lietuva griežtai smerkia brutalius A. Navalną remiančių taikių protestuotojų Rusijoje areštus. Politinės opozicijos teisių neigimas yra grįžimas į Stalino erą. Neteisėtai sulaikyti protestuotojai, įskaitant A. Navalno sutuoktinę, turi būti nedelsiant paleisti“, – rašo prezidentas.

Kiek anksčiau sulaikymus pasmerkė ir užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, pavadinęs tai „režimo silpnėjimo ženklu“ ir taip pat paraginęs paleisti sulaikytuosius.

16.55 Rusija apkaltino JAV diplomatus


Rusija šeštadienį apkaltino JAV ambasadą Maskvoje paskelbus planuotų protestų, skirtų palaikyti Kremliaus kritiką Aleksejų Navalną, maršrutus ir pareikalavo amerikiečių diplomatus pasiaiškinti.

„Vakar JAV ambasada Maskvoje paskelbė „protestų maršrutus“ Rusijos miestuose ir paskleidė informacijos apie „žygį į Kremlių“, – feisbuke parašė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova, pridūrusi: „Kolegos iš JAV privalės pasiaiškinti“.

16.38 Maskvoje – policijos susirėmimai su demonstrantais

Rusijoje daugiau kaip 1.300 protestuotojų šeštadienį buvo sulaikyti per dešimtyse miestų surengtas masines akcijas, skirtas pademonstruoti solidarumą su suimtu iškiliu Kremliaus kritiku Aleksejumi Navalnu, o Maskvoje prasidėjo riaušių policijos susirėmimai su demonstrantais.

Tinklalapio „OVD-Info“, renkančio informaciją apie areštus per politinius protestus Rusijoje, duomenimis, šalies miestuose vykstančių protestų metu buvo sulaikyti mažiausiai 1.338 žmonių, įskaitant beveik 400 – Maskvoje.

Sostinėje esantys naujienų agentūros AFP žurnalistai sakė, kad policija vaikė demonstrantus guminėmis lazdomis, o dalis protestuotojų susirėmė su pareigūnais.

15.15 Sulaikytųjų skaičius visoje Rusijoje perkopė 1.000

Tinklalapio „OVD-Info“, renkančio informaciją apie areštus per politinius protestus Rusijoje, duomenimis, šalies miestuose vykstančių protestų metu buvo sulaikyta mažiausiai 1.090 žmonių, įskaitant apie 300 – Maskvoje.

A. Navalno žmona Julija Navalnaja per „Instagram“ pranešė, kad ją taip pat sulaikė policija.

„Atleiskite už blogą kokybę. [Milicijos furgone] labai blogas apšvietimas“, – žinutėje prie savo asmenukės tamsiame fone, kuriame taip pat matyti dalis grotuoto lango, rašė J. Navalnaja.

Socialiniuose tinkluose taip pat buvo skelbiama daug nuotraukų ir vaizdo įrašų, kuriuose matomos tūkstančių protestuotojų minios, užpildžiusios ištisas gatves Maskvoje, Sankt Peterburge ir kai kuriuose kituose miestuose. Žmonės skandavo „Putinas – vagis“, „Laisvę Navalnui“, „Šalin carą“ ir kitus šūkius.

Maskvos policija ketvirtadienį sulaikė tris pagrindinius A. Navalno bendražygius, dviem iš kurių skirtas devynių ir dešimties parų areštas.

15.12 Tolimųjų Rytų ir Sibiro regione sulaikyta beveik 800 protestuotojų


Rusijos policija šeštadienį jau sulaikė šimtus protestuotojų, kurie išėjo į gatves nepaisydami kai kuriuose regionuose vyraujančios itin žemos temperatūros, siekiančios net minus 50 laipsnių pagal Celsijų, reikalaudami paleisti suimtą pagrindinį šalies opozicijos veikėją Aleksejų Navalną.

Tinklalapio „OVD-Info“, renkančio informaciją apie areštus per politinius protestus Rusijoje, duomenimis, Tolimuosiuose Rytuose ir Sibire vykusių protestų metu buvo sulaikyta apie 800 žmonių.

