Saugių ir išmanių pastatų centras STEBKAM atsakys, kokia sistema geriausiai apsaugos jūsų verslą ar namus

  Reklama publikuota: 2023-09-14 04:00
  svg svg

  Vaizdo stebėjimo, apsaugos, praėjimo kontrolės, automatikos, protingų pastatų ir kitus sprendimus siūlanti UAB „Visual Solutions“ Vilniuje atidarė saugių ir išmanių pastatų centrą. Su prekės ženklu STEBKAM dirbanti bendrovė jame siūlo susipažinti su naujausiomis technologijomis, jas išbandyti, o taip pat pasikonsultuoti įsirengiant stebėjimo ir apsaugos sistemas įmonėse ar namuose. Apie sostinės J. Kubiliaus g. 16 įsikūrusį STEBKAM centrą pasakoja Laurynas Baublys ir Eimantas Verenius, verslo savininkai ir vadovai.

  Kodėl buvo nuspręsta atidaryti saugių ir išmanių pastatų centrą STEBKAM?

  Rinkoje gausu elektroninės saugos sprendimų: vaizdo stebėjimo, apsaugos, saugumą ir kasdienybę lengvinančių bei kitokių sistemų. Todėl pastebėjome, jog mūsų klientams dažnai painu nuspręsti, kas geriausiai tiktų jiems, jų namams ar      verslui. Be to, jiems smalsu išbandyti, kaip veikia sistemos, kaip iš tiesų rodo kameros ir pan. Būtent dėl to ir toliau plečiame savo saloną. Su klientais siekiame aptarti, pamodeliuoti, kokie sprendimai jiems būtų tinkamiausi. Dabar tai patogu padaryti mūsų išplėstame salone. Be to, jo veiklą ir toliau planuojame plėsti: organizuoti edukacinius renginius, produktų pristatymus, o tam, natūralu, reikia didesnių erdvių.

  Eimantas Verenius ir Laurynas Baublys STEBKAM vadovai.
  Eimantas Verenius ir Laurynas Baublys STEBKAM  vadovai.

  Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

  Svarbiausios dienos naujienos trumpai:   

  Žmonių darbo aplinka ir komfortas taip pat labai svarbu. Auganti komandai buvo dar viena priežastis ne tik atnaujinti saloną, bet ir praplėsti administracines patalpas, sandėlį.

  Teigiate, kad centre STEBKAM naudinga apsilankyti tiems, kurie nori turėti saugius ir išmanius namus arba biurus. Kokias paslaugas teikiate čia apsilankiusiems?

  Mūsų specialistų komanda atvykusiam parodys ir paaiškins, kaip veikia įvairios sistemos. Tai ypač svarbu renkantis kameras: pasižiūrėti, kokį rezultatą gausite, kaip rodo skirtingų modelių, gamintojų vaizdo stebėjimo kameros. Čia sužinosite, ar jus tenkina raiška, naktinis matymas ir pan., kaip veikia išmaniųjų namų aplikacijos ir t. t.

  Ne mažiau svarbus ir pasirenkamų prietaisų dizainas. Mūsų centre daug paprasčiau gyvai apžiūrėti ir palyginti įrenginius bei įvertinti, kurie geriausiai tiktų prie planuojamo ar esamo interjero. Šiandien galite pasirinkti skirtingų spalvų ir formų įrangą, signalizacijos daviklius, kameras, išmaniuosius namų pultelius ir kt.

  Jei atsinešite patalpų planą, kartu su specialistu galėsite pasibraižyti apsaugos sistemas, parinkti geriausias vietas stebėjimo kameroms, signalizacijos davikliams, praėjimo kontrolės ir kt. įrenginiams montuoti, o taip pat realiai pamatyti, kaip tie įrenginiai atrodo, ir pasirinkti jums labiausia tinkančius ir pagal charakteristikas, ir pagal dizainą.

  Didelę dalį įrangos galima iškart ir įsigyti. Tai ypač patogu ieškantiems greitų apsaugos sprendimų, pvz., 4G belaidžių arba „Wi-Fi“ vaizdo stebėjimo kamerų, kurias paprasta įdiegti pačiam, o taip pat „pasidaryk pats“ belaidžių apsaugos signalizacijos komplektų ir kitų komponentų.

  Kokias svarbiausias naujoves išskirtumėte, su kuriomis klientai gali susipažinti centre STEBKAM?

  Sparčiai į rinką stumiasi belaidžiai sprendimai, pvz., belaidės AJAX ar AX PRO apsaugos sistemos. Jos suteikia galimybę greitai įsidiegti sistemas, kurios apsaugo jūsų verslą ar namus. Sistema veikia bevielių daviklių pagrindu, todėl instaliacija galima net kai atlikta pilna apdaila ir nėra galimybės vedžioti laidų. Viskas valdoma per patogią aplikaciją, yra galimybė prijungti išmaniųjų namų prietaisus: elektros lizdus, šviesos jungiklius, vandens čiaupus ir pan. Davikliai turi net integruotas kameras, todėl įsijungus signalizacijai aplikacijoje galima matyti trumpą vaizdo įrašą momento, kai suveikė signalizacija.

  Būtina žinoti, kad belaidžių daviklių gama sparčiai plečiasi. Vienos aplikacijos pagalba galima valdyti ne tik signalizaciją, bet ir prietaisus, elektros lizdus, šviesos jungiklius, matyti kamerų vaizdą. Tokiu būdu namų sauga bei valdymas yra integruoti į vieną patogią aplikaciją, paverčiant savo biurą ar namus išmaniaisiais.

  Verta paminėti, kad su belaidėmis apsaugos sistemomis biurą ar namus apsaugoti tampa itin greita ir paprasta. Jei ryt planuojate išvykti atostogų, bazinę apsaugos sistemą galite įsidiegti šiandien vos per kelias minutes.

  Belaidžiai lauko davikliai itin pasiteisina apsaugant lauko teritorijas, pvz., statybų aikšteles ar atokiai paliktą statybinę techniką.

  Centre STEBKAM galima susipažinti ir su praėjimo kontrolės naujienomis. Kokios jos, kas aktualu žinoti tiems, kurie tokias sistemas jau turi ar planuoja įsirengti?

  Pastebime, kad rinkoje auga elektroninės saugos sprendimų poreikis, kurie paremti debesijos principu, t. y. informacija saugoma ne lokaliai, o debesyje.

  Ne išimtis ir praėjimo kontrolės sistemos. Vienas iš STEBKAM atstovaujamų JAV gamintojų BRIVO siūlo debesų pagrindu veikiančią praėjimo kontrolės sistemą, kai skaitytuvai ir jų kontroleriai jungiami prie interneto. Dėl to mažėja kabelių tiesimo poreikis, nebėra centrinio serverio pačiame objekte, o visa įranga valdoma iš debesies. Net ir dingus internetui sistema gali sėkminga kontroliuoti durų atidarymą bei žmonių patekimą, kol ryšys bus atstatytas.

  Tai itin patogu valdant keletą objektų skirtingose ar nutolusiose vietose bei norint vieningos administravimo sistemos. Ji, pvz., už personalą atsakingiems žmonėms leidžia patogiau pridėti ar išimti iš sąrašo asmenį, kuriam suteikiamas leidimas patekti į patalpas, galimos integracijos į personalo valdymo aplikacijas ar kitas vidines sistemas.    

  Vis daugiau įmonių pageidauja praėjimo kontrolės sistemų, kai praeinama ne pateikiant korteles ar žetonus, o pasinaudojama mobiliuoju telefonu. Ir debesijos principu paremtose, ir kitose praėjimo kontrolės sistemose tokie pageidavimai lengvai įgyvendinama.

  STEBKAM centre siūlomi ne tik saugių ir išmanių pastatų sprendimai, bet ir technologijos, kurios didina darbuotojų našumą. Kokios jos ir kaip padeda didinti veiklos našumą?

  Brangstant darbo jėgai įmonės ieško sistemų, kurios padėtų didinti efektyvumą, našumą.

  Vienas iš mūsų atstovaujamų produktų – darbuotojų pasikalbėjimo sistema „Quail Digital“. Ji skirta efektyviai darbuotojų komunikacijai, kurią sėkmingai naudoja mūsų klientai. Patogi ir greita komunikacija padeda tiek prekyboje, tiek gamyboje, darbuotojai greičiau organizuoja darbą, sprendžia problemas ir atsako į klientų užklausas, taupo minutes ir valandas, kurios, galiausiai, leidžia išsiversti su mažiau personalo. Sistema „Quail Digital“ susideda iš ryšio perdavimo stotelės ir lengvų, belaidžių ausinių, kurių baterija laiko net iki 16 valandų.

  Šią sistemą naudojantys klientai akcentuoja, kad sujungus visus darbuotojus vieningu ryšiu daug greičiau vyksta darbas, klientų aptarnavimas, pvz., prekyboje. Parduotuvėje nebereikia vestis kliento iki kitame jos gale dirbančio kolegos, kad padėtų atsakyti į klausimą. Darbuotojas gali čia pat per ausinę užduoti klausimą kolegoms ir atsakymą perduoti klientui. Taip „taupomi“ žingsniai, o per sutaupytą laiką galima atlikti kitus darbus.

  Sistemą jau pamėgo kai kurie didieji prekybos centrai ir gamybininkai. Visiems norintiems galime suteikti nemokamą galimybę sistemą išbandyti darbo vietoje.

  Įvairiais tyrimais įrodyta, kad oro kokybė biure turi didelės reikšmės ir darbuotojų našumui, ir jų sveikatai. Kokius sprendimus siūlote oro kokybei biuruose ir kitose patalpose stebėti, kaip jie pagerina klimatą patalpose?

  Išmaniųjų namų ir biurų sistemos pasižymi įrenginių ir įvairių jutiklių gausa. Vienas tokių – oro kokybės matavimo įrenginys, kuris patalpose matuoja užterštumo lygį kietosiomis dalelėmis ir praneša, kada patalpas reikia pravėdinti ar geriau sureguliuoti vėdinimo sistemas.

  Jutikliai taip pat gali matuoti patalpų temperatūrą ir drėgmę bei jų pokyčius ir taip net apsaugoti kritinę infrastruktūrą, pvz., serverinėse gali padėti apsaugoti įrangą nuo perkaitimo.

  Centre STEBKAM demonstruojamas ir dar vienas pastaruoju metu aktualus jutiklis, kurį vis dažniau diegiasi mokymo įstaigos. Kuo jis naudingas?

  Nemaža problema šiuo metu yra elektroninių cigarečių vartojimas mokyklose. Šie jutikliai be kitų oro parametrų gali fiksuoti ir elektroninių cigarečių naudojimą, pvz., mokyklų viešuosiuose tualetuose ar kitose probleminėse patalpose, bei siųsti pranešimus apie tai realiu laiku, kad būtų galima reaguoti ir užkardyti tokį elgesį.

  Kokias tendencijas pastaruoju metu stebite įrengiant išmaniąsias ir saugos sistemas pastatuose?

  Akivaizdu, kad ateityje matysime vis mažiau laidų. Belaidžiai sprendimai turi didelių privalumų ir iš lėto atsirieks vis didesnę rinkos dalį. Pirmiausia juos dažniau matysime mažesniuose pastatuose ar patalpose. Pvz., pastaruoju metu matome itin didelį tiek verslo, tiek fizinių klientų susidomėjimą belaidėmis 4G kameromis, kurios maitinamos baterijomis, turi integruotą interneto maršrutizatorių, – tereikia įstatyti SIM kortelę ir galite kamerą palikti bet kokioje vietoje. Turime nemažai klientų, kurie tokius sprendimus diegia net šiukšlių konteinerių stebėjimui.

  Kita spartėjanti tendencija – centralizuotas įrangos valdymas ir duomenų laikymas debesyje.

  Klientams kaskart galime pasiūlyti įvairesnių parametrų ir dizaino įrangos, nes nuolat auga į rinką žengiančių gamintojų skaičius.

  O apskritai, pastatai tampa išmanesni, efektyvesni, saugesni technologijų pagalba.

  Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

  Tema „Mano verslas“
  Rašyti komentarą 0
  „Startuok“ paskolos jaunam verslui bus teikiamos su kintama palūkanų norma

  Atnaujinus „Startuok“ paskolų priemonės sąlygas, paskolos, skirtos jauno verslo investicijoms ar apyvartinėms...

  Mano verslas
  11:02
  Augimo šventė su karčiu prieskoniu

  Ruduo prasideda ir su dvidešimtmetį skaičiuojančios „Gazelės“ – sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių –...

  Nuomonės
  06:52
  Stulbinantys šuoliai: sparčiai augančių verslų patirtys ir sėkmės receptai Premium

  1.118 įmonių trejus metus iš eilės – 2020–2022 m. pakliuvo į sparčiausiai augančių įmonių – „Gazelės“ –...

  Mano verslas
  05:45
  Saugių ir išmanių pastatų centras STEBKAM atsakys, kokia sistema geriausiai apsaugos jūsų verslą ar namus Verslo tribūna

  Vaizdo stebėjimo, apsaugos, praėjimo kontrolės, automatikos, protingų pastatų ir kitus sprendimus siūlanti...

  Mano verslas
  04:00
  Medicinos bankas paskolino „iLunch“ plėtrai: planuoja 6 restoranus

  22 dienos pietų restoranus „iLunch“ Vilniuje valdanti UAB „Inovatyvūs restoranai“ planuoja plėtrą: sostinėje...

  Mano verslas
  2023.09.13
  Į Alytų vadovauti važinėjantis A. Urbonas: man patinka sunkumų patiriančios bendrovės Premium

  Vadovas turėtų pasikliauti komanda – suteikti jai laisvės, kitaip bus per sunku, nes reikės galvoti už visus...

  Mano verslas
  2023.09.13
  Mažų ir vidutinių įmonių darbuotojų įgūdžiams tobulinti – 7,5 mln. Eur

  Mažos ir vidutinės įmonės gali kreiptis paramos tobulinti darbuotojų įgūdžiams. Priemonei „Įgūdžiai MVĮ“...

  Mano verslas
  2023.09.12
  Japonai Europoje įsteigė antrą fondą: 200 mln. Eur atsirieks ir Baltijos šalių startuoliai

  Japonijos korporacijų finansuojama rizikos kapitalo bendrovė „NordicNinja“ davė startą naujam 200 mln. Eur...

  Inovacijos
  2023.09.12
  Skolininkų VMI daugėja, verslas skundžiasi per griežtai išieškomomis skolomis Premium

  Dalia Matukienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė, kaltina Valstybinę mokesčių...

  Mano verslas
  2023.09.12
  BMK vadovė: dažnai mes – verslo įkūrėjai – ir esame tas „butelio kakliukas“, ties kuriuo stringama Premium

  Dar ne masinis reiškinys, tačiau vis daugiau įmonių įkūrėjų nusprendžia parduoti akcijas ir arba imtis naujų...

  Vadyba
  2023.09.12
  „Galvų medžiotojas“: jei vis dar nepatekote į mūsų akiratį – patys kalti Premium 10

  Tiesioginės atrankos specialistai nuolat ieško ir naujų kandidatų būsimiems užsakovams, todėl perspektyviems...

  Vadyba
  2023.09.11
  Mažų ir vidutinių įmonių investicijoms Akmenės, Jonavos ir Mažeikių rajonuose – 67 mln. Eur

  Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia 67 mln. Eur kvietimą labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms...

  Mano verslas
  2023.09.11
  Bankrotų anatomija: kas pasikeitė liepą ir ką daryti, jeigu laukia blogasis scenarijus Premium 1

  Pirmąjį pusmetį, palyginti su praėjusių metų sausio–birželio laikotarpiu, įmonių bankrotų sumažėjo kone...

  Mano verslas
  2023.09.11
  Spalį Kaune duris atvers 14-tas „Spiečius“ 1

  Inovacijų agentūra plečia bendradarbystės centrų tinklą: spalį Kaune bus atidarytas 14-tas „Spiečius“. Šis...

  Mano verslas
  2023.09.10
  Kaip sustiprėti: verslininkai gali kreiptis nemokamų ekspertų konsultacijų

  Mažų ir vidutinių įmonių atstovai nemokamai gali gauti individualizuotų konsultacijų rinkodaros, pardavimų,...

  Mano verslas
  2023.09.10
  Įmonės lojalieji: pervertinami ar neįvertinami Premium 3

  Ilgamečiai darbuotojai įmonėse tampa retenybe ir, į darbo rinką ateinant jaunajai kartai, regis, ši...

  Vadyba
  2023.09.07
  Skelbiamas jubiliejinės „Gazelės 2023“ nominančių sąrašas: kaip šitaip augti

  Rugsėjį 20-ą kartą prie starto linijos išsirikiavo sparčiausiai augančios smulkios ir vidutinės Lietuvos...

  Mano verslas
  2023.09.06
  Užsienio lietuvių projektams – iki 10.000 Eur parama

  Užsienyje gyvenančių lietuvių organizacijos gali pretenduoti į paramą veikloms, kuriomis siekiama į Lietuvą...

  Mano verslas
  2023.09.06
  „Aibės“ užmojis – naujas prekybos tinklas Premium

  Prekybos įmonių „Aljansas Aibė“ plečia veiklą namų apyvokos, ūkinių ir remonto prekių parduotuvių srityje.

  Prekyba
  2023.09.06
  Po alternatyvių finansuotojų ir „fintech“ rinką dairosi pirkėjas su šimtamilijoninėmis ambicijomis Premium 1

  Naujas privataus kapitalo fondas siekia konsoliduoti alternatyvaus finansavimo rinką iš didesnio masto...

  Rinkos
  2023.09.05

  Verslo žinių pasiūlymai