Siūloma atkurti geležinkelio liniją į Gardiną

Pasak ministro, atnaujinta geležinkelio jungtis su Gardinu paskatintų turizmą, krovinių vežimą, turėtų ekonominių privalumų. Druskininkų kurortas taptų lengviau pasiekiamas kitų Lietuvos miestų ir kaimyninės Baltarusijos Gardino miesto gyventojams, leistų pritraukti papildomų turistų srautų bei surinkti papildomų pajamų į valstybės biudžetą.
Tikimasi, kad atkūrus geležinkelio ruožą Marcinkonys–Druskininkai–valstybės siena su Baltarusija, mūsų šalies gyventojai ir užsienio turistai būtų paskatinti keliauti naujais traukinių maršrutais Vilnius–Druskininkai, Vilnius–Gardinas, Druskininkai–Gardinas, Varėna–Druskininkai.
Numatoma, jog šia geležinkelio linija per metus būtų pervežta apie 180.000 keleivių ir 1,5 mln. t krovinių. Geležinkelio linijos atkūrimo projektas galėtų būti įgyvendintas per 4 metus.