Kaip praneša naujienų portalas „Meduza“, A. Navalno palaikymo akcijos tai pat rengiamos beveik 50-yje užsienio miestų, įskaitant Paryžių, Romą, Tel Avivą, Niujorką ir Amsterdamą.

Maskvoje, Sankt Peterburge ir kituose Europos šalies miestuose didelių protestų tikimasi po pietų.

Keli tūkstančiai žmonių dalyvavo protesto akte Jekaterinburge, ketvirtame pagal dydį Rusijos mieste, taip pat Vladivostoke, Južno-Sachalinske ir Novosibirske.

Pranešama, kad trylika žmonių buvo sulaikyti protesto metu Jakutske – šiame Rytų Sibiro mieste protestai vyko nepaisant -50 laipsnių speigo.

embedgallery::https://foto.vz.lt/embed/754?placement=

Anksčiau šeštadienį pranešta, kad Rusijos sostinės centre policija sulaikė keletą A. Navalno šalininkų prieš 14 val. vietos (13 val. Lietuvos) laiku turinčią prasidėti demonstraciją. Jos dalyviai planuoja žygiuoti Maskvos gatvėmis Kremliaus link.

Sankt Peterburge Senato aikštėje taip pat prasidėjo opozicijos protestuotojų sulaikymai. Tarp sulaikytųjų — ir keletas žurnalistų.

Pirmieji protestai šeštadienį įvyko Rusijos Tolimuosiuose Rytuose ir Sibire, įskaitant Vladivostoką, Chabarovską ir Čitą, kur į gatves išėjo keli tūkstančiai žmonių, pranešė A. Navalno šalininkai.

Ramiojo vandenyno pakrantės uostamiestyje Vladivostoke demonstrantai susirinko miesto centre, skanduodami „Putinas – vagis!“ ir „Laisvę Navalnui!“

Naujienų agentūros AFP filmuotoje medžiagoje matyti riaušių policija, besivaikanti protestuotojus ir mušanti juos guminėmis lazdomis.

Sibiro mieste Jakutske šiltai apsirengę protestuotojai išėjo į gatves spaudžiant -50 Celsijaus laipsnių speigui.


Tinklalapio „OVD-Info“, renkančio informaciją apie areštus per politinius protestus Rusijoje, duomenimis, 10-yje miestų buvo sulaikyta apie 50 žmonių. Valdžia pažadėjo griežtai kovoti ir pasitelkti policiją sakydama, kad nesankcionuoti viešieji renginiai bus „nedelsiant numalšinti“.

Tai pat sulaikytas Olegas Stepanovas, A. Navalno štabo Maskvoje koordinatorius. Apie tai štabas pranešė tviteryje, rašo „Interfax“.

Anksčiau Rusijos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad departamentas pradėjo ikiteisminį patikrinimą dėl A. Navalno regioninės būstinės vadovų veiksmų, kurie sausio 23 d. esą kvietė nepilnamečius dalyvauti neteisėtose akcijose.

Masinius protestus paraginęs surengti aktyviausias V. Putino kritikas praėjusį savaitgalį grįžo į Maskvą kelis mėnesius praleidęs Vokietijoje, kur buvo gydomas po apnuodijimo nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“. Jis buvo sulaikytas Šeremetjevo oro uoste ir nugabentas į tardymo izoliatorių.

Manoma, kad dešimtyje miestų šeštadienį planuojami protestai dėl A. Navalno sulaikymo taps didžiausiu opozicijos Rusijoje galimybių mobilizuoti žmones išbandymu, nepaisant didėjančio Kremliaus spaudimo kritikams ir koronaviruso pandemijos.

Maskvoje, kur paprastai vyksta didžiausi mitingai, protestuotojai rinksis susitikti centrinėje Puškino aikštėje 14 val. vietos (13 val. Lietuvos) laiku ir tada patraukti link Kremliaus.

Protestų išvakarėse A. Navalnas, kuris yra laikomas itin griežtai saugomame Maskvos tardymo izoliatoriuje „Matrosskaja Tišina“, dėkojo savo šalininkams.

„Puikiai žinau, kad už mano kalėjimo sienų yra daug gerų žmonių ir kad sulauksiu pagalbos“, – kalbėjo jis penktadienį.

A. Navalno žmona Julija teigė prisijungsianti prie protesto Maskvoje.

„Dėl savęs, dėl jo, dėl mūsų vaikų, dėl mūsų vertybių ir idealų“, – parašė ji savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“.

Artėjant protestams keli pagrindiniai A. Navalno padėjėjai buvo uždaryti į areštines dėl protestų organizavimo įstatymų pažeidimo ir jiems buvo skirtos trumpos laisvės atėmimo bausmės, siekiant užkirsti kelią jiems dalyvauti mitinguose.

Tyrimų komitetas, tiriantis sunkius nusikaltimus, penktadienį pranešė pradėjęs baudžiamąjį tyrimą dėl raginimų dalyvauti neteisėtuose protestuose.

Skubiai organizuotas teismas pirmadienį įkalino A. Navalną 30 parų, o jo šalininkai baiminasi, jog valdžia planuoja opozicionieriui skirti ilgą laisvės atėmimo bausmę, siekdama jį nutildyti.

Šią savaitę A. Navalno komanda išplatino reportažą apie didžiulį dvarą ant Juodosios jūros kranto, kuris, kaip manoma, priklauso prezidentui V. Putinui.

Reportaže apie „Putino rūmus“ teigiama, kad Rusijos prezidentui priklauso 17 691 kvadratinio metro ploto valda – 39 kartus didesnis už Monako Kunigaikštystę.

Rūmuose yra kazino, teatras ir kaljano kambarys su ant scenos įrengtu stulpu šokiams.

Beveik dviejų valandų trukmės vaizdo reportažas nuo antradienio buvo peržiūrėtas daugiau nei 65 milijonus kartų ir tapo žiūrimiausiu Kremliaus kritiko tyrimo „YouTube“ platformoje.

Kremlius paneigė, kad valda priklauso V. Putinui.

Daug rusų pasitelkė socialinės žiniasklaidos priemones, įskaitant vaizdo įrašų bendrinimo programą „TikTok“, kuri yra itin populiari populiarią paauglių tarpe, norėdami išreikšti palaikymą A. Navalnui ir paraginti protestuotojų aktyvumą šeštadienį.

Įrašai su grotažyme ir reikalavimu paleisti A. Navalną gausiai paplito po Kinijoje sukurtą platformą; jais dalijosi tūkstančiai Rusijos gyventojų.

Rusijos žiniasklaidos priežiūros tarnyba perspėjo interneto platformas neskatinti nepilnamečių dalyvauti protestuose ir pagrasino skirti didžiules baudas.

Penktadienį tarnyba pranešė, kad žiniasklaidos platformos, įskaitant „TikTok“, „YouTube“ ir „Instagram“, pašalino dalį turinio.

Populiariausias Rusijos socialinis tinklas „VKontakte“ blokavo grupes, sukurtas koordinuoti protestus skirtinguose miestuose.

Visgi nemažai visuomenės veikėjų, įskaitant paprastai vengiančius politikos, pasisakė palaikydami A. Navalną.

44 metų A. Navalnas išgarsėjo prieš dešimtmetį ir nuo to laiko tapo pagrindine Rusijos opozicijos judėjimo figūra, gebanti suburti didelio masto gatvių protestus prieš korupciją ir sukčiavimą per rinkimus.

Jo areštas sulaukė didelio Vakarų pasmerkimo, o JAV, Europos Sąjunga, Prancūzija ir Kanada paragino paleisti opozicionierių.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Kodėl daugiau perkame internetu: kaip per metus pasikeitė šalies gyventojų kasdienybė Verslo tribūna

Koronaviruso pandemija iš pamatų pakeitė ne tik mūsų kasdienę rutiną, bet ir  apsipirkimo įpročius. Dar iki...

JAV netrukus patvirtins „Johnson&Johnson“ vakciną

JAV vaistų reguliuotoja skelbia, kad „Johnson&Johnson“ koronaviruso vakcina yra saugi ir veiksminga.

Priešnuodis nuo krizės yra, verslas prašo išrašyti receptą Premium

Lietuva gali ilgam įklimpti krizėje, jei valdžia nepaskubės su sprendimu neapmokestinti investuojamo pelno –...

Finansai
05:45
D. Maksimavičius: „Tele2“ išmoktos karantino pamokos Verslo tribūna

Beveik metus dėl pandemijos visiškai kitaip darbą organizuojantys verslai į įprastas vėžes greičiausiai...

Prezidentas skuba: Seimui teikia pelno mokesčio lengvatą Premium

Prezidentas Gitanas Nausėda nusprendė nelaukti Finansų ministerijos suburtos ekspertų darbo grupės išvadų.

Finansai
05:45
LAT: VSD teiginiai apie E. Šatą neatitinka tikrovės bei pažeidė jo garbę ir orumą 1

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas trečiadienį nusprendė, kad Valstybės saugumo departamento (VSD) teiginiai...

Verslo aplinka
2021.02.24
A. Dulkys: švelninti karantino reikalavimus būtų galima išplėtus testavimą 1

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad karantino laisvinimą galėtų paspartinti platesnis...

Verslo aplinka
2021.02.24
Lietuvoje nustatyta 11 naujų britiškosios koronaviruso mutacijos atvejų

Lietuvoje nustatyta 11 naujų britiškosios koronaviruso (COVID-19) atmainos atvejų, trečiadienį pranešė...

Verslo aplinka
2021.02.24
Draudimas taikyti priemokas už tarptinklinį ryšį baigsis kitąmet, EK siūlo jį pratęsti

Europos Komisija (EK) trečiadienį pateikė naujo Tarptinklinio ryšio reglamento pasiūlymą, kuriuo siekiama dar...

Technologijos
2021.02.24
Vyriausybė patikslino paramos kriterijus, nes kreipiasi ir nenukentėjusios įmonės

Vyriausybė trečiadienį patikslino paramos skirstymo sąlygas nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusiam verslui.

Gazelė
2021.02.24
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nutekintų „darnipora.lt“ duomenų

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nutekintų pažinčių svetainės „darnipora.lt“ duomenų.

Paslaugos
2021.02.24
Po masinių protestų Rusijos valdžia didina baudas protestuotojams  

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį pasirašė įsakymą, kuriuo bus padidintos baudos...

Verslo aplinka
2021.02.24
Augančias sąnaudas Europos fabrikai jau perkelia ant vartotojų pečių

Europos gamintojai skaičiuoja augančias gamybos išlaidas, kuriomis jau dalinasi ir su vartotojais –...

Pramonė
2021.02.24
Vyriausybė teikia Seimui pavasario sesijos darbų programą

Vyriausybė trečiadienį patvirtino Seimui teikiamą pavasario sesijos darbų programą, iš viso joje – per 110...

Verslo aplinka
2021.02.24
Karantinas pratęstas mėnesiui, yra pokyčių jo režime 36

Visuotinio karantino galiojimą Vyriausybė pratęsė mėnesiui – iki kovo pabaigos. Taip pat priimti keli...

Verslo aplinka
2021.02.24
Spaudimas technologijų milžinams didėja: Kanada žada sekti Australijos pėdomis 

Kanada planuoja pasekti Australijos pavyzdžiu ir priimti teisės aktus, numatančius, kad tokios kompanijos,...

Technologijos
2021.02.24
A. Blinkenas: JAV nori sugrįžti į JT žmogaus teisių tarybą

Jungtinės Valstijos siekia būti išrinktos į Jungtinių Tautų žmogaus teisių tarybą, iš kurios prieš beveik...

Verslo aplinka
2021.02.24
A. Navalnas neteko „sąžinės kalinio“ statuso

Žmogaus teisių organizacija „Amnesty International“ trečiadienį pranešė nebepripažįstanti įkalinto Rusijos...

Verslo aplinka
2021.02.24
Dėl pagrobtų „CityBee“ duomenų kreipėsi 169 asmenys, teigia policija

Dėl pagrobtų duomenų po „CityBee“ atvejo į policiją kreipėsi 169 asmenys, kol kas nėra žinių, kad...

Technologijos
2021.02.24
IFO: Vokietijos kompanijos planuoja mažinti darbo vietas

Vokietijos kompanijos planuoja mažinti darbo vietas. Vokietijos ekonomikos tyrimų instituto...

Verslo aplinka
2021.02.24

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus