Sukūrė inovaciją: naujus automobilius pirksime internetu

Reklama publikuota: 2019-02-06
svg svg

Sėdėdamas namuose internetu išsirenki sau patinkamą automobilį, keliais mygtukų paspaudimais telefone sudarai lizingo sutartį, o jau kitą dieną sėdi prie naujojo automobilio vairo. Tokią Lietuvoje analogų neturinčią automobilių pirkimo patirtį pasiūlė finansavimo paslaugų įmonė „UniCredit Leasing“.

Pasiūlė analogo neturintį sprendimą

„Džiaugiamės pirmieji Lietuvoje pristatę analogų neturintį automobilių lizingo sprendimą. Naujoji platforma per kelias minutes įvertina kliento finansines galimybes ir apskaičiuoja asmeninį lizingo limitą – maksimalią sumą, kurią klientas galėtų atsakingai pasiskolinti pirkdamas automobilį. Šis limitas nėra tik preliminarus vertinimas – tai jau galutinis lizingo bendrovės sprendimas finansuoti patikrinus kliento informaciją įvairiuose registruose ir duomenų bazėse. Sužinojęs savo galimybes klientas rinkdamasis automobilį iškart sužino ir konkrečias jo finansavimo sąlygas. Sistemoje pasirašius lizingo sutartį, klientui belieka sulaukti, kada pardavėjas paruoš atsiimti skirtą automobilį“, – sako naujieną pristačiusios „UniCredit Leasing“ mažmeninių ir skaitmeninių pardavimų Baltijos šalyse vadovas Simonas Fokas.

Platformoje integruotas bei nuolat papildomas oficialių automobilių pardavėjų sąrašas. Vieni pagrindinių platformos partnerių yra „Volkswagen“, „Audi“ ir kitų markių automobiliais prekiaujantys salonai. Sistema nuolat atnaujinama, todėl jau greitai bus galimybė pirkti ir naudotus automobilius iš fizinių asmenų.

Kliento prioritetas – greitis ir kokybė

„UniCredit Leasing“ atstovo teigimu, šis novatoriškas sprendimas, atsakantis į augančius šiuolaikinio kliento poreikius, yra paprasčiausias būdas įsigyti automobilį lizingu klientui tiesiog sėdint namuose ar atvykus į automobilių saloną. Anot S. Foko, rinkoje jau kuris laikas dėl aktyvios konkurencijos palūkanų normų skirtumai tarp lizingo bendrovių nebėra tokie svarbūs, todėl priimdamas galutinį sprendimą klientas vis labiau kreipia dėmesį į aptarnavimo greitį bei kokybę.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Ieškodami tinkamiausio sprendimo į lizingo procesą pažvelgėme kliento akimis: juk pagrindinis jo tikslas – ne  finansavimas, o automobilis. Todėl pasirinkome variantą, kur mes, kaip finansinių paslaugų tiekėjai, atidavėme sprendimo laisvę klientui ir pardavėjui“, – aiškina „UniCredit Leasing“ skaitmeninių pardavimų projekto vadovas.

Devyniolikoje pasaulio šalių veikianti lizingo bendrovių grupė „UniCredit Leasing“ vidiniame grupės inovacijų taikymo konkurse šį sprendimą pripažino geriausiu, tobulinant lizingo paslaugos teikimo klientams procesus.

Pardavėjams nebereikės dirbti bankininkais

S. Fokas pasakoja, kad kuriant naują platformą didžiausias iššūkis buvo lizingo sandorio specifika: juk šiame sandoryje dalyvauja ne tik klientas ir lizingo bendrovė, bet ir automobilio pardavėjas. Iki šiol šios srities sprendimai buvo pardavėjų rankose, o naujoji sistema suteikia daugiau pasirinkimo laisvės pirkėjui. Be to, pardavėjui suteikiama priemonė, kuri išlaisvins nuo veiksmų, labai artimų bankininko funkcijoms, tačiau nieko bendra neturinčių su tiesiogine pardavimų ar rinkodaros veikla. Trumpai tariant, automobilių pardavėjams nebereikės dirbti bankininkais, jeigu automobilis parduodamas lizingo būdu.

Neseniai „Audi“ automobilių salonuose pradėjusi veikti internetinė platforma yra pirmoji tokia paslauga „Audi“ klientams Baltijos šalyse. 

„Šios inovacijos privalumas – laisvė ir lankstumas laike. Automobilių lizingo sutarčių sudarymas yra kasdienė mūsų salono rutinos dalis. Pastaruoju metu nemažai pastangų dėjome, kad ši procedūra sutrumpėtų ir taptų patrauklesnė klientams. „UniCredit Leasing“ naujovę mums pasiūlė pačiu laiku“, – tvirtina įmonės „Moller Auto Keturi Žiedai“ pardavimo ir rinkodaros vadovas Žilvinas Čekas.

Anot Ž. Čeko, iki šiol klientų finansavimo klausimai būdavo sprendžiami skirtingai kiekviename banke – skyrėsi jų sistemos, reikalingas pateikti informacijos kiekis, sprendimų greičiai ir sutarčių procesai. Įmonės atstovo teigimu, šis finansavimo įrankis siūlo patį paprasčiausią ir greičiausią sprendimą klientui ir pardavėjui. Sistema, pasak jo, nereikalauja perteklinės informacijos, procesas yra visiškai automatizuotas.

„Akivaizdžiausia nauda – taupomas ir personalo, ir kliento  laikas. Džiaugiamės, kad finansavimo bendrovės „UniCredit Leasing“ sprendimas adaptuotas „Audi“ korporatyviniam stiliui, yra integruotas į Audi.lt svetainę, atrodo reprezentatyviai ir solidžiai. Esame įsitikinę, kad ji kuria gerą kliento patirtį ir pasitikėjimą“, – teigia Ž. Čekas.

„Unicredit Leasing“ spartaus augimo apimčių neplanuoja lėtinti

S. Fokas taip pat pastebi, kad lizingo rinka mūsų šalyje pastaraisiais metais augo apie 10 proc. Pernai naujų automobilių pardavimai augo daugiau nei 20 proc. Automobilių lizingo segmente bendrovė metus pradeda būdama didžiausių lizingo teikėjų ketvirtuke su ambicijomis šiemet dar labiau pagerinti savo pozicijas.

„Mūsų tikslas – realius žmonių įpročius, gyvenimo būdą bei poreikius atitinkantys finansavimo sprendimai. Visai netoli ta diena, kai eidamas gatve pamatysi patinkamą automobilį, ir užteks jį tik nufotografuoti, kad gautum konkretų lizingo pasiūlymą su galimybe jį įsigyti iš savininko internetu.  Šia kryptimi intensyviai vystome savo teikiamas paslaugas ne tik privatiems, bet ir verslo klientams, tad greitu metu pristatysime naujovių ir įmonių finansavimo srityje“, – teigia S. Fokas.

FOTOGALERIJA Sukūrė inovaciją: naujus automobilius pirksime internetu (5 nuotr.)

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku